Arama sonuçları: *

• Users: oafx
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

Xiaomi 13 T vs Realme gt 2

Merhabalar iyi forumlar başlıktaki bu iki cihaz arasında kaldım ikisini de 15k civarında alabiliyorum sizce hangisini almak mantıklı işin içine direnç konusu girince
  2. O

Bilgisayarım Ne Kadar Eder?

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı satmayı düşünüyorum ne kadar acaba bana yardımcı olabilir misiniz? Monitör - Dell G2422HS Ekran kartı - Rx 570 4 gb asus İşlemci - Ryzen 7 5700x Anakart - Gigabyte B450M S2H HDD - 1 TB Seagate M2 SSD - 240 GB XPG 16 GB 3200 Mhz Ram
  3. O

Ryzen 7 5700X Düşük Fps

Merhaba dostlar yeni bir işlemci aldım ve cpu Z programında test yaptığım zaman 5100 gibi bir sonuç veriyor ısı değerlerim yükte 75 derede civarında ayriyeten LoL'de oyun başı 400 alırken oyun sonu takım savaşlarında 55 FPS'ye bile düştüğü oluyor yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  4. O

1000 TL palm grip mouse önerisi

Merhaba dostlar, 1000 TL bandında palm grip için mouse arıyorum elimde Glorious Model O - HyperX haste ve Viper Mini var haste ve model O'da hiç rahat edemiyorum. Fakat Viper Mini küçük olmasına rağmen çok rahat ediyorum elime tam oturuyor Viper Mini tarzında kaliteli rahat edebileceğim bir...
  5. O

2000 TL TKL Klavye Önerisi

Merhabalar dostlar 1500-1600 TL gibi bir bütçem var hali hazırda bulunan Red Dragon k-552 modelli klavyemi değiştirmek istiyorum önceliğim tkl olması yurtdışından da olabilir bu klavyeler şimdiden önerileriniz için teşekkürler
  6. O

2000 TL TKL klavye önerisi

Merhaba başlıkta olduğu gibi 2000 TL bir bütçem var TKL bir klavye arıyorum önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  7. O

Razer Kraken Tournament Edition Ses Sorunu

Merhaba dostlar elimde Razer kraken tournament Edition var ve oyundayken mesela valorant sesleri düzgün bir şekilde alamıyorum ayak sesleri düzgün bir şekilde gelmiyor adamın nereden geldiğini hiçbir şekilde anlamıyorum yardımlarınız için teşekkürler
  8. O

1500-2000 TL kulaklık önerisi

Merhaba dostlar, 1500-2000 arası bir bütçem var Valorant için bir kulaklık alacağım ses kartlı bir kulaklık olursa çok sevinirim şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim. İyi yıllar...
  9. O

1200-1500 TL arası kulaklık önerisi

Merhabalar iyi forumlar 1200-1500 arası bir bütçem var ses kartlı bir kulaklık arıyorum önerileriniz için şimdiden teşekkürler
  10. O

1500 TL Tkl Klavye Önerisi

Merhabalar dostlar 1500-1600 TL gibi bir bütçem var hali hazırda bulunan Red Dragon k-552 modelli klavyemi değiştirmek istiyorum önceliğim tkl olması yurtdışından da olabilir bu klavyeler şimdiden önerileriniz için teşekkürler
  11. O

600 TL Mouse Önerisi

Merhabala 600 TL bir bütçem var kablolu bir mouse istiyorum öneriliniz için şimdiden teşekkür ederim. Elimin ölçüsü 19 cm Tutuş stilim palm ve claw arasında gidip geliyor
  12. O

600 TL Parfüm Önerisi

Merhaba dostlar, 600 TL civarında orijinal kalıcı bir parfüm arıyorum öneriliniz için şimdiden teşekkürler.
  13. O

240 Hz Monitör Önerisi

Merhabalar 240 Hz bir monitör arıyorum hem film hem de oyun için şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim
  14. O

165 HZ Monitör Önerisi

4000 TL bir bütçem var 165 Hz IPS bir monitör arıyorum önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  15. O

Claw Tutuş İçin Mouse Tercihi

Merhabalar 3 tane mouse var aklımda sizce hangisi daha iyi bir seçim olur tutuş şeklim ise claw g pro x superlight ninjutso katana superlight razer v2 pro sizce hangisini seçmeliyim?
  16. O

1500 TL kulaklık önerisi

Merhabalar 1500 TL bir bütçem var ses kartlı bir kulaklık arıyorum önerileriniz için şimdiden teşekkürler..
  17. O

2000 TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

Merhabalar 2000 TL bir bütçem var bu bütçede oyuncu koltuğu veya ofis koltuğu önerirseniz sevinirim xprime olmazsa sevinirim
  18. O

500 TL Control Mouse Pad Önerisi

Merhabalar 500 TL bir bütçem var ve control veya hibrit bir mouse pad istiyorum önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  19. O

400 TL Mouse Pad Önerisi

Merhaba dostlar 400 TL bir bütçem var control bir mouse pad istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz
  20. O

Razer Kraken Tournament Edition Ses Sorunu Lütfen Yardım

Merhabalar ürünü yeni aldım fakat valorantta sesleri ayırt edemiyorum her yerden bir ses geliyor ve algılayamıyorum sesler birbirine giriyor yardımcı olur musunuz lütfen
Top Bottom