Arama sonuçları: *

1. T

Kasa Fanlarını Kablo Sıkıntısı

Teşekkür ederim, yardımlarınız için.
  2. T

Bu ikili ARGB sayılmıyor mu :(
  3. T

Gigabyte B550M DS3H 1723309143 @Thorcuk @Palo DAYI Sizce ne yapmam gerekiyor, nasıl takıcam acaba ?
  4. T

Full modüler olduğu için iki adet farklı molex kablosu var sadece. Psu Model: Raijintek Cratos ATX 3.0 850W 80+ GOLD PCIe 5.0 Full Moduler ATX Güç Kaynağı
  5. T

Ben kendim bağlamadım, hazır bağlı bir şekilde geldi. 1723307973 Peki kablolar nasıl bağlanmış resmini atma şansın var mı
  6. T

Bu şekilde yaklaşık 4 tane var yani 4 fanın kablosu. Bu kabloları birbirine bağlarsam eğer boşta kalmıyor.
  7. T

Evet fanlar argb olması lazım bildiğim kadarıyla, dediğiniz gibi tekradan bakıp bildiricem. 1723307115 Baktığım kadarıyla bunları bağlayabileceğim bir güç bağlantısı bulamadım. Hepsini söktüm fakat herhangi bir bağlantı göremedim. Yardımcı olabilir misiniz, istediğiniz bir resim varsa atabilirim.
  8. T

Tüm kablolara baktım fakat herhangi molex bağlantısı bulamadım, yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bu kablolardan başka herhangi bir bağlayabileceğim kablo yok, bunlarda bu şekilde birbirine bağlı geldi. Kasa modeli: Raijintek PONOS Ultra MS4
  9. T

Çözüldü✓ M2 SSD'i Okuma/Yazma Hızı Çok Düşük

Sağlık durumunda da bir sıkıntı görmüyorum ama bir türlü çözemedim. %100 olarak gözüküyor.
  10. T

Çözüldü✓ M2 SSD'i Okuma/Yazma Hızı Çok Düşük

Neredeyse aklıma gelen herşeyi yaptım fakat düzeltemedim, Bios güncelledim, driverını indirdim fakat hızını bir türlü düzeltemedim. M2 SSD Modeli : https://www.xpg.com/tr/xpg/580 Anakart Modeli : http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/H410M-H-rev-10#sp Yardımcı olursanız sevinirim.
Top Bottom