Arama sonuçları: *

• Users: S C O
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S C O

Öneri Laptop Tavsiyesi ( 8.000-10.000 TL ) Arası.

Merhaba Arkadaşlar, 8.000-10.000 TL'lik bir laptop almayı düşünüyorum ama bütçe biraz kısıtlı olduğu için 8.000-10.000 TL arası olursa çok makbule geçer gençler. Kullanım amacı; Film , Haber , Video ve Dizi olacak çoğunluk.
  2. S C O

100. Yıl Beşiktaş Forması Satışa Sunuldu Mu?

Beşiktaş - Hatayspor karşılaşma sırasında Beşiktaş 100. yıla özel forma tasarladı ve bu formayı hiç bir yerde bulamıyorum.
  3. S C O

Instagram İnstagram Reels Sorunu Nasıl Çözebilirim?

Merhaba Arkadaşlar, Hayırlı geçeler ilk önce arkadaşlar şuan sizin yardımınıza çok ihtiyacım var. Gençler reels de karşıma abuk sabuk açık saçık kızlar çıkıyor sayfayı yenilediğim halde abartısız %80-%90'nı kızlar ile dolu bunun bir çözümü yok mu? Karşıma çıkmasın ağa bu tarz videolar. Ağa...
  4. S C O

Sistemi Bu Şeklide Yapsam Sizce Nasıl Olur?

Merhaba Arkadaşlar, Sistemim şu şekilde benim; Intel(R) Core(TM) i5-11400F 8,00 GB NVIDIA GeForce GTX 1650 SSD 250 GB Yapacak olduğum sistem de şu şekilde; 16GB Geforce RTX 2060 M2 SSD 1TB SSD 250GB
  5. S C O

Yardım Valorant’a Nick İkonları Gözüküyor.

Merhaba Arkadaşlar, Günaydın ilk önce arkadaşlar küçük bir sorum olacak sizlere Valorant’a oyuncuların üstünde nickler ikonu çıkıyor bunu ayarlar dan kapanıyormuş da ben bir türlü bulamadım internetten de araştırdım lakin sonuç nafile bu konu da bilgisi olan varsa lütfen bana yardım edebilir mi?
  6. S C O

Öneri Oyuncu Kulaklık Önerisi

Merhaba Arkadaşlar, Herkese hayırlı geçeler dilerim ilk önce '' 800-900 TL'ye '' Bir kulaklık arıyorum, Daha önce den '' Corsair HS50 PRO '' Kulaklığını kullanıyordum 8-9 Yaşında ki, Kuzenim kulaklığı yere atıp parçalamadan önce gene Corsair HS50 PRO alayım yoksa daha iyi bir kulaklık bulabilir...
  7. S C O

IOS İphone 7 Sorun Yaşama

Merhaba Arkadaşlar, Arkadaşım İphone 7 kullanıyor, Aramalar da karşı tarafın sesi az geliyormuş ona karşı tarafa giden ses net bir şekilde gidiyormuş ama bir de hoparlör den dışarı çıkan sesler az geliyormuş örnek olarak '' Bildirim gelince sesi sanki telefon sesi kısık şeklinde, Titreşim açık...
  8. S C O

Yardım Forza Horizon 5 Kaldırır Mi?

Merhaba Arkadaşlar, Herkese günaydın ilk önce küçük bir sorum olacak sizlere, Benim bu konuları anlamadığım için sizlere danışayım dedim. " Forza Horizon 5 sistem kaldırır mi? " Arkadaşlar. Kaldırsa bile donma kasma yaşar mıyım.? Sistem Bilgisi; Intel Core i5-11400F 8 GB RAM. NVIDIA GeForce...
  9. S C O

İnstagram'da Kod Gelmiyor.

Merhaba Arkadaşlar, İnstagram'da hiç bir şekilde kod gelmiyor, Bana arkadaşlar '' Şifremi unuttum '' Diyorum '' Mail veya numara kod gelmesi gerektiği yerde '' Hiç bir şekilde ne kod geliyor nede sıfırlama linki, 2-3 Gün önce İnstagram ekibe yazdım lakin hala da cevap vermediler. Bu durumu bir...
  10. S C O

Valorant Yeni Başlayana Tavsiye

Merhaba Arkadaşlar, Gençler şöyle bir sorum var sizlere, Ben valoranta yeni başladım daha 15-16 Level bir hesabım var, Kendimi bu oyunda nasıl? Daha iyi geliştire bilirim mesela neler yapmam lazım ne gibi ayarları kapatıp ne gibi ayarları açmam lazım.
  11. S C O

Şampiyonlar Ligi Kim Kazanır Sizce?

