Arama sonuçları: *

1. F

Masa önerisi alabilir miyim

Arkadaşlar büyük bir masa istiyorım sallanmıyacak şekilde iyi bir masa öneriniz varsa iyi olur
  2. F

Sub sorunu pls yardım

bi arkadaşıma subluk hediye ettim 2 saat öcce başlarda sub rozeti gözükmüyodu 1 saat sonra aboneliğin sona erdi diye bildirim gelmiş arkadaşıma param da gitti napcam
  3. F

Rust oynuyacak arkadaş

Rust oynuyacak eğlenceli arkadaş arıyorum yaşım 16 oyunda 130 saatim var Dc adresim: vecnay#6912
  4. F

Rust Açılmama Sorunu

onu nasıl yapıcam
  5. F

Rust Açılmama Sorunu

denedim olmadı
  6. F

Rust Açılmama Sorunu

Oyunu 1 kere oynadım açtım kapadım bu hata oluyor Bu hata ile karşılaşıyorum. önce 1. fotodaki oluyor ok a tıklayınca ikinc,s,yle karşılaşıyorum yardımcı olurmusunuz?
  7. F

Monitörde iz kaldı geçmiyor

nemli bezi sıkıp sildim sonra normal bir bezle kuruladım ama çok iz kaldı ne yapmalıyım monitör kötü oldu 5 6 gündür aynık düzelmedi piksel piksel oldu görüntü
  8. F

Monitör Ekran Sorunu

Ekranımı ıslak bezle sildim kurulamama rağman ıslak mış gibi hala 3 4 gün geçti hala aynı pikseller belli oluyo
  9. F

Mönitörde Lekeler Var Yardımmm ?

knk fotoda belli olmuyo ya 1611178897 fotoda belli olmuyo knk yakından pikseller sayılıyo böyle gökküşaği gibi hani islak olunca öyle olur ya
  10. F

Mönitörde Lekeler Var Yardımmm ?

Beyler monitörümü hagif ıslak bezle silip kuru bezle kuruladım ne kadar silmeme rağman lekeler kaldı pikselller sayılabiliyo yakından ne yapaabilirim
  11. F

VALORANT 4:3 OLMUYOR

KNK ONU BİLİİYORUM AMA ALIŞKANLIK DAHA ÇOK ODAKLANIYORUM
  12. F

VALORANT 4:3 OLMUYOR

Arkadaşlar gürüntümü 4:3 1280 720 yapıcam ama yok sadece 1024 720 var ne yapmalıyım
  13. F

Valorant Pre Arıyoruz

1 ay dan beri oynuyoz
  14. F

Büyük Firmaların Kablo Problemi

arkadaşlar steel series gibi büyük firmalar mouselerine örme kablo yerine normal kablo koyuyor neden sizce bu eksiklik mi çok fazla
  15. F

Mouse Sorunu Dönmeme

beyler mauseyi birden çevirince dönmüyor ooyunlarda anıden arkama bakmaya calısınca takılıyor dünmüyor bu ips ten mi kaynaklı oluyor bide pro bi mouse en az kac ips olmalı
  16. F

Profesyonel mouse Önerisi

beyler fps oyunları oynuyorum ips oranı fazla tepkime siresi az ve dpi ı 400 ve 800 e ayarlanabilen bi mouse istiyorum 200 - 300 TL arası
  17. F

ucuza kaliteli mausepad

fps oyunuyorum ve mouse pad benim için önemli ucuz ve iyi kaymalı :d NE ÖNERİRSİNİZ ?
  18. F

400 - 800 dpi olmaması

o yüzden diyorum 1200 dpi iyi mi? sence
  19. F

400 - 800 dpi olmaması

knk 400 veya 800 olunca aim kaymaz diyolar düşük dpi ve düşük sens daha kontrollü illa yeni mouse mu almam gerekiyor yani ?
Top Bottom