Arama sonuçları: *

• Users: N1GHT
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. N1GHT

YARDIM pc durup dururken USB sökünce veya takınca kapanıyor

Arkadaşlar eski kullandığım bir ürünü tekrardan bilgisayarıma taktım çalışmadığını fark edip geri çıkardım bi anda pc kapandı kendiliğinden tekrar açıldı sonra mouseumun PC bağlantısı koptu mouseumun usb yi çıkar tak yapayım belki düzelir derken pc yine kapandı yine denedim aynı sonuç bu nedir...
  2. N1GHT

Siber Güvenlik (hacking) öğrenmek mi yoksa yazılım öğrenmek mi (pyhton gibi)

Hangisi daha mantıklı yazılım derseniz oyun geliştiriciliği vb. şeyler düşünüyorum
  3. N1GHT

Explorer.exe hatası ACİL yardım

Arkadaşlar çok acil yardım
  4. N1GHT

Yardım CHROME BAŞARISIZ - AĞ HATASI SORUNU

Chrome'da bir şey indirirken bu hatayı alıyorum sürdür dedğimde hata kendini tekrarlıyor sebebi nedir yardım 1708258137 Beyler zahmet edip bakcanız mı sorun yaşıyorum 1 kişi cevap vermiyo
  5. N1GHT

Steelseries prime fps aldım h.o/g.o ? (500TL)

H.o/g.o?
  6. N1GHT

Steelseries Prime FPS alınır mı?

Arkadaşlar mouse'un ıps, g vs. değerleri nasıl fiyatına göre de değerlendirin valorant için alacağım önerir misiniz? 1707847407 @MuratTheFounderOfGariban Hocam mouse'un g değerinin kaç olması gerekir 50g iyi midir fps oyunları için
  7. N1GHT

Pc açılırken ekrana cmd geliyor

Pc açılıp masaüstüne gelince birkaç saniye sonra 2 tane cmd system32 ekranı çıkıp kendiliğinden gidiyor neyin nesidir o bilen var mı
  8. N1GHT

VISA/MasterCard'dan troy'a geçiş nasıl yapılır?

arkadaşlar babamın kartını troya geçireceğiz farkı nedir ve nasıl geçilir bilgi verebilecek var mı
  9. N1GHT

Delux M700 alınır mı? (950 TL)

Alınır mı beyler valorant için
  10. N1GHT

Valorant için aimlabs önerir misiniz?

Valorant oynuyorum aimim artık gözüme çok kötü gelmeye başladı aimlabs programını önerir misiniz kullanıp fayda gören var mı? bilgilendirirseniz sevinirim
  11. N1GHT

Anakartım gtx veya rtx 20 serisini destekler mi?

Selam anakartım quadro h81-a2c PCI express x16 slotu barındırıyor bahsettiğim 1650,1080,2060 gibi kartları destekler mi?
  12. N1GHT

eFootball hesap kaça gider? (mobil)

Kadro bu şekil satmayı düşünüyorum kaça gider?
  13. N1GHT

Öneri 500-600-700 TL bandında gaming kulaklık önerisi

Selam kulaklığa ihtiyacım var. Güzel,kaliteli özellikle kablosu dayanıklı olursa güzel olur benim için öneriye ihtiyacım var. Teşekkürler
  14. N1GHT

🔥İndirim 🔥Mükemmel EA Black Friday indirimleri🔥

Selam mükemmel indirimler var arkadaşlar kaçırmayın derim. Özellikle bazı nfs oyunları ve battlefield serisi çerez fiyatına!!! İndirimlere ulaşmak için: https://www.ea.com/sales/black-friday İYİ ALIŞVERİŞLER!!🔥🔥
  15. N1GHT

500 TL kulaklık önerisi

Selam frisby marka kulaklık kullanıyordum 2 tane ard arda aynı modeli kullandım ikiside kablosundan bozuldu o yüzden kablonun dayanıklı olmasını istiyorum ses kaliteside güzel olursa iyi olur valorant için kullanacağım öneriniz varsa yardımcı olur musunuz? Teşekkürler
  16. N1GHT

e football 2024 açılmama sorunu

Selam geçenlerde e football 2024 indirdim steam üzerinden açmaya çalışıyorum siyah bir ekran gelip kendi kendine kapanıyor bile var mı çözümü nedir?
  17. N1GHT

Pc Takılı Kaldı

Selam pcde bildiğimiz windows güncellemelerini yapıyordum sonra bi güncelleme hata verdi yeniden dene dedim sonra yükleniyor kısmında %20 de takılı kaldı pcyi yeniden başlatıp denemek istedim Windows hazırlanıyor bilgisayarınızı kapatmayın ekranında 10-15dk dır takılı kaldı pc yi kapatsam sorun...
  18. N1GHT

Capcut pc video kasma sorunu

Selam capcuttan edit yapıyorum edit kısmıda izlerken veya yaparken herhangi bir kasma yok fakat export ettiğimde video da aşırı bir lag oluyor sebebini bilen var mı
  19. N1GHT

CS:GO düşük fps sorunu

Selam cs go oynuyorum önceden 1024x768 oynuyordum çok drop yiyordum ve fps çok düşüktü bunu sonra 800x600 ve sonra 640x480'e kadar düşürdüm şu anda 100-150 civarı alıyorum bazen 100'ün altına bile düşüyor bu çözünürlükte bu kadar düşük almamam gerektiğini düşünüyorum sorun nedir sizce?
  20. N1GHT

Uygun fiyatlı VDSL modem önerisi

Selam modeme ihtiyacım var 2 antenli güvenilir bir marka ve 500-600 TL civarlarında vdsl modem arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom