Arama sonuçları: *

1. G

FC 25 TURKCE GOZUKMUYOR

bende de var aynı sorun 1727433167 nasıl şans işi ya ben bu oyunu full ingilizce mi oynicam abi
  2. G

ESKİ BİLGİSAYAR PARÇALARIMI SATIYORUM FİYAT OLARAK SİZCE NE KADAR EDER ?

Hocam esnaflar 3 parçaya toplam 2.500 2.700 tl veriyor keşke dediğiniz fiyatları verseler :D
  3. G

Hocam bir kaç esnafa sordum 2.500 felan veriyor en fazla 2.700 veren oldu
  4. G

Hocam dediğim gibi kullanıcı ile pek uğraşmak istemiyorum o kadar da vakitim yok işlerimden dolayı kargo felan uğraştıracak o yüzden pek uğraşmak istemiyorum
  5. G

Arkadaşlar merhabalar DDR 4 sistemden DDR 5 sisteme geçiş yaptım. Elimde bir kaç parça kaldı ANAKART-RAM-İŞLEMCİ mevcut esnafa satmayı düşünüyorum kullanıcı ile uğraşmak istemiyorum. Sizce tahminen ne kadar fiyat vermeliyim ? ASUS PRIME B450 M-K 4400 DDR4 ANAKART 8 GB DDR4 XPG 3200 MHZ 1X8 GB...
  6. G

FC 25 TURKCE GOZUKMUYOR

Bende de ayni sorun var çözebildin mi
  7. G

CS 2 TALON KNİFE ALINIR MI ?

eyw 1726647036 inşallah sıkılmadan devam ederim eldiven + talon çekiyorum şimdi :D
  8. G

Windows 10 KURMA YARDIM

aynı
  9. G

Windows 10 KURMA YARDIM

10. G

Birde şey sorucam hocam bu cs de bıçak eldiven denediğimiz mod gibi bir şey vardı konsol kısmına yapıştırınca ordan istediğimiz bıçak eldiveni alıp deniyebiliyorduk onun kodu mevcut mu sizde şu almayı düşündüğüm bıçak ve eldivenin bir görüntü haline bakmak istiyorum 1726646131 Hocam sargı...
  11. G

Hocam o kadar bütçe maalesef çıkmaz ya :D 1726645978 Doğrudur da meraktan sordum belki ömürlük talon kullanıcıları vardı :D
  12. G

Hocam 1-2 ay kullandım satıyorum şuan çok çabuk sıkıldım :D 1726645867 sizce talon sıkar mı ?
  13. G

Arkadaşlar merhabalar CS 2 de bıçak almayı düşünüyorum Talon Knfie Karambit Kelebek üçlü bıçak harci diğer bıçaklar pek hoşuma gitmiyor bu üçlü bıçak arasından bütçem talon knife için uygun pas kaplı savaş görmüş talon knife almayı düşünüyorum bide Sargı eldivenleri almayı düşünüyorum sizce bu...
  14. G

FC 25 OYNANIŞ İÇİN YARDIM

fc 24 oynadım
  15. G

FC 25 OYNANIŞ İÇİN YARDIM

Arkadaşlar merhabalar FC 25 Online mod başlicam ve FC 25 Ultimate versiyonu alıcam direkt FP veriyormuş sanırım hard oynamak istiyorum günde 6-7 saat oynarım yalnız oyunu uzman şekilde ne kadar sürede oynarım mesela çalımlar plase vuruşlar felan olsun Logitech F310 kolum mevcut
  16. G

FC 25 BAŞLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

Arkadaşlar merhabalar bundan 1 sene önce fifa oynamak için Logitech F310 kol almıştım kol hâlen duruyor sıkıntısız bir şekilde çalışıyor. Fifa 24 başlamıştım ultimate versiyona bazı arkadaşlar baya geç kalmışsın felan dediler galiba geç kalmanın sebebi şu oyuncu paketlerinin zamanları var...
  17. G

CS 2 BIÇAK ÖNERİSİ YARDIM

hocam pas kaplı talonlar nasıl ya
  18. G

CS 2 BIÇAK ÖNERİSİ YARDIM

Arkadaşlar CS 2 de 200 dolarlık bıçağımı satıyorum avcı bıçağı vardı sıkmaya başladı sizce talon knife alınır mı üstüne biraz daha eklesem
Top Bottom