Arama sonuçları: *

• Users: ahmetttt5
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Cooler master klavyelerde kronik sorun

Arkadaşlar iyi akşamlar bundan 10 ay önce cooler master ck352 isimli klavyeyi kullanıyordum başlarda sağlam bir klavye idi 3 4 ay ardından belirli tuşlar ya basmıyor yada çift basmaya başlamıştı ardından bu klavyeyi garantiye yolladım ve 1.5 aylık süreç sonunda bana ellerinde aynı model klavye...
  2. A

Ekran kartımın fan hızını nasıl arttırabilirim

Arkadaşlar iyi akşamlar rx7600 kullanıyorum ve fan hızı oldukça düşük diye düşünüyorum buna bağlı olarakta ekran kartımın sıcaklığı biraz fazla gibi nasıl ayar yapabilirim 1703943500 Bu değerleri rustta alıyorum
  3. A

Rx7600 ekran kartımda sürücü güncelleştiremiyorum

Arkadaşlar merhaba şuan bende 23.20.30 sürümü kurulu ve güncelleştiremiyorum güncelleştirmeyi istemememin sebebi ise hafif fps düşüşleri yaşanıyor önceden driver güncelleyince düzeliyordu ama şimdi yapamıyorum bildiğim kadarıyla aralıkta yeni bir sürüm çıkmıştı ama bende bu sürüm gözükmüyor ne...
  4. A

Klavyemde kısayol tuşları çalışıyor

Arkadaşlar iyi akşamlar cooler master sk652 isimli klavyeyi kullanıyorum fakat bazı tus kombinasyonları çalışmıyor mesela alt +f4 , @ işareti yapamıyorum, alt tab atınca masaüstü değiştirme ekranı geliyor nasıl düzeltebilirim acaba muhtemelen bir ayarı actimda neyi actigimi bilmiyorum
  5. A

Win 11 geçtikten sonra Valorant 9003 hatası

Arkadaşlar selamlar bugün bilgisayarımı win 11 yaptım valoranta girememeye başladım 9003 hatasını veriyor internetteki çoğu tekniği denedim biostan secure boot adlı ayar hariç onu da biosumda öyle bir yer olmadığı için yapamadım yardımcı olur musunuz 1696434388 anakartım Gigabyte A520M K V2
  6. A

Win 11 geçersem uygulamalarda sorun yaşar mıyım

Arkadaşlar merhaba öncelikle ben uygulamaları yüklerken win10 64 bit olarak yükledim diyelim 11 geçicem tekrardan silip yüklemem mi gerekecek nasıl olucak. Mesela amd software sürücü uygulaması win10 için yüklemiştim bilgisayarımı 11e yükseltirsem herhangi bir problem yaşar mıyım Sistemim...
  7. A

Garantiye cooler master gönderdim gamebooster klavye geldi

Arkadaşlar merhaba 5Agustosta klavyemi bazı tuşları basmadigi için hepsiburadaya yolladım 2-3 hafta içinde hiç bilgilendirme yapılmadan bugün sabah telefonumuza takip kodu geldi düşündük ne gelicek diye bı baktık klavyeyi yollamışlar işin garip tarafı biz cooler master ck352 yolladık bize gelen...
  8. A

Garantiye cooler master yolladım gamebooster geldi

Arkadaşlar merhaba 5 Eylül'de hepsiburada cooler master ck352 modelli klavye yolladjm fakat bana bilgi verilmeden elime gelen bu bana hicbirsey söylenmedi 1695462490 Gelen bu
  9. A

Güvenilir Ets2 full save dosyası

Arkadaşlar iyi akşamlar güvenilir full save indirebiliceğim bir yer var mıdır acaba tüm garajları açık neredeyse sınırsız para olan bu videodakini indireceğim sanırım
  10. A

Starfield birden çöküyor

Arkadaşlar merhaba starfield oynamaya çalışıyorum fakat birkaç dakika oynadıktan sonra çöküyor sistemim şöyle rx7600 r5 5600 ekran kartı sürücüm ise 23.8.1 sürücülerimi 23.9.1 yapar isem düzelir mi birde 23.9.1 sürümünde bilinen bir sorun var mı
  11. A

3000Tl kule tipi vantilatör önerisi

Arkadaşlar bu linkteki dışında başka bir önerisi olan varmı https://www.teknosa.com/preo-pn10-kule-tipi-vantilator-p-115190106
  12. A

Xbox gamepass kısıtlamalar yüzünden oyun ve mod indiremiyorum

Arkadaşlar merhaba bugün starfield indirmeye çalıştım fakat şöyle bir hata veriyor bunu nasıl düzeltebilirim geçenlerde fm22 de mod yüklemeye çalışırken de aynı yazıyı göstermişti aile kısıtlamasını nasıl kapatabilirim
  13. A

Çözüldü✓ Valorantta gereksiz fps değerlerim düştü

Arkadaşlar merhaba dün akşam 300 400 fps alırken bu sabah girdiğimde değerler bu şekilde ne yapabilirim sistemim r5 5600 rx7600 16gb ram
  14. A

1000Tl kulaklık önerisi

Arkadaşlar aklımda 2 model var birisi Corsair hs50 pro 900 TL Gamepower raijin 900 TL Şuan raijine daha yakın duruyorum başka önerisi olan varsa fikrini belirtebilir mi
  15. A

Klavyenin tuşları tozdan dolayı basmıyor nasıl duzeltebilirim

Arkadaşlae klavyemin switchlerine ufledigimde birkaç dakikalığına çalışıyor fakat ardından yine aynı arada basıyor arada basmıyor nasıl kökten çözebilirim klavyenin üst katmanını açarsam garantisi biter mi kullandigim klavye cooler master ck352
  16. A

Çözüldü✓ Depolama birimim sorunlu mu

Arkadaşlar merhaba ssd testi yaptığımda sistemi paylaşan kisinin testlerine göre farklilik olduğunu gördüm sizce normal mi ssd sorunlu mu mavi arka planlı sistemi çıkaran kişinin testi - satın alırken de 3500 okuma 3100 yazma gösteriyordu 1690972541 sistem bu
  17. A

Çözüldü✓ Crystal diskmark nasıl kullanabilirim

diskmark yüklediğimde bu ekran gelmiyor arkadaşlar okuduğu yazdığı verileri gösteriyor sadece ne yapacağım 1690969212 gelen ekran ss aalınmıyor alınsa orayıda atıcamda
  18. A

CS:GO da düşük fps alıyorum

Arkadaşlar merhaba rx7600 -r5 5600 sistemim var fakat cs de düşük ayarlarda 200 350 arası fps alıyorum valorantta bu değer 450 500 iken cs de aynı şeyi söyleyemem cs oynarkende değerler şu şekilde
  19. A

kulaklıktan gelen ve oyuna girince artan cızırtı

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 hafta önce ryzen5 5600 rx7600 bir sistem aldım birkaç gündür kulaklık ile oyuna girince cızırtı sesi geliyordu çok takmıyordum kafaya ama içime kurt düşmedi değil kulaklığı telefonda denediğimde herhangi bir sorun yok gibi duruyor fakat oyuna vs girdiğimde cızırtı...
  20. A

Çözüldü✓ Sanırım bilgisayarimda işletim sistemi yok

Dostlar merhaba Gencer gaming den bir sistem sipariş ettim bugün elime geçti fakat ekte belirttiğim hatayı veriyor del tusuna ne kadar bassamda biosa erisemiyorum sanırım Windows yüklü değil doğru mu düşünüyorum. Windows yüklü değil ise nasıl yükleyebilirim şu videodaki gibi mi
Top Bottom