Real Madrid - Manchester City buğun ki maçta berabere kaldı, Arkadaşlar şahsen ben Real Madrid alır diye düşünmüştüm ama düşündüğüm gibi pek olmadı. :) Buğun de Milan - İnter maçı var, Zor bir maç ama kazanma istatistikleri bakarsak Milan %31 ve İnter %39 olarak gözüküyor. İnter alır bence bu...
  12. S C O

Gençler Size Bir Sorum Olacak.

Merhaba Arkadaşlar, Biz niye veya neden iyi olmadığımız halde sevdiğimiz insanlara yalan söylüyoruz. Bu olay herkese de var neden? Biz kötü olduğumuz halde hep iyiyiz diyoruz.
  13. S C O

🔥İndirim Battlefield V %75 İndirime Girdi.

Battlefield™ V Steam üzerinde indirime girdi arkadaşlar. Battlefield Bundle Satın Alın PAKET; 1.060TL olan Battlefield paketi %80 indirim yaparak, 212 TL oldu arkadaşlar. DİĞER FIRSATLAR DA ŞU ŞEKİLDE ARKADAŞLAR; Battlefield™ V Definitive Edition Satın Alın 500TL yerine 125TL oldu arkadaşlar...
  14. S C O

Bozuk Windows Sistem Dosyaları Nasıl Bulunur?

Merhaba Arkadaşlar, Hiç düşündünüz mü? Bilgisayarınız da bozuk dosya veya eksik dosyayalar var mi? Diye bunu öğrenmenin en kolay yollu '' CMD Komut Listesi '' Olacak arkadaşlar. Sözü fazla uzatmadan dilerseniz direk konuya geçelim.. İlk önce CMD'yi yönetici olarak çalıştırın. Daha sonra size...
  15. S C O

PES Mi? FİFA Mi? Seçiminizi Yapın.

Merhaba arkadaşlar, Pes mi? FİFA mi? Arkadaşlar. Ben PES hayranıyım arkadaşlar lakın PES 2023 beni çok hüsrana uğrattı yanı '' eFootball 2023 '' Ben bu kadar kötü bir oyun görmedim ne zaman PES ismi değişti Efootboll oldu oyun bozuldu artık.
  16. S C O

Bana Gelen Mesajı Okur Musunuz? Lütfen.

Hiç bir yere başvuru yapmadığım halde Bana ulaşın diyor. :D :D :D
  17. S C O

Tarafınızı Seçin Gençler.

Biraz eğlenelim gençler; Kırmızı hap sizi 10 yaşına geri döneceksiniz, Her şeye yeniden başlayacaksın. Yeşil hap seçerseniz, 45 yaşına atlayıp banka hesabında 100 Milyon dolar ile birlik de. Tarafını Seç :D
  18. S C O

Valorant Oynayan Dikkat

14 Mart'tan itibaren Valorant güvenlik nedeni ile Windows 7 , 8 , 8.1 desteği sonlanacakmış arkadaşlar.
  19. S C O

Bağış Yapacak Arkadaşlar ( Lütfen Dikkat )

Merhaba, Arkadaşlar herkesin bildiği üzere ' Kahramanmaraş / Malatya ' V.B illerde depremler meydana geldi, Ve bu şehirlere bağışlar yapılıyor ve bazı Şerefsizler sahte yardım kampanyası düzenlemişler Site adresinin “afaddestek.net” şeklinde olduğu görülüyor. İlgili siteye gidildiğinde, sitenin...
  20. S C O

Bu Kadar Saygısızlık Olmaz

Bu kadar sorumsuzluk şerefsizlik yok arkadaşlar ya bu ülke nereye gidiyor biri kalkmış Tiktok'da '' Banane Ölsünler '' der biri kalkıp Instagram'da yayın açıp kalkıp '' Deprem Olsun Diye Dua Eder '' Millet orda canı ile cebelleşiyor, Annelerin ve Babaların '' Kızım , Evladım Diye Ağlıyor ''...
Top Bottom