Arama sonuçları: *

1. O

I5-4590 + RX 580 vs i5-9400F + GTX750 Ti

Fiyatlar hemen hemen aynı. İkisinden birini kesin alacağım, daha çok 9400F'li sisteme yakınım işlemci farkından dolayı. Ekran kartı çok önemli değil benim için.
  2. O

Ben de aynısını düşünüyordum ama ekran kartı mı yoksa işlemcisi iyi olan sistem mi bu ikilemde kalmıştım.
  3. O

Bu iki sistemden birini alacağım. Yalnızca Photoshop ve CapCut kullanmak, internette gezinmek için alacağım. Sizce hangisi?
  4. O

9.500 TL altında bilgisayar önerisi

Emeğine sağlık hocam ama sıfırını alıp 2 yıl garanti ile kullanmak varken bu riske değer mi? Sıfırı 7.500 gibi bir fiyata geliyor. İkinci eli ise (senin attıklarını topladığımda) 8300 TL ediyor. Ayrıca hepsini gidip tek tek alıp toplamaya da zaman harcadığımızı düşünürsek sıfırını sipariş etmek...
  5. O

Oyun için değil hocam sadece internette gezmek için ve Photoshop ve Premier Pro kullanmak için 9.500 TL altında bir ürün bakıyorum. 1721919084 İ5-9400F 16GB RAM 480GB SSD GTX750 Tİ Şu sistem almaya değer mi sence? İndirimle birlikte 7.572 TL'ye gelmiş oluyor.
  6. O

Ona da baktım hocam. Sonra sıfır piyasasına bakayım dedim. Adamlar sıfır fiyatlarının çok çok üzerine koymuşlar ilana. Sadece bizim ülkemizde var bu sıfır fiyatının üzerinde satma kültürü sanırım :)
  7. O

Bilgisayarsızlıktan iyi olduğunu düşünüyorum. i5 9400F işlemcili bir cihaz nasıl bu fiyata göre?
  8. O

Yine de hiç yoktan iyi değil midir? :) Öğrenci için 1.500 gayet önemli bir sayı bence
  9. O

Laptop değil kasa düşünüyorum hocam. 1721917578 Sistemler için de geçerli hocam. Trendyol'da vergi indirimli sistemler olarak satılan sistemler var. GSB'de başvuru şartlarını okudum orada da belirtmişler sistem diye. Hatta emin olmak için aradım sordum bakanlığı, geçerli dediler. Şimdi baktım...
  10. O

Vergi indiriminden yararlanabilmek için 9.500 TL altında bilgisayar önerisi istiyorum. Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi sistem nedir? Özellikle adobe programları için bir ürün bakıyorum.
  11. O

Çözüldü✓ Yeni aldığım laptop wifi görmüyor

Teşekkürler :D sonradan aklıma geldi benim de sağol kankam
  12. O

İnternet bağlantısı olmadan nasıl kurabilirim
  13. O

Driverini nasıl kuracağım peki?
  14. O

Arkadaşlar HP Pavilion aldım, Windows 10'u kurdum, bilgisayarı açtım fakat wifi ağlarını görmüyor bilgisayar. Driverlar mı eksik? Nasıl çözebilirim bu sorunu? İnternet bağlantısı olmadan nasıl driverlari kuracağım bilgisayara?
  15. O

Masaüstü bilgisayarda kablosuz bağlantı

Arkadaşlar merhaba. Windows 7 yüklü olan bir masaüstü bilgisayarımda wifi üzerinden internete bağlanmak istiyorum. Elimde buna benzer bir aparat var...
  16. O

İki ürün arasında hangisi?

Neden Acer? İşlemciden dolayı mı?
  17. O

İki ürün arasında hangisi?

Bu iki ürün arasında hangisi? https://www.hepsiburada.com/acer-gaming-aspire-7-a715-42g-amd-ryzen-5-5500u-8-gb-256-gb-ssd-gtx-1650-144-hz-freedos-156-fhd-tainabilir-bilgisayar-nhqbfey007-p-HBCV00002EGV09?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail...
  18. O

10-11 bine laptop önerir misiniz?

Teşekkürler brom, bu fiyata 1650 ekran kartlı laptop görmemiştim 👍🏻
  19. O

10-11 bine laptop önerir misiniz?

Merhabalar herkese, adobe programlarını kullanmak ve arada csgo, lol, valorant tarzı oyunları oynamak için bilgisayar bakıyorum. Bütçem en fazla 10, 11 bin. Bu fiyat bandında en çok verim alabileceğim cihazı önerebilir misiniz? Bu arada masaüstü alamam. Cihazı taşımam gerekecek. 😃 Teşekkürler
  20. O

İki cihaz arasında hangisi alınır?

Max 11k 1661176146 Genel olarak Adobe programlarını kullanmak için alacağım. Bu cihazlarda sıkıntısız şekilde kullanabilir miyim Adobe programlarını?
Top Bottom