Arama sonuçları: *

• Users: LVQ10
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

🔥İndirim Komili Köpük Sabun Rahatlatıcı 250 ml + 250 ml 28,39 TL

https://www.hepsiburada.com/komili-kopuk-sabun-rahatlatici-250-ml-250-ml-p-HBV0000056XCP?magaza=ebebek
  2. L

🔥İndirim GETİRYEMEK 80/50 KUPON

KOD : LEZIZ50 ilk 10.000 kullanımla sınırlı
  3. L

🔥İndirim MİGROS SANALMARKET UYGULAMASI YÜZDE20 GEL AL İNDİRİMİ

Migros'un kendi uygulamasında gel ala özel bugün yüzde 20 indirim var. Sipariş sonunda TIKLAGELAL20 kodunu giriyorsunuz. ekstra olarak yoğurtlar - jelibonlar vs indiririme girmiş bakablrsiniz
  4. L

Windows 11 Pro fork Workstations sürümü nedir

Bilgisayarımda Windows 11 Pro vardı. 10 liraya bir mak key aldım, etkinleştirdikten sonra yüklü sürüm Windows 11 pro for workstations olarak güncellendi. Kullanıma bir etkisi var mıdır aradaki fark nedir?
  5. L

🔥İndirim KC3000 2TB M2 SSD 3699 TL

Satıcı Amazon değil ama gönderici Amazon. Fazla bir indirim olmasa da 2TB KC3000 için en düşük fiyat şu sıra. Nays ile daha ucuza gelebilir Amazonda çalışıyorsa. Fırsat: Kingston KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD - Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için yüksek performanslı bellek -SKC3000S/2048G...
  6. L

Borsa için banka tavsiyesi

Selamlar. Borsa ile uğraşma, hisse alım satım yapmak için bir bankanın borsa uygulamasını kullanmak istiyorum. Borsa hesabı açmak için hesabınızda şu kadar nakit bulunmalıdır, hisse almak için hesabınızda şu kadar bulunmalıdır, en az şu kadar yatırabilirsiniz zırt pırt şeyleri olmayan...
  7. L

Nays ve Steam ödemesi

Arkadaşlar Nays'tan yaklaşık 40 TL'lik bir harcama yapacağım ancak Steam'den "kur farkı" dedikleri bir sebepten ötürü daha yüksek ücret çekiyorlarmış sanırım, daha önceki gönderilerde gördüm. Bu durum hala devam ediyor mu ve 40 TL'ye ne kadar öderiz? Ayrıca yakın zamanda Steam harcamasına...
  8. L

2500k düşük fps

genel anlamda düşük fps
  9. L

Öneri Kioxia 960 GB SSD - 849 TL ( Alınır mı ? )

Öncelikle kronik sorunlu olarak bilinen bir SSD olduğunu biliyorum. Ancak piyasasına göre bir indirim mevcut. Direkt bu ürün özelinde 200 TL civarı bir indirimi var. Ve bu kapasitedeki SSD'ler arasında en ucuzu bu gözüküyor şu anda. İndirimi paylaşayım ve bu vesileyle soruyu da sorayım. Bu...
  10. L

❌İndirim Bitti! Dexim DSP003 Elite 5.1 LED Aydınlatmalı Oyuncu Kulaklığı [77 TL] [N11 MOBİL]

https://www.n11.com/urun/dexim-dsp003-elite-51-led-aydinlatmali-oyuncu-kulakligi-2731011?magaza=zoccoshop& Kulaklığın özelliklerini bilmiyorum fakat 77 TL'ye kulaklık bulmak da zor olduğu için paylaşıyorum. Mobil uygulamadan 77,73 TL'ye alabiliyorsunuz. Piyasa fiyatı 150 falan sanırım. Ekleme...
  11. L

Asus ROG Ekipmanını Anlat Kampanyası [ Güncel ] 17 Kasım 2022 - 31 Mart 2023

Arkadaşlar selam. Asus'un ara ara yapmış olduğu ekipmanını anlat ya da yabancı ismiyle "rate your gear" kampanyası var. Bu kampanya tekrardan aktif olmuş, tanıtım maili geldi bugün Asus'tan. 17 Kasım 2022 tarihinden başlayıp 2023 Mart'a kadar devam edeceği belirtilmiş. Bilmeyenler için...
  12. L

❌İndirim Bitti! 1 TB Samsung 980 PRO M2 SSD - 2092 TL AMAZON TR

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08GS7748F/ Piyasaya göre iyi fiyat sanırım. Amazon.com.tr satıyor. Açılan sayfada direkt com.tr satıcısı çıkmıyorsa diğer satıcılar tarafından kontrol edin.
  13. L

🔥İndirim AGI 240 GB SSD 299 TL N11

Marka nasıldır bilmiyorum ama Akakçe'ye bakıldığında anlık olarak en ucuz 240 GB SSD bu gözüküyor. https://www.n11.com/urun/agi-agi240g06ai138-25-240-gb-509518-mbs-tlc-sata-3-ssd-2301033?magaza=n11 N11'in kendisi satıyor.
  14. L

Hawk Fab C ve V serisi aynı mi?

Bu iki seri arasındaki tek fark renkleri mi? Mekanizmada veya malzemede farkları var mıdır? Örneğin Fab V1 ile C1 arasında?
  15. L

Hawk Fab Koltuk Alınır Mı?

2500 civarı bütçeyle bir kumaş koltuk almayı düşünüyorum. Bu fiyat aralığında Hawk FAB serisini buldum. Açıkçası aklıma yattı fakat bazı yorumlarda Hawk koltukların çok ince olduğunu, sanki hiç sünger yokmuş gibi hissettirdiğini yazmışlar. Bu doğru mudur? Hawk serisine rakip olarak Zio...
  16. L

Windows 11'i Windows 10 lisansı ile etkinleştirme

Merhaba. Windows 10 yüklü bilgisayarımı 2.5 yıldır Volume_MAK tipi Enterprise lisans ile sorunsuz kullanıyorum. Her format attığımdan sonra da aynı lisansla tekrar etkinleştirebiliyorum bunda hiçbir sorun yok. Yakın zamanda farklı bir diskime 0'dan Windows 11 kurdum. Yani hem Windows 10 hem de...
Top Bottom