Arama sonuçları: *

• Users: reamn
  • Order by date
  1. R

kulaklık önerisi pc için

https://www.trendyol.com/logitech/g-g733-lightspeed-rgb-kablosuz-7-1-surround-ses-oyuncu-kulakligi-siyah-p-69539130 https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_log%C4%B1tech-g-pro-x-7-1-surround-ses-oyuncu-kulakl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-siyah-1203724.html beyler kulaklık arıyorum benı baya götürücek...
  2. R

hyperx cloud 2 hışırtı

beyler hyperx cloud 2 aldım sımdı taktım sesi fulleyince arkadan inceden bi hışırtı sesi geliyor gitmiyor bir türlü nasıl düzeltebilirim 1711554757 sesi fullemesem de az da olsa geliyor hışırtı
  3. R

6k bu sisteme verilir mi ?

aga adam şimdide 8-10 bin arasına bırakıcam diyor peki bu fiyatlar verilir mi
  4. R

6k bu sisteme verilir mi ?

beyler 2.el bi sistem buldum bu sistem için 6k istiyor sizce eder mi ? ederse ne kadar eder MSI GTX 1660 super 6gb gddr6 ekran kartı MSI A320 PRO VH anakart 3200mhz Ryzen 5 2600x 3.60mhz boost ile 4.20 mhz işlemci 2x8 Corsair vengance 16gb ram WD M2 SSD 256GB WD 320 GB SATA harddisk 700 watt...
  5. R

sıvı soğutma önerisi lütfen

kanka iyi bişey olsun istiyorum bütçe max 3.5k
  6. R

sıvı soğutma önerisi lütfen

arkadaşlar merhaba lga 1700 soket e sahibim bununla uyumlu bir sıvı soğutma arıyorum 240mm lik hem sessiz hem de iyi performans veren sıvı soğutma önerebilir misiniz
  7. R

bios güncelleme de tool gözükmüyor

evet öyleyken de gözükmüyor
  8. R

bios güncelleme de tool gözükmüyor

beyler asus ex-b660m-v5 d4 anakartım var bios u internetten güncellemek istiyorum ama tool menüsü çıkmıyor bende ne yapmalıyım
  9. R

hazır sistem önerisi

30k ya hem kasa hem monitör lü hazır sistem önerir misiniz
  10. R

Çözüldü✓ monitör dp ile 165hz göstermiyor

monitörden oc özelliğini açtım düzeldi benimki kral
  11. R

Çözüldü✓ monitör dp ile 165hz göstermiyor

beyler selamun aleyküm vg27aqz monitör ü aldım ama dp ile takılıyken 165 hz alamıyorum nedeni nedir ?
  12. R

bios nasıl güncellenir

beyler hiç daha önce bios güncellemedim asus prime z690 p d4 anakartım var baktım yeni sürümü gelmis onu indirmek istiyorum fakat nasıl yapıcagımı bilmiyorum yardım edebilir misiniz
  13. R

Öneri IPS 2K 1MS 24”veya27” MONİTÖR

Ben vg27aqz aldım istersen bi bakabilirsin
  14. R

Ekran kartı kırmızı ışık yanıyor

Tamamdır teşekkürler
  15. R

Ekran kartı kırmızı ışık yanıyor

Beyler yeni hazır sistem aldım daha monitör üm gelmedi de kasanın aydınlatmalarını görmek için bi çalıstırdım monitörsüz ekran kartımın üzerinde kırmızı ışık yanmaya basladı sebebi monitör olmadıgından mı acaba
  16. R

Çözüldü✓ Pc power kablosumu beyler??????????

tamamdır teşekkürler
  17. R

diğeriyle aynı işi görüyor yani değil mi sıkıntı yok
  18. R

Bununla beraber normal priz girişli bi kablo daha var kasaya takılan girişleri aynı acaba bilerek 2 adet mi yolladılar
  19. R

Arkadaşlar bu ne için power kablosu diye biliyorum öylemi sizce?
Top Bottom