Arama sonuçları: *

1. C

Çözüldü✓ Oyuncu Koltuğu Tavsiyesi Xprime Hariç

17/10/2022 tarihinde xprime leon pro oyuncu koltuğu kendi mağaza sayfasından sipariş verdim 10 iş günü içerisinde üretimi yapılıp kargoya verilmesi gerekirken bugün hala kargoya verilmedi bende bunun üzerine iptal etmek istediğimi söyledim. Sebep kargonun geciktiği ise bugün kargoya verileceği...
  2. C

Çözüldü✓ DA GT2 AMD Sistem Arızası ve Çözülememesi

peki hocam ben gönderdiğim zaman yolda hasarlanıp tutanak yiyen kutuyu alıp ve düzeltip düzeltmediklerini ne yaptıklarını veya yapmadan geri mi gönderdiklerini söylemeden bir sabah yırtık her yeri delik gelmesi hata değil mi ? geri yolladım ben ama birdaha bozuk bir şekilde geleceğinden...
  3. C

düzelmişti fakat sonradan aynı sorun başladı geçmeyeceğini nasıl anlayabilirdim ki geçmemişki sonradan tekrar aynı hatayı vermeye başlayınca yolladım firmaya donuyordu ama açılıyordu en azından şuan hiç çalışmıyor açılmıyor ekran
  4. C

Selamun aleyküm Abdullah abi ben 15/07/2022 tarihinde DA GT2 AMD sistemi yaptığınız kampanya ile gamingentr den aldım ama bilgisayar bana geldiğinde kullanırken donuyordu ekran hiç bişey açık değilken bile normal ekranda donuyordu. Sonra düzeldi gibi oldu ama sonradan birdaha aynı sorunu...
  5. C

Çözüldü✓ Donanım Arşivi GT2 Sistem için Monitör Tavsiyesi

Bunu listeme ekledim teşekkürler Stoğu bitmiş herhalde
  6. C

Teşekkür ederim ama en az 144hz olmasını istiyorum.
  7. C

Arkadaşlar Merhabalar Donanım Arşivi GT2 Sistemi aldım şimdi monitör almak istiyorum ama 2500-3000 bütçem var f/p fullhd hangi monitörü tavsiye edersiniz.
Top Bottom