Arama sonuçları: *

1. Mediumcomp

Asus ROG Strix G15 (2022) G513RM-HF266 Notebook nasıl bir dizüstü bilgisayar?

Fiyatı 35000 tl den ucuz laptop ararken bu laptopa denk geldim. Bu laptopu özellikle rtx 3060"ının 140 watt olduğu ve Ekranının ms inin az olduğu için beğendim ama yine de bu laptoptan daha iyi bir laptop olur mu diye size bir sorayım dedim. Ekran kartı Rx olsa bile sorun değil.
  2. Mediumcomp

Cd ye hangi formatta şarkı indirmeliyim?

Selam ben arabada şarkı dinlemek için Cd-r cdsine şarkı indirmek istiyorum.İndireceğim müzikler de mpeg formatında. Ben arabanın mpeg ya da mp3 formatını destekleyip desteklemediğini bilmiyorum. Arabada şarkı dinleyebilmek için hangi formatta şarkıyı indirmeliyim ?
  3. Mediumcomp

Cd ye hangi formatta şarkı indirmeliyim?

Selam ben arabada şarkı dinlemek için Cd-r cdsine şarkı indirmek istiyorum.İndireceğim müzikler de mpeg formatında. Ben arabanın mpeg ya da mp3 formatını destekleyip desteklemediğini bilmiyorum. Arabada şarkı dinleyebilmek için hangi formatta şarkıyı indirmeliyim ?
  4. Mediumcomp

Çözüldü✓ Sade Printer önerisi-3000-3500 TL bandında

teşekkür ederim
  5. Mediumcomp

ilk alınca 540 sayfa olacak ama sonra 4 10 200 yani verilen dosyadaki sayfaya göre değişebilir.
  6. Mediumcomp

ben bu ürüne baktım ama söylediklerine göre yavaş çalışıyor? Ama sitede dakkada 33 sayfa çıkardığı söyleniyor. Bilmiyorum tam olarak hangisi doğru?
  7. Mediumcomp

3000-3500 TL arasında printer arıyorum bana ne önerirsiniz?
  8. Mediumcomp

15000 TL lik Bilgisayar Önerisi.

Bende samsung 970 evo plus var ondan ssd almak istemiyorum
  9. Mediumcomp

Ssd nasıl çıkarılıyor ?
  10. Mediumcomp

Termal macun linki?
  11. Mediumcomp

15000 tl toplama bilgisayar yapmak istiyorum Rtx 3060 veya Rx6600 ekran kartı ve işlemci olarak ryzen almak istiyorum. Bende samsung 970 evo plus 500gb bir ssd var, ondan ssd yi öneriden çıkara bilirsiniz, ve benim termal macun hakda bilgim olmadığı için termal macun önerisi de yaparmısınız?
Top Bottom