Arama sonuçları: *

• Users: Mrhanctn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Mrhanctn

Öneri Razer kulaklık indirim

Beko sitesinde oliz e özel kulaklıklarda indirim var görenler olmuştur illaki haber edeyim dedim oliz e sadece üye oluyorsunuz hiç bir sakınca sıkıntı yok bekoda çalışıyorum iyi indirimler var
  2. Mrhanctn

Yardım Sapphire Rx 570 nitro+ 4gb

1500 TL ye sapphire rx 570 nitro+ 4 gb nasıl sizce arkadaşlar kullanan varmı nasıldır wattman driver hatası vs biraz korkutuyor
  3. Mrhanctn

Öneri Psu önerisi 8 pin pcı-e

Arkadaşlar uygun fiyata 8 pin pcı-e kablolu power önerir misiniz? ve de bendeki powerda 6 pin ve 4 pin cpu var ikisini birleştirsem ne olur ki 😂
  4. Mrhanctn

Ekran kartı güç girişi

Arkadaşlar rx 6600 veya rtx 2060 super almayı düşünüyorum ama benim power 500w ve 6 pin çıkışı var pcı-e için 6 pinli modelleri varmıdır yoksa hangi power ı önerirsiniz uygun fiyatlı
  5. Mrhanctn

Anneye hediye ne alınabilir

Dostlar uzun zamandır düşünüyorum fakat bulamadım bugün annemin doğum günü sizce ne almalıyım siz neler aldınız neler mutlu etti yardım lazım
  6. Mrhanctn

Çözüldü✓ Bıos sonrası görüntü gelmiyor

Arkadaşlar bios a bakarken ramlerin 2444 mhz de çalıştığını gördüm 3200 e çektim ve kaydettim ardından resetlediğimde görüntü gelmedi nasıl düzeltebilirim Msı a320 m a pro anakart
  7. Mrhanctn

Öneri Ekran kartı önerisi?

Ryzen5 5500 için ekran kartı önerisi alabilirmiyim dostlar bütçe 5500 civarı
  8. Mrhanctn

Çözüldü✓ Ryzen 5 5500 1900 TL alınır mı

Ryzen 3 1200 işlemcim var r5 5500 1900 TL 1 aylık geçmeye değermi sizce çok fark varmıdır arada
  9. Mrhanctn

Rampage x jammer nasıldır

Rampage x jammer 150 TL ye kutulu 3 ay garantili alınır mı? sizce nasıldır
  10. Mrhanctn

Yardım Ekran kartı kapanıyor

Ekran kartı driver kurarken kapanıyor ışığı yanıyor fakat güç gitmiyor ekran kartına bir kaç kez bilgisayarı kapatıp açınca kendi kendine düzeliyor sebebi nedir 1659697445 Sürücüyü güncelleyince Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı oluyor en güncel r7 370 in driverını kurarken ekran kartım...
  11. Mrhanctn

Yardım Ekran kartım kapanıyor

Windows 10 pro kurdum en son herşeyi hazır hale getiriyoruz dedikten sonra ekran gitti bilgisayarı kapatıp açıyorum ekran kartı çalışıyor fakat ekran geldikten sonra hemen kapanıyor sebebi nedir
  12. Mrhanctn

Anakart driver kurulumu

Anakartta driverlar kurulu olmadığı için usb ve internet portları çalışmıyor peki bunlar çalışmadan nasıl kurulum yapacağım ben iki gündür çözemiyorum
  13. Mrhanctn

Çözüldü✓ Bilgisayar açılmıyor

Bilgisayarın düğmesine bastığımda windows başlatılıyor yazıyor birden ekran gidip tekrar aynısı oluyor sorun nedir
  14. Mrhanctn

Msı A320m-a Pro Anakart Fiyatı

Msı a320m-a pro anakart Trendyol da 430 TL ince hesapta 916 TL bi fark varmıdır acaba bu kadar büyük bi fiyat farkı mantıklı gelmedi bana
Top Bottom