Arama sonuçları: *

1. A

Çözüldü✓ 20-25k arası laptop önerisi

Mühendislik okuyorum ve yurtta kalıyorum. AAA oyun oynatabilcek önerilerinize açığım. Bütçeyi bi tık aşabilirim. Nvidia düşünüyorum.
  2. A

Ekran Kartım Hiçbir Zaman Tam Yükte Çalışmıyor

MSI GTX 1650 AERO ITX 4G OC GDDR6 ekran kartı vs Ryzen 5 1600 af işlemcim ile Dying Light 2, Far Cry 6, God of War gibi oyunlarda ekran kartım hemen hiç bir zaman tam yükte çalışmıyor. Ama Forza Horizon 4'te stabil bir şekilde tam yükte oynayabiliyorum. Dying Light 2 de fps sınırlı olmadığı...
  3. A

Durduk Yere VAC Ban Yedim

hocam öyle doğru düzgün vurmadım ve cs oynarken zaten arkada çalışan razer 7.1 driver steelseries gg discord nvidia denetim masası başka bi şey açık olmuyor hocam gerçekten şimdiye kadar çözemediler mi bu olayı
  4. A

Durduk Yere VAC Ban Yedim

Ara ara cs giriyorum arkadaşlarla. Çok kill alan biri değilim. Aimim de iyi değil zaten. 20 Haziranda Overwatch, 21 Haziranda ise VAC Ban yedim. Hile yazılım herhangi bi şey kullanmıyorum. Ticket attım. Geri dönüş yapılmadı. Tavsiye verebilecek var mı ?
  5. A

cs go arkadaşımla oynamam için rankımın ne olması gerekiyor

yok hocam 5 kişi giriliyor 1687189883 sağolun hocam
  6. A

cs go arkadaşımla oynamam için rankımın ne olması gerekiyor

arkadaşım kartal 2 hangi rank olursam beraber oynayabiliriz ben keleş 1 iken beraber giremiyoruz
  7. A

Çözüldü✓ Ikinci el razer blackshark v2x kulaklik

razer aktivasyon kodları sadece bir kere kullanılıyor sana satan kişi kullanmıştır muhtemelen
  8. A

İnternet Gitme Sıkıntısı

onu nası yapcam hocam
  9. A

İnternet Gitme Sıkıntısı

10. A

İnternet Gitme Sıkıntısı

bu galiba 1684621755 pakete dair çok bilgim yok ama 40 mbpsden yüksek
  11. A

İnternet Gitme Sıkıntısı

modem arayüzünden restart atınca düzeliyor ayrıca temassızlık olsa uploadın da düşmesi gerekmiyor mu
  12. A

İnternet Gitme Sıkıntısı

sadece modem arayüzündeki uzak sunucu bağlantısı sönüyor
  13. A

İnternet Gitme Sıkıntısı

hocam sıkıntım hız değil zaten kopması sıkıntı hızı altyapı olmadığı için alamıyorum peki neden kopuyor
  14. A

İnternet Gitme Sıkıntısı

125 mb olması gerekiyor tamam ama o kadar yüksek bir alt yapıya sahip değilim ethernet ile bağlıyım reis
  15. A

İnternet Gitme Sıkıntısı

hocam türknetin 1000mbpslik paketini kullanıyorum önceden 16mbpslik paketi kullanıyordum hiç sıkıntı yoktu yükseltince kopmaya başladı şu an 36 37 mbps arası
  16. A

İnternet Gitme Sıkıntısı

neresi hocam
  17. A

İnternet Gitme Sıkıntısı

Hocam birden bire sadece download 37 mbitten direkt 0 a düşüyor upload oynamıyor bazen sıfır yerine 1e düşüyor discord bağlantım kesilmiyor telefonlarda da aynı düşüş oluyor internet var gösteriyor ama kullanılmıyor
  18. A

Bu kulaklıkta ses kartı var mıdır?

hocam v2x sadece jak en azından bendeki öyle v2 usb ses karlı v2 pro kablosuz diye biliyorum reis zaten aynı model bende var abdullah abi sayesinde almıştım bende ses kartı yok
  19. A

csgo vac oturumunuzu doğrulayamadı hatası

steami kapa aç yap
  20. A

Bu kulaklıkta ses kartı var mıdır?

V2 de ses kartı var. V2X de değil. Senin attığın link V2x kulaklık iade etmek yok diye biliyorum emin değilim
Top Bottom