Arama sonuçları: *

• Users: S3rfek0
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

NETPLWİZ KOMUTUNU VE CMD Yİ KULLANAMIYORUM

Yanlışlıkla silinen bir kullanıcı yüzünden windowsa giremiyorum ve yönetici hesap olarak tanımlı olmadığı için komuyları kullanamıyorum Lütfen yardım edin. Bir önceki açtığım konuyada göz atarsanız daha iyi anlayabilirsiniz
  2. S

Bilgisayar Şifremi Kabul Etmiyor Ve Kullanıcı Hesabım Gözükmiyor

Merhabalar bilgisayarıma şifre koydum ve yeniden başlattığımda doğru şifreyi girmeme rağmen kabul etmedi bende cmd yi açarak şifreyi kaldırmak istedim ama kullanıcı hesapları sekmesinde hesabım hiçbirşekilde gözükmüyor ve diskleri cmd den tarattığımda (Sistem, appkication için ileti dosyası...
  3. S

Çözüldü✓ Ekran kartıma uyguladığım termal pedler işe yarıyormu anlamadım

Merhabalar, aktif olarak kullandığım HP OEM RTX 3060Tİ 8 GB 256 BİT Ekran kartının termal macununu yenilerken termal pedlerin eridiğini gördüm Coolermaster Macun uyguladım ama pedleri değiştiremedim. Nasıl bir termal ped almam gerekir kalınlık, iletkenli v.b.
  4. S

Ekran kartım hakkında kararsız kaldım.

Merhabalar şuan aktif olarak kullandığım HP OEM RTX 3060 Tİ 8 GB 256 BİT bir ekran kartı var. Bu ekran kartı miningli termal pedler erimiş ve termal macun kurumuş. 1. sorum: Termal macunu değiştirdim ama pedleri değiştirmedim, termal pedleri değiştirmem tahmini kaç derece farkeder? 2. sorum...
  5. S

Bilgisayarımı Satmak İstiyorum Ne Kadar Eder Bilmiyorum.

Selamlar bilgisayarımı satıp biraz para ekleyip daha iyi bir sistem toplamak istiyorum elimde bilgisayarımla uyumlu olmadığını düşündüğüm gtx 1660 super var ve bu ekran kartımı kullanabilmek için ekran kartsız sistem toplayacağım Sistemim Anakart: ECS H61H2-M2 PCI-Express 2.0 (5.0 GT/s)...
  6. S

Yardım Ekran Kartımdan Görüntü Alamıyorum.

Bilgisayarım onboardtan ve gt 730 ekran kartından çalışıyor fakat gtx 1660 superi taktığımda turkuvaz bir ekran geliyor ve hiçbirşey yapamıyorum. Ekran kartında 8 pin güç girişi var ve pcı e kablosu takılı veya sökük farketmez hertürlü aynı ekranı alıyorum. 6 pinli halde de denedim aynı sonucu...
  7. S

1155 pin F/P İşlemci arıyorum .

Merhaba arkadaşlar eski bir sistemim vardı ve işlemcim kötü. 1155 pin bildiğiniz F/P işlemci ilanı varmı varsa lütfen yanıt olarak atarsanız sevinirim. Sistem özellikleri İşlemci: İntel i3 2100 Anakart: ECS H61H2-M2 Ram: Kingston 2x8 1600 mhz ddr3 cl11 Ekran Kartı: Galax gtx 1660 super 6 gb 192...
  8. S

i3 2100 GTX 1660 super i desteklermi?

Arkadaşlar selam. Sistemimi geliştirdim ve aklımda bir soru kaldı. sistemim şu şekilde İşlemci: İntel i3 2100 Anakart: ECS H61H2-M2 Ram: Kingston 2x8 1600 mhz ddr3 cl11 Ekran Kartı: Galax gtx 1660 super 6 gb 192 bit Psu: Cooler Master G750M 80 bronze Bu sistem ne kadar sağlıklı çalışır ve 1155...
  9. S

Eski bilgisayarımı 1500 TL bütçe ile nasıl güçlendirebilirim?

Merhabalar ,ben yeni bilgisayar alana kadar (yaklaşık 1, yıl falan) eski bilgisayarımı daha kullanılabilir bir hale daha performanslı bir hale getirmek istiyorum pc nin özellikleri aşşağıdaki gibidir. Asus P5KPL-AM SE Anakart ddr2 lga 775 Turbox gt730 4 gb 2x2 4 gb ram intel core 2 duo E7500...
Top Bottom