Arama sonuçları: *

• Users: theasff
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. theasff

Sıvı Soğutucu Öneri?

amd rx6700 xt için öneri istiyorum bitce 2k bandında iyi olabilir çok bilmediğim için hangi fiyatlar iyi olur bilmiyorum
  2. theasff

Ekran Kartı Sıcaklığı

arkadaşlar forza 4 oynuyorum oyun içi yani araba sürerken felan ekran kartı sıcaklığı msı afterburner ile 72-76 derece arası gözüküyor ama görev yöneticisine bir bakayım dedin ekran akrtını 92 felan gösteriyor derecesini?
  3. theasff

Soğutucu kullanmamak zararlı mı?

Arkadaşlar sıvı soğutucu felan kullanmamak çok zararlı olur mu sistemi kötü etkiler mı? yani kötüden kastım zarar vermek
  4. theasff

RX 6700 XT NASIL TAKILIR

arkadaslar ben buraya vida yapmasam ne olur vidasini bulamiyorum? kendim mi koyucam
  5. theasff

Daemon Bafir Sistem Tavsiye

arkadaslar daemon bafir sistem alinir mi? sizce parcalar guzel midir? Degismesi gereken bir sey var midir? Degistirmeden alsam param bosa gider mi? yani ileride upgrade yapsam uygun olur mu
  6. theasff

incehesap Hyperion? Daemon?

daemon - hyperion Merak ettigim eger demonu secip islemciyi r5 5500 e dusurursem darbogaz yapar mi? Veya kotu bir secenek yapmis olur muyum? Ileride upgrade de yapabilirim su anlik alsam diye dusundum o yuzden danismak istiyorum. Hyperion secerseniz de upgradelemem gereken seyler var mi?
  7. theasff

Çözüldü✓ Asus TUF VG249Q ALINIR MI?

arkadaslar bu fiyat araliginda daha uygunu var mi? Ben bunu cok begendim bayadir istedigim bir monitor. monitor
  8. theasff

KASA-PSU ONERISI LAZIM

arkadaslar kasa ve psu onerisi lazim rx6650 xt veya rx6700 alinicak. Guzel gorunuslu bir kasa istiyorum tesekkurler
  9. theasff

Max 20K monitor dahil sistem onerisi?

Benim dusunduklerim sistem1 sistem2. Ekstra dusunceniz var ise beklerim. Monitor olarakta asus tuf istiyorum ama onerinz var ise beklerim. Ayriyeten sistem icinde ekstra hdd felan da dahil olsun istiyorum yani butcemi asmamasi lazim tesekkurler simdiden
  10. theasff

RX6600 sistem Tavsiyesi?

arkadaşlar şey sormak istiyorum öncelikle bir kaç yerde AMD ekran kartı hakkında sorun çıkartıyor gibi söylemler duydum ne kadar doğru yani aranızda yaşayan var mı?
  11. theasff

RX6600 sistem önerisi

11K'dan baslattim 12-13k'ya kadar çikabilirsiniz.
  12. theasff

15.000TL monitör dahil sistem önerisi??

Arkadaşlar monitör olarak TUF GAMING VG24AQ1A düşünüyorum ekstra olarak sizin fikriniz varsa belirtebilirsiniz. Ayrıca bütçe 15k'nın küsuratları da olabilir.
Top Bottom