Arama sonuçları: *

• Users: HZZN
  • Order by date
  1. H

hocam steam rehberi yüklemek istiyorum sürekli böyle bir hatayla karşılaşıyorum

hesabım 30 lvl 5 k dolardan fazla yatırıldı çok saçma bir hata veriyo rehber yükleyemiyorum
  2. H

hiçbir sıkıntı yokken mikrafonumdan cızırtılanma parazitlenme oluyor

Selamun aleyküm dostlar normalde hiçbir sıkıntı yokken yayın yapmaya veya ses kaydı video kaydı aldığım zaman bayağa cızırtılanma parazitlenme oluyor ama discord kullanırken hiç bir sıkıntı yok yağa gibi akıyor fifine a6t kullanıyorum
  3. H

mikrofonumda herhangi bir sorun yokken çızırtı geliyor

Selamun aleyküm dostlar normalde hiçbir sıkıntı yokken yayın yapmaya veya ses kaydı video kaydı aldığım zaman bayağa cızırtılanma parazitlenme oluyor ama discord kullanırken hiç bir sıkıntı yok yağa gibi akıyor yardım edebilecek olan varsa çok müteşekkir kalırım aşşağıda ayarlarım görsel...
  4. H

KİCK TE YAYIN AÇARKEN OBS HATA VERİYOR

aynı sorunubende yaşadım brom ya çözemedim bir tür twichte sıkıntı yok da kickde bağlanamadı hatası veriyo
  5. H

1 TB LİK SSD ÖNEREBİLRİMİSİNİZ HOCAM

HOCAM SELAMUN ALEYKÜM 2000 - 3000 ARASINDA FİYAT PERFORMANS VE 1 TB LİK SSD ÖNEREBİLRİMİSİNİZ HOCAM
  6. H

VALORANT BLACK BAR LG 29" 29WK500-P IPS 5 Ms Full HD

tamamdır hocam deniyorum haber ederim
  7. H

kanka pek bi bilgim yok ama oto çözünürlük 2560 a 1080 1704562106 reisim onu da yaptım ama gene olmadı hane ne denediysem gene aynı sorun 1704562166 kanka onu da yaptım oto çözürlüğünü de yaptım doldur dedim gene olmadı
  8. H

reisim ne ne kadar ayar varsa yapmaya çalıştım gene olmadı hatta kenarlar doldur seçeneği bile açık ama hayla o siyah barlar var
  9. H

LG 29" 29WK500-P IPS 5 Ms Full HD VALORANT SİYAH BAR Hocam Selamun Aleyküm 29 inç bi monütörüm var valorant oynadığım halde ne yaptıysam olmadı yandaki siyah barları kaldıramadım işlemci amd ekran kartım 2060 ASUS 6 GB nasıl düzeltebilirim
  10. H

Zotac GTX 1660 Super alınır mı? Hocam?

anladım hocam 1669490509 anladım hocam saol 1669490548
  11. H

kankam 2 ci el 6000 binlik bi cihaz toplamaya çalışıyorum ya yoksa neden onu almayam ki maks türkiye ekonamisi saolsun😀
  12. H

3000 TL ye bulduğum Zotac GTX 1660 Super alınır mı? hocam Zotac Markası Nasıl Bir marka?
Top Bottom