Arama sonuçları: *

• Users: qrsat
  • Order by date
  1. Q

yeni topladığım sistem donuyor

hayır
  2. Q

ram 2x8 yazmayı unutmuşum pardon
  3. Q

arkadaşlar yeni bir sistem topladım ama sistem ilk günden beri ara ara donuyor ben de mecburen kasanın düğmesinden kapatıp yeniden açıyorum mesela oyun oynarken alt+tab atıyorum youtube'a falan giriyorum bi anda ekran donuyor arkada sesler gelmeye devam ediyor ama ekran ne kadar beklersen...
  4. Q

Çözüldü✓ İlk hangi parçayı değiştirmeliyim

Neden x'i önermiyosumuz daha iyi değilmi pek anlamıyorumda
  5. Q

Çözüldü✓ İlk hangi parçayı değiştirmeliyim

Arkadaşlar şu anlık birini almaya bütçem var(daha sonra diğerinde alıcam) sizce ilk işlemcimi almalıyım yoksa ekran kartımı bide mesela işlemciyi aldım diyelim şu anki ekran kartımla çalıştırsam sorun yaratırmı yada ekran kartını alsam şu anki işlemciyle sorun olurmu diğer parçayıda alana...
  6. Q

Çözüldü✓ Yeni aldığım M2 hız sorunu

Peki düşük hız vermesinden başka bir sorun yaratır mı yani kullanmaya devam etsen bilgisayarda herhangi bi sıkıntı olurmu
  7. Q

1 tane M2 yuvası vardı zaten ona taktım
  8. Q

Crucial p5 plus M2 sini aldım normarde olması gereken okuma yazma hızları 6600/5000 civari Anakartım=Asus tuf b450-plus gaming Takıp test yaptığımda çıkan hızlar fotoğraftaki gibi
  9. Q

yükselticeğim PC ye parça önerisi

arkadaşlar bilgisayarımı mi yavaş yavaş yükseltmeyi düşünüyorum hangi parçadan başlamalıyım ve önerdiğizin parça varsa yazar mısınız. şu anki sistem AMD ryzen 5 2600 (12CPUs -3.8 GHz) radeon rx580 4gb TUF B450-plus gaming KİNGSTON ddr4 8+8 ram KİNGSTON 120gb ssd +WDC 500gb hdd
Top Bottom