Arama sonuçları: *

1. M

Yeni monitör aldım. Sizce normal mi ?

valla bilmiyorum siyah yaptığımda ekranı köşelerde fazla beyaz ışık geliyor. 1719509720 normal renkli bi masa üstü yaptığım da yine ekranın sol tarafının daha parlak olduğu gözüküyor. Neyse iade oluşuralım. Teşekkürler beyler 1719509778 monitör önerebilir misiniz beyler en az 160 hz 27 inç 2k
  2. M

Yeni monitör aldım. Sizce normal mi ?

Beyler hepsi burada üzerinden https://www.hepsiburada.com/lg-ultragear-27gr75q-b-27-inc-165hz-1ms-g-sync-qhd-ips-monitor-p-HBCV00004F4EB6?magaza=GpnTeknoloji bu monitörü aldım. İnternetde youtube da videolarda dahili hoparlörü olduğu söylendi ama bana gelende büyük ihtimal hoparlör yoktu neyse...
  3. M

Beyler 2 marka arasında kaldım sizce hangisi ?

1. https://www.hepsiburada.com/lg-ultragear-27gr75q-b-27-inc-165hz-1ms-g-sync-qhd-ips-monitor-p-HBCV00004F4EB6?magaza=bettlepc&url_src=and-product-detail 2...
  4. M

Beyler 3070 ekran kartım var. Monitör nasıl sizce

Beyler 3070 ekram kartım var. https://www.hepsiburada.com/lg-ultragear-27gr75q-b-27-inc-165hz-1ms-g-sync-qhd-ips-monitor-p-HBCV00004F4EB6 bu monitörü almayı düşünüyorum sizce nasıl. Daha iyisi veya daha mantıklı fiyatı olanı var mı bilginiz.
  5. M

Kulak içi kulaklık öneri Limit 3000 TL

Beyler 3 bin tl ye kadar limit var kaliteli bass vuran bi kulak içi kulaklık arıyorum kullanım deneyimi olup kulaklık önerecek var mı ? kulak içi kulaklık.
  6. M

Çözüldü✓ Hava soğutma tavsiye

tamam gardaş iptal ettim bana özelden yazabilir misin instadan @muharrem_kpln
  7. M

Gardaş aldım artık yapacak bişey yok. nh-d15 kötü mü ?
  8. M

4.400 e nh-d15 sipariş verdim yurt dışından çok sağolun beyler
  9. M

nh-d15 güzelde yurt dışından geliyor yurt içi fiyatı 6000 tl yurt dışı 4.400 e geliyor ek olarak gümrük olayları var aksilik gümrükden geçmez etmez bide onla uğraşamam. amazon üstünden var bi tane.
  10. M

Beyler hepinize çok teşekkkür ederim ama sıvı soğutma daha almam. Asus rog ryujin 360mm aldım. pompadan ses geliyor tıktık diye cpu fanı söküyorum ses kesiyor takıyorum ses geliyor tık tık diye işlemci ısısını arttırıp fan hızı arttıkça daha çok tık tıktık ediyor. sinirden kırdım garantisinin...
  11. M

Arkadaşlar 5600 işlemci var ama ileriye yönelik kaliteli bi hava soğutma arıyorum. nh-d15 e felan baktım ama yurt dışı geliyordu. Gümrük vergisi algısı felan 4.400 e geliyordu. gümrükten geçmez etmez bi sıkıntı çıkar uğraşamam diye vazgeçtim. onun kalitesinde 3500 tl limit var kaliteli bi hava...
  12. M

Ryzen 5 5600 için Sıvı Soğutucu Tavsiyesi

Gardaş aynı işlemci bende var olurda ilerde işlemcini güçlendirirsin bence 360mm sıvı soğutma al ben asus rog 360mm aldım. 1695144536 ha şunuda unutma alacağın sıvı soğutma kasana uyumlu mu kontrol et benim gibi sonradan bide kasa alma :D
  13. M

bilgisayar kasası fan tavsiyesi

Beyler corsair 5000d kasa aldım kasada 2 tane fan var bana önerebileceğiniz kasa fanları var mı 3 lü set veya tekli alabilirim. argb siz olursa çook güzel olur zaten argb kullanmıyorum. hemi sessiz hemide iyi hava çeken kasa fanı lazım nocta fanları güzel diyorlar ama hangisini tercih etmeliyim...
  14. M

Diablo 4 tarzı oynanabilecek türkçe oyunlar

Beyler diablo 4 çok hoşuma gitti 2.sezonu gelene kadar diablo 4 tarzı bi oyun var mı ? türkçe olması önemli yama da varsa olabilir.
  15. M

4070 ti kapışmaları sizce ?

4080 ne alırdın mesela link atabilir misin asus rog 4070ti 35.500tl o fiyata 4080 var mı ?
  16. M

4070 ti kapışmaları sizce ?

Beyler ilerleyen zamanlarda 4070ti bi ekran kartı almak istiyorum uzun süre götürebilecek bi ekran kartı olacak 2 ekran kartında takıldım. 1 asus rog 4070ti 2 msı suprim x 4070ti sizce hangisinin performansı fanları yani parça ve soğutma olarak ötekinden üstün internetde araştırdım...
  17. M

5300 e kadar limit var.

corsair 5000d airflow tercih ettim sizce nasıl bi kasa ?
  18. M

5300 e kadar limit var.

https://www.itopya.com/corsair-5000d-airflow-tempered-glass-siyah-mid-tower-kasa_u12264 sipariş verdim hadi hayırlı olsun beyler çok saolun.
  19. M

5300 e kadar limit var.

Ryzen 5600
Top Bottom