Arama sonuçları: *

1. E

Hangi Anakartı Almalıyım

yüklü hocam windows ssd de oyunlar hdd de
  2. E

Hangi Anakartı Almalıyım

peki hocam şuanki sistemim aynı m 2 ssd harddisk ram ve ekran kartı kalacak işlemci ve anakartı değiştirdikjten sonra aynı kaldıgım yerden kullanabilirmiyim windowsu tekrar kurmam gereklimi
  3. E

Hangi Anakartı Almalıyım

-Ben Nagoya Taraflarında Yaşıyorum -Alım gücü Yüksek Ama Buradada Yavaş Yavaş fiyatlasra artış oluyor ornegın altı ayda benzin 152 yenden 161 yene cıktı bu tr icin kucuk gorulebilir ama buradaki insanlar icin yüksek fiyatlar ve buradaki genclerin hepsi avrupaya gitmek istiyor -Genel Olarak Cana...
  4. E

Hangi Anakartı Almalıyım

pekala 2133 mhz ramlerim kısa bir süreliğine beni götürürmü bu sistemde cok performans kaybı yasarmıyım
  5. E

Hangi Anakartı Almalıyım

Arkadaşlar Japonyada Yaşıyorum Bir Teknolojii Magazasından anakart ve işlemci alacagım işlemci olarak suanlık ryzen 5 3500 alacagım ve 2133 mhz 24 gb ram var elimde onları kullanacagım Sizce Hangi Anakartı Almalıyım lutfen yardımcı olurmusunuz -2. El Asus Prime X470 Pro...
  6. E

Fivem Bu Kule Nerede

ya arkadaşlar cayo perico adası dahil bakmadığım yer kalmadı bu kule nerede ya biri yardım etsin
  7. E

Yardım Fifa 2023 türkce oynayamıyorum

Dil seçme bolumunde Türkçe görünmüyor
  8. E

Yardım Fifa 2023 türkce oynayamıyorum

xbox gamepass den fifa 2023 oynayacaktım indirirken turkce dil secenegi cıkmadı bende aldırmadım ama oyun ıcındede turkceyı bulamadım googledada herhangı bır turkce yama yok lutfen yardım edermısın eger elınde olan varsa oyunun turkce dil dosyalarını bana gonderebilirmi
  9. E

Yardım Fivem Craft Masası Nasıl Kullanılır

Arkadaşlar craft masasının yerini bulduk ama silah uretmek icin parça istiyor o parcalari nereden bulabilirim adminler soylemiyor oyunculara soruyoz bi gidin gibisine dalga geciyorlar Ayrica buna bir beceri puani istiyor o beceriyi nasıl kasicaz
  10. E

Yardım Red Dead Redemption Görüntü Bozukluğu

Arkadaşlar oyuna custom grafik ayari yaptiktan sonra keskin goz ozelligini kullanirken ve ana menuler arasinda gecis yaparken ekranimda su gordugunuz kirmizilanma oluyor sebebi nedir lutfen yazin
  11. E

Days Gone I Türkçe Oynayabilecekmiyim

Tamamdir hocam teşekkürler turkce yamasi bulunmuyormu oyunun kursam oyunuma sorun olurmu dosyalarin bozulmasi gibi
  12. E

Days Gone I Türkçe Oynayabilecekmiyim

Arkadaşlar days gone almayi düşünüyorum Japonya'da yasiyorum ve oyunun fiyatinin ust kisminda japonyadaki kullanicilar icin sadece japonca ve ingilizce destek mevcuttur gibi bir yazi cikiyor oyunu turkce oynamak istiyorm yardim edermisiniz
  13. E

Çözüldü✓ 650w gold psum sistemi kaldırır mı

Yeterli gelir reis ama o ekran karti o islemciye düşük değilmi ya
  14. E

7000 TL SİSTEM DEĞER Mİ

Bu parcalarin sifirini bulmak zor eskidiler
  15. E

Kasa çalışıyor fakat görüntü yok

Reis anakartta bios pili var onu çıkarıp 1 2 dk bejle sonra geri tak belki duzelir
  16. E

Bilgisayarım Kendini Yeniden Başlatıyor

Anakartimdaymiş hocam sorun
  17. E

RX550'ye 900TL Verilir mi?

Nerde var acaba hocam rx 470 1100 TL ye
  18. E

kac w psu yeterli olur?

Malesef o fiyata 600 w onerebilecegim bir psu yok
  19. E

kac w psu yeterli olur?

Bu sistem 450 w bile yetecektir ama ilarde upgrade yaparim derseniz 600 w 80+ bir psu almanizi oneririm
  20. E

Gamtech 500w 80+ PSU Rx 6600

Hocam o psu o karti yuzde elli gucunu kullanarak bile besleyebilir sisteminiz toplamda 300 350 w arasi guc cekiyor olmali psu besler ama ben yinede bu
Top Bottom