Arama sonuçları: *

• Users: HmzaY
  • Order by date
  1. HmzaY

İnceleme HP OMEN neden alınmamalı?

Bu sensör yüzünden şikayet edersen THH ye cihaz kullanılmaz hale geldiği için sana yeni ürün verirler. (ilk 6 ay içerisinde bu sorun olursa), yoksa tamir isteyebilirsin. yada sensör burada, müdahale edebilrisin. Ama hall effect sensörleri genelde sıcaklıklara karşı aşırı dirençlidir. Belki...
  2. HmzaY

Artics nova 5 ayarlarında yardımcı olun lütfen

https://www.steelseries.com/deeplink/gg/sonar/config/v1/import?url=aHR0cHM6Ly9jb21tdW5pdHktY29uZmlncy5zdGVlbHNlcmllc2Nkbi5jb20vdjEvYTJiM2UxNzctM2JmYS00YjMxLWFlYzktOGFmNjAxZWY3YjY0 bir göz at. EQ ayarlarım.
  3. HmzaY

Bende bugün aldım nova 5 cihazını. Sesler biraz tiz. Music: Bass Boost moduna aldım şu an baya iyi kulaklık.
  4. HmzaY

30000 TL'ye hangi laptop daha iyi?

30K ya alabileceğin bir 4060 laptop bul çök.
  5. HmzaY

Güzel sesten kastın nedir bilmiyorum ama kablolu kulaklıklar doğal olarak daha iyi ses kalitesine sahipler. EQ ayarları herkese hitap etmeyebilir. Bence kendi EQ ayarını bulup devam edebilirsin. 1724583177 Ayıplı? Bir daha götür. Ses kaydı al. Ayıplı mal ise ayıpsız ile değiştirmek zorundalar.
  6. HmzaY

Ürünü bluetooth mu kullanıyorsun, iyi ses vermesi yüksek ses olarak mı diyorsun ?
  7. HmzaY

Para birikimi için altın mı doviz mi?

bence Aselsan hissesi falan olabilir yeni ürünler duyrulacak.
  8. HmzaY

Yeni laptop düşük fps

Gpu için 80 çok, Laptopu masaya direkt koyma. Bir şey ile yükselt, kitap vs. Fanları kapatmayacak şekilde cihaz biraz havalansın. Cihaz soğur. Soğumazsa eğer turbo frekansını düşür yada fps limiti koy 240Fps e. Zaten ekranın kaçhz ise üsrünü verse de göremiyorsun. Boşuna görüntü üretiyor pc.
  9. HmzaY

Yeni laptop düşük fps

Güç tasarrufunda gibi, 15W çekiyor ekran kartı.
  10. HmzaY

STEELSERIES Arctis Nova Pro 5.497₺

Eğer teknolojiden çok anlamıyorsan gülebilirsin np, iyi eğlenceler. 1724517788 Bence hissedersin, genel olarak çok ilerde çünkü, ayrıca ses teması olarak bile farklı.
  11. HmzaY

kablosuz kullanmak istersen Şöyle bluetooth modüller falan olabilir. Kalitelilieri var, youtube dan müzük dinlerken çok bi kayıp yaşamadan dinlersin :D
  12. HmzaY

Kablo iyidir, kalitesi daha iyi. 2. Elde bilmiyorum bu fiyatları vermiyor genelde insanlar cloud 3 geçiyorlar 2k 1k bakıyor. Ama ürün baya kaliteli.
  13. HmzaY

32 bit ses sunuyor kablo ile. Wireless olarak 16 bit. 1724501307 Alınmaz demiyorum ama bu kulaklık ile kıyaslanamaz. Bende dün nova 5 aldım 4700'e , umarım sağlam gelir.
  14. HmzaY

Asus ROG Strix G16 Işık sızması

Laptopta zaten çoğu öyle. Bakma overdrive falan hikaye hepsi.
  15. HmzaY

Cloud 3 kadar kötü kulaklık görmedim ya, sadece F/P, Kalite yok.
  16. HmzaY

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_steelseries-arctis-nova-pro-xbox-cok-sistemli-gaming-kablolu-kulak-ustu-kulaklik-siyah-1222642.html
  17. HmzaY

Evde vücut geliştirme

mümkün, Her gün 100 şınav, 100 mekik, 10km koşu yaparsan fit bir vücudun olur. Eğer irileşmek istiyorsan o zaman beslenmene dikkat edeceksin. 70 kiloya kadar bu şekilde çalışabilirsin. 70 kilo üstüne kas eklemek için salonlara ihtiyacın var.
  18. HmzaY

Yardım laptop şarjda ısınıyor boşta 70 dereceyi göriyor

O zaman işlemciyi ayarlayacaksın 4.2GHz maksimum. Üstüne biliyorsan biraz undervolt yapacaksın. İşlemci 65-70 dereceyi geçmeyecek. Düzgün fanlarını, klavyeyi her hafta fırça ile temizleyeceksin. 10 yıl gider bu şekilde. ( 2-3 yılda bir kaliteli termal macun )
  19. HmzaY

Yardım Gaming Kulaklık Önerisi İstiyorum, 7000₺

Yurt içi, İnceHesap vergi indirimi kurumsal olduğundan.
  20. HmzaY

Yardım Gaming Kulaklık Önerisi İstiyorum, 7000₺

Nova 5 4700tl ye aldım. Bide vergi indirimi, Mis
Top Bottom