Arama sonuçları: *

1. R

Programı Test Eder Misiniz? Güncel...

Beyaz,gri,deniz rengi,turuncu,mavi
  2. R

Uygulama indirip kurarsan 5 farklı renk seçeği var şu an
  3. R

👍
  4. R

Önerin varmı
  5. R

. Üst kısımda yazdım
  6. R

ilk Kez Senden Duydum Bu Uygulamayı Ama Daha İyi Görsellikte Kolay Kullanımlısı Diyelim. Öğrenciyim Kendimi Geliştirmek İçin Yapıyorum. Şuanlık Mobil Versiyon Zor Olduğundan Winfomla Yaptım 1720016924 Merak Etme Kral Program Programfiles e Kuruluyo Siz Bir Filim veya Bölüm Ekleyeceğniz Zaman bu...
  7. R

Nasıl Kullanılır Sekmesinde Var Sağ Üstte
  8. R

Programımı Test Edermisiniz?

https://forum.donanimarsivi.com/konu/programi-test-edermisiniz-guencel.952668/ Burada Paylasştığım sitede Nasıl Kullanılır Sekmesine git . Herhangi Bir Video Formatı Çalıştıra bilirsin
  9. R

Merhaba Bir Film/Dizi/Video/Anime Kütüphanesi Yaptım. Burada Siz İçeriği Ekliyorsunuz. Yani Derliyosunuz. Programı İlerde Geliştirecem Şuan Beta Test Ederseniz Sevinirim. Öncekinde Sanırım İmza Hatası Vardı Ekleyemedim Ama Halledicem Sağ Üstten Nasıl Kullanılır Sekmesinden Programı...
  10. R

Uygulama Bir Film/Dizi/Video Kütüphane Uygulaması Ama İçindeki Medyayı Oynatmanız için Vlc Kütüphaneleini Kullandım. Kullanımını Detaylı Anlatının Yakın Zamanda Atarım Program Şu An Yeni
  11. R

Tamam. Farklı olarak Uygulaman Şu Şöyle oLsa İyi oLurdu Dediğin Bir Kısım Varmı? Buton İsimleri ve Açıklamanın Kısa Kalması Dışında
  12. R

Ab sıkıntıyı anladın gibi bakarım. bu arada Video Veya kütüphaneyi kendin Yüklüyorsun veya Ekliyosun o anlamda sıkıntı yok. yarın detaylı yükleme kullanma rehberi atarım . programı dendinmi bu arada 1719957583 İmza Nasıl Alınıyo bu arada Hocam
  13. R

Sorunu Çözmeye Çalıştım Bakın bi
  14. R

Eve Geçiyorum kanıt atayım
  15. R

:C
  16. R

Kurmayı dene öyle algılama otomatik siliyo maalesef sıkıntıyı hala araştırıyorum bulunca söylerim ama şu anda öyle uyarı vermez 1719953098 Kurmayı dene öyle algılama olunca otomatik siliyo maalesef sıkıntıyı hala araştırıyorum bulunca söylerim ama şu anda öyle uyarı vermez
  17. R

Merak etme değil
  18. R

Merhaba BerkPlayerLite diye Bir Film/Dizi/Video Kütüphanesi ve bunu kendi Oynatıcısını Kullanarak Açabilen Bir Program Yaptım Bunu Test EdeBilirseniz Sevinirim :D Ve Ekstra Olarak Nedense Windows Defender Virüs Olarak Algılıyor Uygulamayı ama virüs yok: C yanlış Anlışılır diye uyarayım dedim...
  19. R

ram uyumluğluğu hakkında yardım lazım

yani uyumlu olur dimi ?
  20. R

ram uyumluğluğu hakkında yardım lazım

bu iki ekran görüntüsündede ram bilgileri yer alıyo ama bir sıkıntı var ACR32D4S2S1ME-8 mağlesef satılmıyo(uzak asyada çakma gibi bir model var o da tr ye gelmiyo) ama aynı model bir ram buldum şöyle...
Top Bottom