Arama sonuçları: *

1. apeir0n

COMNET EV İNTERNETİ FİBER VDSL2

şuan tt altyapısında farklı bir firmadayım. comnete geçiş yapsam kurulum port ücreti vs ödemem gerekir mi?
  2. apeir0n

Laptopuma su döküldü yardımcı olur musunuz?

eyvallah hocam sağolasın dediğin gibi yüksek ihtimalle kısa devre ben bi servise götüreyim.
  3. apeir0n

klavyesiz makineyi açmak için bir imkan var mı hocam? klavye çalışmyor olduğu için power tuşuna basamıyor olabilir miyim?
  4. apeir0n

aklıma gelmedi hocam ya maalesef. yaklaşık 2 gündür bekletiyorum. Tamirciye mi versem?
  5. apeir0n

Arkadaşlar 3 gün önce laptopuma klavye kısmından su döküldü. Çok bilgili olmadığım için ilk 15 dakika açıktı sonra kapandı. Kapandıktan sonra açmayı denedim. Açılıp 10 sn sonra kapanıyordu hep. Ardından pirince yatırdım ve kuruttum. Fakat artık hiç açılmıyor. Sebebi ne olabilir? Ne yapmalıyım...
  6. apeir0n

Fiber Altyapı İçin 100 MBPS İnternet Sağlayıcı Tavsiyesi

gıbırnet kullanıyorum memnunum
  7. apeir0n

Gıbırnet Kullanan Var Mı?

hem fiber hem vdsl olarak kullanıyorum sağlam firma bence
  8. apeir0n

🔥İndirim Vestel BM 6101 X Bulaşık Makinesi 13.699 TL

Bunun beyazı 2 ay önce almıştım fiyat performans olarak bence gayet iyi.
  9. apeir0n

Kasami nasıl daha HOT yaparım?

eyvallah dostum
  10. apeir0n

Kasami nasıl daha HOT yaparım?

Kulaklık stant linki var mı hocam?
  11. apeir0n

trendyolda peşin fiyatına taksit sepete ekleyince üstüne vade farkı biniyor?

world kartta 2 ve 3 taksitte var.
  12. apeir0n

⚽ Fenerbahçe maçı çevirir mi ? ŞİKELİ MAÇ

olum siz kafayı yemişsiniz şu oyunu bu kadar ciddiye almayın la
  13. apeir0n

🔥İndirim Abdurrahman Tatlıcı Tadıbu Kakaolu Fındık Ezmesi 330 gr x 2 153TL

EFSANE bir şey 1 ayda 2 tane bitirdim
  14. apeir0n

Aras Kargo dolandırıcılığı

hocam benım başıma da kargo ile farklı bir sorun gelmişti şubede 15 gün boyunca hiç yardımcı olmadılar tıpkı senin gibi bahaneler ürettiler. Ardından ben btk'ya şikayet oluşturdum hemen işleme aldılar 10 gün içinde de param yattı. Sana tavsiyem hemen btk'ya kayıt oluştur. 1707007466...
  15. apeir0n

Bolu üni hastanesine otogardan nasıl gidebilirim?

Bolu aibü cildiye bölümünden randevu aldım da şehir dışından geleceğim otogardan nasıl geçebilirim toplu taşıma ile
  16. apeir0n

buraya çamaşır makinesi bağlanabilir mi ?

tamamdır hocam bi an korkmuştum sıkıntı çıkacak diye Allah razı olsun
  17. apeir0n

hocam bilmediğim için soruyorum sadece soğuk su akıyor musluktan bu uygun mu diye 1705527740 evet ben de oyle dusundum fakat bilgi sahibi olmadığım için musluktan sadece soğuk su aktığını fark ettım bu sorun yaratmıyor mu
  18. apeir0n

merhabalar yeni bulaşık makinesi almıştım. çamaşır makinesini de buraya taşımayı planlıyordum sonra fark ettimki bu musluk mavi. biraz suyu açtım soğuk su akıyor sadece buraya çamaşır makinesi nasıl bağlanabilir acaba ? yoksa bulaşık makinesini iade mi geçiyim? yardımcı olursanız çok sevinirim.
  19. apeir0n

Vestel bulaşık makinesi önerir misiniz?

tamamdır hocam teşekkürler vestel ile alakalı duyuyorum maalesef sorun olaylarını
  20. apeir0n

Vestel bulaşık makinesi önerir misiniz?

https://www.trendyol.com/vestel/bm-3111-3-programli-bulasik-makinesi-p-94564507?boutiqueId=61&merchantId=426074 bu ürünü kullanan var mı? Fiyattan bağımsız yorumlar mısınız_?
Top Bottom