Arama sonuçları: *

• Users: Ukhozi
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. U

Mouse yanında çıkan bu şey nedir?

Asus rog gladius III aldım yanından böyle bir şey çıktı. İnternete baktım fakat bir şey de bulamadım. Usb'yi type'c'ye mi dönüştürüyor?
  2. U

1.750 TL civarı kablosuz mouse önerisi

Daha önce bu tarz bir konu açmıştım. M800 ultra vardı ve bir tık zam gelmiş. 200 300 TL civarı daha pahalı. Hâlâ bu fiyatlara en iyi mouse m800 ultra mıdır yoksa var mıdır başka öneri?
  3. U

Kablosuz şarj edilebilir 1.500 TL civarı mouse önerisi

Şu anda Endgame XM1r mouseunu kullanıyorum fakat satıp kablosuz bir modele geçmek istiyorum. 1500 civarı bir bütçem var. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0CJRM831G/ref=ox_sc_act_title_1?smid=AE39AUHGQLJS4&psc=1 Şöyle bir mouse buldum. Bu fiyatlara şarj edilerek kullanılan daha iyi bir mouse...
  4. U

10.000 TL Oppo veya General Mobile telefon önerisi

10.000 TL bütçeye Oppo veya General Mobile olmak üzere telefon önerisi lazım. Bu fiyatlara menülerde kasmayacak, sorun çıkartmayacak öneri yaparsanız sevinirim.
  5. U

sinir atmalık Kum torbası önerisi

Öncelikle herkese iyi forumlar. Bazı online futbol oyunlarında :D biraz sinirleniyorum. Daha önce gamepad, el, masa gibi şeyler kırdığımdan kendi çapında, tavandan asabileceğim, pahalı ve çok da küçük olmayacak şekilde sinirimi atabileceğim boks torbası önerebilirseniz sevinirim. Tekrardan iyi...
  6. U

15.000 TL Baba telefonu

Bu fiyatı aşmayacak android (tercihen samsung) Babaya alınmalık telefon önerisi.
  7. U

Xbox 9. Nesil gamepad alacağım fakat

PC için 9. nesil bir gamepad alacağım. Flytechnology gibi yerler var fakat orijinal midir bilemiyorum. 2. el sitelerinde 0 olarak satılan ürünlerin orijinal olduğunu nasıl anlayabilirim? Bir yerlerde indirime girer mi? Nereden almalıyım kafam karışık yardımcı olursanız sevinirim.
  8. U

PC için 2000 TL civarı Gamepad

Elimde yaklaşık 6-7 yıllık Dualshock 4 var fakat kol kendi bağımsızlığını elde etti. kendi kendine çalımlar atıyor şut çekiyorum fake'e çeviriyor bu yüzden yeni kol almaya karar verdim. 2500 civarına 9. nesil gamepad var fakat içim el vermiyor. var mıdır 2.000 civarına güzelinden bi gamepad?
  9. U

4.000-4.500 TL civarına 32" civarı televizyon önerisi

Çardak tarzı bir yere 32 inc 4.000Tl civarı D-smart uyumlu tv önerisi var mıdır?
  10. U

2 katlı eve Wi-Fi güçlendirici önerisi

Modem üst katta 50Mbps'lik bir internet var ve alt kattaki televizyona çekmiyor. Bu sorunu çözecek bir alet lazım. Ne önerirsiniz?
  11. U

Philips SPK7344 win7 de çalışmıyor

Philips SPK7344 windows 7 de bilgisayara taktığım zaman "aygıt sürücüsü yazılımı yüklemesi başarılı olamadı" hatası alıyorum. Ne yapmalıyım? İnternette var mıdır manuel yükleyebileceğim bu mouse'un sürücüsü vs.?
  12. U

2.000 TL civarına Direksiyon seti var mıdır?

2.000 civarına fena hissiyat yaşatmayacak bir set var mıdır?
  13. U

Elektrik kesintisi sonrası PC'de sıkıntı olur mu?

Evde haftada 1 elektrikler gidiyor. Üst üste gittiği de oluyor. Akım korumalı priz var fakat ne kadar korur bilmiyorum. Başka tür önlemler almaya gerek var mı yoksa akım korumalı priz yeter mi?
  14. U

Minecraft sunucu açmak

https://www.rabisu.com/tr/minecraft-server-kurma.php buradan alınan 4gb ramlik sunucu ile aternos'dan açılanın ne farkı var? 7 8 kişiyiz, sunucu satın almaya gerek var mı?
  15. U

2. el solocast alınır mı?

Soru başlıkda yazıyor. corsair void elite mikrofonu kullanıyorum yayıncılık için yetersiz gibi hissediyorum. solocast iyi midir? yeterli mi?
  16. U

bu Akım korumalı priz iyi midir?

https://www.trendyol.com/cata/priz-regulator-akim-korumali-priz-p-102326008 Bu priz kasayı elektrik kesintilerine karşı korur mu? bu fiyatlara başka var mıdır?
  17. U

PTT AVM bu ürün orijinal midir?

PTT AVM'den daha önce sipariş vermedim. https://www.pttavm.com/samsung-galaxy-buds-2-sm-r177-tws-grafit-kulak-ici-bluetooth-kulaklik-ithalatci-garantili-p-651711386?utm_source=gelirortaklari&utm_medium=21&utm_campaign=cpc Ürün piyasa fiyatının altında fakat ürün orijinal midir emin olamadım.
  18. U

EA FC 24 hata vermeden kapanıyor

Bazı çözümleri denedim fakat 1 2 gün sonra yeniden atmaya başlıyor. Oyunu oynamaya başladıktan 1 1.30 saat sonra oyun hata vermeden kapanıyor. Var mıdır çözümü?
  19. U

750 TL civarı vdsl modem önerisi

75 mbps verebilecek, 2 katlı eve dağıtma gücü olan Vdsl bir model bu fiyatlara varsa önerirseniz sevinirim , iyi günler.
  20. U

Minecraft shader pack yükleyince fps çok düşüyor

Eskiden böyle bir sorun yoktu, shader paketiyle de rahatça 200+ fps alıyordum fakat son zamanlarda etkinleştirince 50 civarı fps alıyorum. Normal oynarken fps 1400 1500 arası. çözümü var mıdır?
Top Bottom