Arama sonuçları: *

1. DeadlyVortex

İphone telefon başka bir numarayı arıyor nasıl çözebilirim ?

@mehmettici uyuyakalmış şimdi anca konuşabildim o seçenekte kimse yok gözüküyor otomatik arama seçemeği kapalı
  2. DeadlyVortex

Hemen soruyorum geri dönüş yapacağım
  3. DeadlyVortex

Arkadaşlar, selamlar bir arkadaşımın telefonunun sorunu var. İphone telefon kullanıyor , telefonu yeni bir sürüme geçtiği zaman bir sorunla karşılaştı. Rehberinden birisini aramak istediği zaman ya da başkası kendisini aradığı zaman aradığı kişiyle beraber yanına rehberinden kayıtlı herhangi bir...
  4. DeadlyVortex

Yardım LG 24GN650-B vs Asus VG24VQR

fps yoğunluklu oyunlar oynuyorum çoğu insanlar düz almalısın diyorlar sen ne düşünüyorsun
  5. DeadlyVortex

Yardım LG 24GN650-B vs Asus VG24VQR

Lg ips panel ve 1 ms gtg 144hz düz monitör, Asus ise 1 ms mprt ve va panel 165hz kavisli (iki monitör de pivot özelliği var). Sizler hangisini tercih ederdiniz fikirlerinizi merak ediyorum ona göre satın alacağım.
  6. DeadlyVortex

Ryzen 5 5500 oc yapmak istiyorum yardım

Teşekkür ederim işlemcimi 3 4 gün içinde takacağım. O zaman tekrar buradan sizi tagleyip yardım isterim , tekrardan teşekkür ederim.
  7. DeadlyVortex

Şimdi benim kafam çok karıştı ne yapmamı önerirsiniz düzenli bir şekilde tek bir yazıda toplayabilir misiniz rica etsem
  8. DeadlyVortex

Şimdi bakacağım. 1660224686 Baktım ama işlemcimi daha bilgisayarıma takmadım ama takınca yapacağım bir işlem olacaktı oc yapmak. Ben de işlemcimi takmadan oc ile ilgili bilgi almak istemiştim. İşlemcimi taktıktan sonra o konuyu bir kez daha okuyacağım, teşekkür ederim.
  9. DeadlyVortex

Teşekkür ederim dediğinizi deneyeceğim.
  10. DeadlyVortex

Snowman T6 Ultra ben de öyle yapacaktım ama Amd'nin programı varmış oradan da yapabilirsin diye bir yer de okumuştum
  11. DeadlyVortex

Amd Ryzen 5 5500 düz hali 3.60GHz turbo ile de 4.20GHz oluyor. Ben valorant oynayan birisiyim işlemciye oc yapmak istiyorum sizce kaç GHz'ye çıkarmam lazım bana yardımcı olur musunuz? Ben 4.0 yapsam yeter diye düşündüm ama sizin de fikirlerinizi almak isterim. Sıvı soğutucum var. Anakartım da...
  12. DeadlyVortex

Ryzen 5 5600x sistem topladım yardıma ihtiyacım var

konu aşağıya kayarsa konuyu yükselt unutma o monitör de çok iyi bir araştır zamanın varken belki daha çok seveceksin bir şans verebilirsin
  13. DeadlyVortex

tn istiyorsan koş bunu https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-e24fhd-g-24-5-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-g-sync-full-hd-led-monitor-p-HBV000011GYAV?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.69.4 şimdi indirime...
  14. DeadlyVortex

İşlemciyi r5 5600 değiş 400tl kar yap + monitörü LG UltraGear 24GN600-B al 500 TL de oradan kar yap bütçen bir anda 900tl artacak öyle daha rahat istediklerini alırsın ve o soğutucu seni idare eder ilerde çok takılırsan daha iyisini alırsın ama seni idare eder. Psu ve kasa için bir şey...
  15. DeadlyVortex

Ddr5 öncesi Amd ryzen 5 5500 mi yoksa ryzen 5 5600 mü?

Yardımlarınız için tek tek teşekkür ederim yazdıklarınızı biraz düşüneceğim.
  16. DeadlyVortex

değerlerini iyi biliyorum ama 2 sene sonra ddr5 geçme olayı bozuyor işte asıl mesele değer mi o işleri bozuyor yoksa fps olarak çok fark yaratacak işlemci bazlı oyunlarda biliyorum ama biraz ileriyi de düşünmek lazım ekran kartım 6 yıllık 2 3 sene sonra artık işi biter zaten çok iyi bir kart...
  17. DeadlyVortex

Uzun süredir uzaktan izlerdim şimdi artık iş başa düştü açayım dedim, hoş buldum.😂
  18. DeadlyVortex

ilerde rx6600 yükseltmeyi ben de düşünüyordum ama çok karışmasın diye yazmak istemedim ben de sizin gibi düşünüyorum yardımın ve ilgin için teşekkür ederim
  19. DeadlyVortex

Evet bunu da çok duydum insanlar sizin gibi söylüyor haklısınız.
  20. DeadlyVortex

Evet arkadaşlar öncelikle bu konuyla fazla bilgi sahibi olmadığım için yardım amaçlı açmak istedim. Ben sistem yükseltmek istiyorum ''sadece ekran kartım kalacak her şeyi değiştireceğim'' donanımarşivi-v2 kasam mevcut ilk çıktığı zaman almıştım ve artık bana ne yazık ki yetmiyor yükseltme yapmak...
Top Bottom