Arama sonuçları: *

1. polat__arda

Format sonrası mavi ekran Minidump ekte

Merhabalar format sonrası ilk defa mavi ekran aldım minidumpı şöyle bırakayım. Mavi ekranda da sadece irql_not_less bu bölümü hatırlıyorum ilerisinde 2 kelime daha vardı. Ek olarak VALORANT'dan çıkınca mavi ekran yedim VANGUARD ile alakası olabilir mi ? Minidump...
  2. polat__arda

Bilgisayarım açılırken mavi ekran verdi

Selamlar bu gün bilgisayarımı açarken mavi ekran verdi yanılmıyorsam vgk.sys yazıyordu minidump dosyasını aşağıya bıraktım yardımcı olursanız sevinirim https://www.dosya.tc/server35/y7490l/121821-11062-01.dmp.html
  3. polat__arda

Ekran kartımı hangi slota taksam iyi performans verir

Selamlar anakartım ASRock B450 Pro4 ekran kartım RX 580 8 GB anakarttaki hangi slota takmalıyım en iyi performans için.
  4. polat__arda

oyunlarda ekran titremesi

Onu biliyorumda sorunla alakası ne anlamında sordum
  5. polat__arda

1000de de ne fark ediyorki o acaba
  6. polat__arda

Ha onlar etki etmiyor ben windowstan bir ayardan bahsettin sandım 1633898612 razer viper mini fakat önceki mouseda da aynı sorun vardı
  7. polat__arda

nerede o ayar acaba
  8. polat__arda

Selam arkadaşlar valorant oynarken fps 110lara düştüğünde mouseyi çevirince ekran acayip kırılıyor kasmaktan beter oluyor bunu nasıl çözebilirim monitör 165hz msi 2600x rx 580 8gb 21.8.2 en güncel sürümde
  9. polat__arda

valorant oyun titreme sorunu kasıyo hissiyatı ?

hocam bende de aynı sorun var 2600x rx 580 hangi sürümü önerirsiniz
  10. polat__arda

THH'ya başvuru süreci nasıl işliyor?

Selamlar Trendyol'dan aldığım monitörde 2 adet ölü piksel vardı bende 15 günlük iade hakkımla iade etmek istedim fakat firma ürün 2. el konumuna giriyor başkasına satamam diyerek iade reddi verdi bende 5.8.2021 tarihinde THH'ya başvurdum şimdi eke bıraktığım durumda gözüküyor ileride nasıl bir...
  11. polat__arda

elektirk gitti geldi açılırken çıkan yazılar nedir ?

evet onu anladım fakat her seferinde çıkması bir sorun mudur?
  12. polat__arda

elektirk gitti geldi açılırken çıkan yazılar nedir ?

Merhabalar bugün elektriğim gitti ve açılırken scanning and repliğini drive C: yazıyor disklere benchmark yaptım bir sorun çıkmadı şu an PC'yi kullanıyorum ve bir sorun yok bu çıkan yazılar nedir acaba? İleride bir sorun yaratır mı? sabah 2 3 kere kapatıp açtım çıkmadı fakat akşam üzeri pcyi...
  13. polat__arda

RX 580 PC donuyor ve resetleniyor

Merhabalar uzun süredir uğraştığım araştırdığım bakmadığım yer kalmayan bir sorunum var. Valorant oynarken bilgisayarım bir anda donuyor ve kendini yeniden başlatıyor, gerçekten araştırmadığım/bakmadığım konu kalmadı. Neden olabilir sizce? Yorumlarınızı bekliyorum. Özellikle Valorant'ta Alt Tab...
  14. polat__arda

radeon software pcyi çökertiyor

bende de valorant oynarken oluyor sorun birde msi ın sitesinde gaming bölümüne benim rx 580i koymamışlar https://www.msi.com/support/download 1617466480 valorant için mecbur durması gerekiyor
  15. polat__arda

daha önce formatta attım ama halen aynı fakat sizin dediğinizi deneyeceğim sizde hangi oyunu oynarken olmuştu problem
  16. polat__arda

merhabalar bir önceki konumda bilgisayar alt tab yapınca donuyor ve kendini yeniden başlatıyor demiştim sorunun kaynağının amd radeon software olduğunu düşünüyorum çünkü bilgisayar açıldığında radeon software açıldığında 2 sn donuyor birde oyun içinde kısayol tuşuna basınca pc tamamen dondu ve...
  17. polat__arda

Oyunlarda ALT+TAB Yapınca Bilgisayar Donuyor ve Yeniden Başlıyor

bir kaç gündür test ediyorum bir sorun yok gibi ama ne alaka onu çözemedim :D
  18. polat__arda

açıktı kapattım şimdi dördünüde
  19. polat__arda

flash ile uefi şekilde attım
  20. polat__arda

Merhaba başlıktanda anlayacağınız üzere oyun oynarken alt tab yapınca masaüstünde bilgisayar bir kaç kere donuyor daha sonra sesim discorddan veya oyundan falan gitmemeye başlıyor bilgisayar kendini yeniden başlatıyor sıcaklık sorunu falan yok bunu nasıl çözebilirim 2 kere format attım hala aynı...
Top Bottom