Arama sonuçları: *

1. DeadlyVortex

İphone telefon başka bir numarayı arıyor nasıl çözebilirim ?

Arkadaşlar, selamlar bir arkadaşımın telefonunun sorunu var. İphone telefon kullanıyor , telefonu yeni bir sürüme geçtiği zaman bir sorunla karşılaştı. Rehberinden birisini aramak istediği zaman ya da başkası kendisini aradığı zaman aradığı kişiyle beraber yanına rehberinden kayıtlı herhangi bir...
  2. DeadlyVortex

Yardım LG 24GN650-B vs Asus VG24VQR

Lg ips panel ve 1 ms gtg 144hz düz monitör, Asus ise 1 ms mprt ve va panel 165hz kavisli (iki monitör de pivot özelliği var). Sizler hangisini tercih ederdiniz fikirlerinizi merak ediyorum ona göre satın alacağım.
  3. DeadlyVortex

Ryzen 5 5500 oc yapmak istiyorum yardım

Amd Ryzen 5 5500 düz hali 3.60GHz turbo ile de 4.20GHz oluyor. Ben valorant oynayan birisiyim işlemciye oc yapmak istiyorum sizce kaç GHz'ye çıkarmam lazım bana yardımcı olur musunuz? Ben 4.0 yapsam yeter diye düşündüm ama sizin de fikirlerinizi almak isterim. Sıvı soğutucum var. Anakartım da...
  4. DeadlyVortex

Ddr5 öncesi Amd ryzen 5 5500 mi yoksa ryzen 5 5600 mü?

Evet arkadaşlar öncelikle bu konuyla fazla bilgi sahibi olmadığım için yardım amaçlı açmak istedim. Ben sistem yükseltmek istiyorum ''sadece ekran kartım kalacak her şeyi değiştireceğim'' donanımarşivi-v2 kasam mevcut ilk çıktığı zaman almıştım ve artık bana ne yazık ki yetmiyor yükseltme yapmak...
Top Bottom