Arama sonuçları: *

• Users: brkmrcan13
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

GIGABYTE RTX3060 12GB - 7,354.52 TL

Geçen bir arkadaşın paylaşımı hoşuma gitmişti, alıntı yapayım. Olay yeri: https://www.dfsbilgisayar.com/gigabyte-rtx3060-12gb-eagle-gv-n3060eagle-oc-12gd-2-0-gddr6-192bit-hdmi-dp-pcie-16x-v4-0 Detaylı incelemeler ve sıcaklık konusunda bir fikrim yok, diğer premium kartlara göre biraz daha...
  2. B

Corsair HS 80 alınır mı? (Fiyat 2.199 ₺)

Bir süredir Wireless kulaklık arayışındayım. Hyperx Cloud Stinger Wireless kullandım ve memnun kalmadım. Ses ve yön tayini yetersiz, mikrofonda tatmin edici değil. Ayrıca son zamanlarda sık bağlantı kopması ve cızırtı sorunu yaşıyorum. Logitech G Pro ikinci bir alternatif ama fiyat bir tık fazla...
  3. B

Çözüldü✓ Yeni Sistemimle uyumlu Kasa + PSU Önerisi

Merhaba, Zalman Z3 Plus kasam 6. yılına girdi, ayrıca yanlış montajdan ötürü tepe fan yuvalarından bir tanesi yeni bir fan takmak için uygun değil (kendi hatam). Ayrıca yeni pc parçaları da aldığım için elim değmişken kasamı da değiştirmeyi düşünüyorum. Sistem: İşlemci - R7 5700x Anakart -...
  4. B

Ryzen 7 5700x - 5299 TL

Uzun zamandır takip ettiğim bir işlemci. 1 saat öncesine kadar stok yoktu, tekrar stokta gözüküyor. AMD Ryzen 7 5700X En yakın fiyat 5700'e var, ihtiyacı olanlar kaçırmasın bence.
Top Bottom