Arama sonuçları: *

1. J

Spora nasıl başlamalıyım, neler yapmalıyım?

Selamlar, 16 yaşında 186 boy 82 kiloyum, yağ oranım %22, spor salonuna gideceğim ama salon belediyeye ait + benim müsait vaktimden dolayı pazartesi, perşembe günde en fazla 2.5 saat, haftasonu 8 saat olmak üzere haftada 3 gün gidebiliyorum, sizce yeterli midir? Yoksa hiçbir işe yaramaz daha...
  2. J

Sistemim ne kadar eder?

Tamam teşekkürler
  3. J

Sistemim ne kadar eder?

Selamlar, komple setupumun fiyatını merak ediyorum, sizce ne kadar eder, koltuk hariç her şey Ocak ayının başında alındı garantileri vs duruyor, sıfır sistem zaten çok kullanmadım. Koltuğu Ekim ayında aldım. GIGABYTE Radeon RX 7700 XT GAMING OC Edition 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı AMD Ryzen...
  4. J

🔥İndirim HyperX Cloud III 7.1 Kablolu Gaming Kulaklık - 2591 ₺

Alınır mı yoksa kalitesiz değmez mi?
  5. J

18 yaş altı en iyi banka hangisi?

Staj maaşı için İş Bankası İlk İmza + Nays kullanıyorum, Naysı zaten biliyorsun heralde, iş bankasında da güzel kampanyalar oluyor.
  6. J

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Kartın güvenlik kodunu girerken uygulamadan attı şansa bak
  7. J

Yardım Hoparlörlü monitörlerde ideal watt kaç olmalı

Monitörün hoparlöründen ses sistemi performansı beklenmez zaten, 2-3 W kadar yeterli olacaktır, tabi fazlası varsa zararı olmaz.
  8. J

🔥İndirim Phantom Spirit ve Pearless Assassins 1499 TL

Phantom Spirit argb alan varmı bir sorum olacak
  9. J

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

MSI force gc30 alınır mı?
  10. J

yabancı takım forma önerisi

Ben alcam en az birtanede hepsinden alsam hep aynısını giyomus gibimi gozukurum acaba diye düşünüyorum
  11. J

Hangi arabayı almalıyım ve neden ?

Scirocco bir komşuda vardı, kendiside sanayici olmasına rağmen sanayiden çıkamadı elinden zor çıkardı, bence bulaşma derim.
  12. J

Rica ederim. Benimde alasım geldi ikisindende :D
  13. J

Messi versiyonunu buldum :ROFLMAO: https://www.trendyol.com/alaturka-mix/arjantin-messi-ozel-tasarim-futbol-formasi-la-pulga-efsaneler-serisi-p-778685843?merchantId=786462
  14. J

Messiciymiş ama gözüme güzel gözüktü belki düşünürsün. https://www.trendyol.com/alaturka-mix/portekiz-the-siu-7-ronaldo-ozel-tasarim-futbol-formasi-premium-forma-efsaneler-serisi-p-792854394?boutiqueId=61&merchantId=786462
  15. J

2008 M. United Ronaldo 2016/2017 Real Madrid 2015 Barcelona Messi & Neymar 2002 Brezilya İtalya konsept formalar Fenerin 100.yıl formasıda aşırı iyi bence
  16. J

Hangi takımı tutuyor?
  17. J

İnceleme Dell G2524H Monitörü İnceleme 280 HZ 0.5 MS (ALINIR MI?)

Aynı modele sahibim eklemek istediğim bir şey var, ghosting, tepkime süresi, ergonomi, sağlamlık vs on numara ama bence görüntü kalitesi çok kaliteli değil, ayarlardan standart modda kullandığımda renkler cansız gibi geliyor insanın gözünü yoruyor, bazen rpg yada moba moduna alıyorum bir nebzede...
  18. J

Oyun ekibim için arkadaş topluyorum

Cıvıtmam merak etme
  19. J

Oyun ekibim için arkadaş topluyorum

ricardoandradequaresmabernardo7 Yaş 16 olur dersen ekle yok sıkıntı yok
  20. J

Logitech F710 2024 de hala alınır mı?

Fiyatı gaming gende 1400e düştü, sipariş etsem mi beklesem mi düşer mi acaba daha
Top Bottom