Arama sonuçları: *

1. ImCakici

Asus Tuf LC240 ARGB Pompa RGB si Yanmıyor

Selamlar dostlar bugün Asus Tuf LC240 argb sıvı soğutucu aldım netten izleyerek montajını yaptım ilk saatlerde sorun yoktu ama kablo kirliliği oluyor diye 3 pin girişi kasanın altındaki sokete taktım takmaz olaydım, soğutucu calısıyor fan rgb leri calısıyor fakat pompa rgb si calısmıyor kabloyu...
  2. ImCakici

Yardım Corsair H150 RGB 360MM Pompa RGB Sorunu.

selamlar hocam sorunu çözebildiniz mi?
  3. ImCakici

İntel mi Amd Rzyen mi ?

Bizi Knight’dan başkası kesmiyor dost ? teşekkür ederim verdiğin bilgiler için Amd alacağım sanırım bir çok arkadaş Amd öneriyor
  4. ImCakici

İntel mi Amd Rzyen mi ?

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için dost.
  5. ImCakici

İntel mi Amd Rzyen mi ?

Aklımda belirli bir model yok 7500₺ ye kadar bütçem var aslında benim sorumu anlamadığını düşünüyorum güzel insan, Knight ve aynı zamanda Twitch yayını için hangi işlemcinin daha iyi olduğunu sordum, yani şöyle söyleyebilirim 2000₺ bandında işlemci alacağım hangisi mantıklı olur
  6. ImCakici

İntel mi Amd Rzyen mi ?

Bütçem 5000-7500₺ arası hocam
  7. ImCakici

İntel mi Amd Rzyen mi ?

Selamlar dostlar, klişe bir başlık oldu biliyorum fakat benim bunu sormamda ki sebep şudur; pek çok kişi bilmez ama efsaneleşmiş bir oyun var Knight Online uzun seneler bu oyunu oynadım 2.5 3 senedir oynamıyorum hem Knight Online oynayıp hem Twitch yayını yapacağım ve bunun için İntel mi yoksa...
Top Bottom