Arama sonuçları: *

1. İmaginaire

CF Moto 250 NK alınır mı?

5 aydır 250 NK kullanıcısıyım ikinci motorum, Kullanıcı olarak, Atikliği ve kıvraklığı çok hoşuma gidiyor, Motor olarak güzel ama belirli parçaları hep bir sorun çıkaracakmış gibi hissettiriyor. Plastik aksamı kötü. Elektrik olarak sorunları var ve parçaları zor bulunuyor. %70 olarak öneririm.
  2. İmaginaire

Çözüldü✓ RX6600 + Ryzen 5 5500 Anakart önerisi

Memnun musun sistemden ?
  3. İmaginaire

Çözüldü✓ RX6600 + Ryzen 5 5500 Anakart önerisi

Elimde RX6600 ve Ryzen 5 5500 var. Bilgisayar toplayacağım hangi anakartı önerirsiniz ? B450M-K II ben bunu düşünüyorum ama varsa başka bakabilirim
  4. İmaginaire

Ryzen 5 5500 -RX6700 Pulse OC uyumlu mu?

Evet modeller aynı videoyu görmemiştim Teşekkürler.
  5. İmaginaire

Ryzen 5 5500 -RX6700 Pulse OC uyumlu mu?

Selam herkese Ryzen 5 5500 işlemciye RX6700 Pulse OC takılır mı ? Performans olarak nasıl bir şey alınır ? Darboğaz yapar mı ? Anakart = B450M-K-II
  6. İmaginaire

Yurt dışı iphone dezavantajları nelerdir ?

Kaldırıldığından haberim yoktu
  7. İmaginaire

Yurt dışı iphone dezavantajları nelerdir ?

Bildiğim kadarı ile geçici pasaport kaydı var bunu yapan telefoncular var 6 ayda bir yeniletiyor bazen aktif oluyor. Ama garanti işi biraz farklı galiba alan bir tanıdığım vardı genellikle bir sorun olduğunda sadece aldığı yere götürüyordu çok emin değilim.
  8. İmaginaire

Satın aldığım bluetooth kulaklık iyi midir?

Lenovonun iki farklı modelini kullandım ikisinde ses kalitesi güzeldi sadece mikrofonda dış ses alıyordu bence güzeldir.
  9. İmaginaire

Kredi çekmek istiyorum

Bankadan bankaya değişiyor bu olay ziraat bankası 6 ay sigortan olmadan kredi vermiyor enpara başlangıç olarak 6000 - 15000 arası değişkenlik olarak veriyor diğer bankalardan kredi çekmediğim için bilmiyorum
  10. İmaginaire

Razer Deathadder V2 699TL

Mouse olarak neyini beğenmiyorsun ? 1664950194 Mouse o kadar para veresim gelmiyor yoksa kablosuz bende isterim
  11. İmaginaire

Deathadder Essential kullanıyorum bundan geçiş yapacağım aldım bir tane
  12. İmaginaire

144hz monitör 60hz alıyorum

Kablodan dolayı değişkenlik gösterebiliyor kablon dönüştürücü olduğundan dolayı alamayabilirsin
  13. İmaginaire

Razer Deathadder V2 Hepsiburada da 3 saatlik indirime girmiş 699 TL'den Sizce değer mi ? https://www.hepsiburada.com/razer-deathadder-v2-gaming-oyuncu-mouse-p-HBV00000SAZ7J
  14. İmaginaire

1hdmi'dan 4 Farkli Moni̇töre Görüntü

1Hdmı çıkışından 4 monitöre farklı farklı görüntü verebileceğim bir hdmı çoklayacı önerebilir misiniz ?
  15. İmaginaire

RX6700 İki satıcı arasındaki model kodu farkı

İnternetten biraz araştırdım biri pulse modeli diğeri değil galiba 02 de overclok da yapılabiliyormuş.
  16. İmaginaire

RX6700 İki satıcı arasındaki model kodu farkı

İki linkteki ürünün farkı nedir acaba ? İki ürününde isimleri aynı ama model kodları farklı https://www.hepsiburada.com/sapphire-pulse-amd-radeon-rx-6700-10gb-gddr6-pci-express-4-0-hdmi-dp-ekran-karti-11321-03-20g-p-HBCV00002TTBE1?magaza=Hepsiburada...
  17. İmaginaire

Acer nitro 5 an515-58

Batarya ve ekran kayma hatası ben kendim ödedim kargo ücretini
  18. İmaginaire

Viper DeathAdder V2 499 TL Outlet

Ürün açıklamalarında fatura kesim tarihinden itibaren 24 ay garantisi var yazıyor sormak lazım
  19. İmaginaire

Acer nitro 5 an515-58

Laptop kargosu kargo firmasına göre değişiklik gösterebiliyor benim gönderdiğimde 45TL idi Üründe kendi arızası olmasına rağmen kullanıcı hatası dediler ve uğraştırdılar çok önemseyerek bakılmıyor.
  20. İmaginaire

RX6400 sürücülerini nerede bulabilirim

Eğer sapphire marka ise https://www.sapphiretech.com/en/consumer/pulse-radeon-rx-6400-4g-gddr6 buradan indirebilirsin
Top Bottom