Arama sonuçları: *

1. serhatbblt

PSU AŞIRI ISINMASI

Psu'nun fanını değiştirebilirsin
  2. serhatbblt

Ekran kartı sorunu

Ekran kartının en iyi optimize edilmiş sürücüleri oluyor seninkini bulup kurdun mu?
  3. serhatbblt

GTA V Ani FPS Dropları

Ayar değil de bios güncellemesi yapmak iyidir. Çakışan şeyler varsa düzeltir yeni özellikler getirir.
  4. serhatbblt

Öneri SSD/HDD Hakında birkaç soru ve tavsiye

Anakartında kaç tane sata girişi varsa o kadar Disk kullanabilirisin. Diğer soru tamamen bütçene bağlı ben olsam +500 GB SSD almaya çalışırdım. Yanına da 60 liraya 320GB HDD alırdım (amazonda mevcut) miss gibi olur.
  5. serhatbblt

Bilgisayarimi soktum takinca acilmiyor

Statik elektrik toplamış olabilir kabloları söküp güç düğmesine 15-20 sn basılı tut ardından tekrar çalıştırmayı dene.
  6. serhatbblt

Ana kart maximum kac gb ram ve kac gb ekran karti arttirilabilir maximum

Ekran kartının vram'ini arttırmak diye bir şey yok, sorduğun sorunun bir mantığı da yok.
  7. serhatbblt

Bios güncellerken elektrik giderse ne yapacağım?

1- Teknik servise gönderebilirsin yardımcı olabilirler 2- (Emin değilim) anakartında clear cmos yazan bir pin var onu kullandığında ya da bios pilini çıkarttığında bios fabrika ayarlarına geri dönüyor diye biliyorum. 3- Bazı yerlerde anakartın çöp olduğunu vs söylüyorlar.
  8. serhatbblt

Ana kart maximum kac gb ram ve kac gb ekran karti arttirilabilir maximum

Sitesine girersen orada yazar. Ekran kartından kastın ne?
  9. serhatbblt

GTA V Ani FPS Dropları

Sadece GTA kaynaklıysa güncellemeler yüzünden olabilir. BIOS güncellemesi yaptınız mı?
  10. serhatbblt

İnceleme Herkesin Merak Ettiği Dark Guardian (Mini) İnceleme

Öncelikle küçük bir kasa olduğunu belirteyim görünüş olarak çok iyi görünüyor ama küçük diye hiçbir şey sığmıyor anlamına da gelmiyor bayağı geniş olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca alıyorsanız yanında en azından 2 ya da 3 tane de fan almanızı öneririm :D
  11. serhatbblt

GTA V Ani FPS Dropları

Peki işlemci ve ekran kartı arasında darboğaz söz konusu olabilir mi? Fx serisi hiç kullanmadım o yüzden bilgim yok.
  12. serhatbblt

Hangi Parçaları Dinliyorsunuz?

Şuan bunu dinliyorum :D
  13. serhatbblt

ASUS TUF FX505DT-BQ051 gereğinden fazla ısınıyor

Her gelen güncelleme iyi olacak diye bir şey yok, sürümden sürüme farklılıklar mevcut. Ram ısıya etki etmez.
  14. serhatbblt

İncehesap Yaşanılan Sorun

Çok haklısın Allah D&R ve çalışanlarının belasını versin ciddi söylüyorum bunu. 4 ay önce kulaklığımı garantiye gönderdim 16 martta iade ya da değişim kararı çıktı iade istedim o günden beri müşteri hizmetlerini haftada 3 kez falan arıyorum iade talebi oluşturuyoruz cevap gelmiyo falan neyse en...
  15. serhatbblt

Ekrana görüntü gelmiyor

HDMI falan ne kullanıyorsan kontrol et bence.
  16. serhatbblt

GTA V Ani FPS Dropları

Ekran kartın ne? Oyun içerisinde GPU kullanımını izledin mi? FPS düşüşü olduğunda o da düşüyor mu?
  17. serhatbblt

Vatan'ın tek iyi olduğu nokta KDV indirimleri :ROFLMAO: İtopyanın da müşteri hizmetleri sorunu, bozuk ürün satıp geri almama, ilgilenmeme durumları korkutuyor. Ben alışveriş yapmam.
  18. serhatbblt

ASUS TUF FX505DT-BQ051 gereğinden fazla ısınıyor

TUF serisi çok normal değerler :D İzlediğin videoda aradaki değerlerin farkı oyuna ya da gpu'ya gelen güncellemeler olabilir, videoda gördüğün çok iyi bir soğutmaya sahip olabilir
  19. serhatbblt

Bende pazar günü 2. alışverişimi yaptım kargo dükkana geldi babama sordum kutusu açılmamış dedi bakalım ne olacak. İlk siparişimi de 10 günde almıştım. Zorunda olmadıkça ne itopya ne incehesap kullanmam, kullandırtmam.
  20. serhatbblt

08.04.2020 ŞUAN PC TOPLAMAK SAÇMALIK MI ?

Fiyatların düşeceğini zannetmem de elde nakit bulundurmak gerekli bence. Çok acelen vs. yoksa bekle
Top Bottom