Arama sonuçları: *

1. A

Yardım Ram Alcam Fakat Siteyi Bilmiyorum

Tamam Arkadaşlar Teşekkürler Ramler Belli Alacağım https://www.teknobiyotik.com/kingston-16gb-2x8gb-fury-3200mhz-cl16-ddr4-best-black-ram-kf432c16bbk2-16.html?ref=akakce&v=1.10.1
  2. A

Yardım Ram Alcam Fakat Siteyi Bilmiyorum

Merhabalar, Ram Almak İçin TeknoBiyotik sitesini Buldum, Guvenilirmi Acaba ?
  3. A

Yardım Acil Tavsiye Bu Ram Nasıl ?

Arkadaşlar Merhaba, Hemen Konuya Giriyorum. GoodRam 16GB(2x8)GB IRDM X 3200MHz CL16 DDR4 Siyah Dual Kit Ram Bu Ramler Nasıl Bilgisi Olan Varmı ? Fiyatı 950 TL
  4. A

İndirimli & F/P & Kaliteli SSD

Arkadaşlar Selam, İndirimde Görüşünüz 500GB Ssdler Varsa ( Kaliteli ) Atarsmısınız Teşekkürler...
  5. A

TeknoBiyotik Sitesinden Anakart Alacağım Güvenilir mi

Teşekkürler Arkadaşlar
  6. A

TeknoBiyotik Sitesinden Anakart Alacağım Güvenilir mi

Merhaba Dostlar, http://Teknobiyotik.com Sitesinden Bir H610m-h alacağım fakat site Güvenilir mi Pek Bir Bilgim Yok, Sitenin Güvenilirliği açısından Yardım Ederseniz Mutlu Olurum, iyi günler
  7. A

Need For Speed Heat %95 İndirim!!

Görmedim valla kanka 😄😄
  8. A

Need For Speed Heat %95 İndirim!!

Arkadaşlar Merhaba, Need For Speed Steam'de 499 TL den Tam 25 TL ye düştü Bence Kaçırmayın Derim, Şimdiden İyi Oyunlar.
  9. A

Akilli Tahtadan Di̇si̇pli̇n (güncelleme Yazının Altında)

Kanka Korkmana Gerek Yok Verebilecekleri En Büyük Ceza Muhtemelen Ya Çok Kısa Bir Süre Uzaklaştırma Yada Uyarı
  10. A

Steam Hesabım Ne Kadar Eder?

Knk yeni bilgisayar alalcaz yakında indirime görenleri alıyorum şuan
  11. A

Nasıl Geri Alınabiliyor Ki
  12. A

Sadece Şurası 450-500 arası
  13. A

Daha bu gün god of War aldım ve daha fazla eder bence 1663365729 Knk god of War daha bu gün aldım o zaten 260 TL diğer oyunlar da 40 TL mi ediyor ? Ciddimisiniz
  14. A

Merhabalar Arkadaşlar, Steam Hesabımın Lvl i çok yüksek değil fakat Fiyat Olarak Ne Kadar Eder Tahmini Olarak. https://steamcommunity.com/profiles/76561198816676223/
  15. A

Steam'de En Sevdiğiniz Oyun Nedir

Warband der susarım
  16. A

Battlefield indirimde seri önerisi yapabilir misiniz

Kesinlikle Steam da alma git Xbox Game pass al orda bütün bf Ler var + daha baya bı oyun var ordan oyna. GittiGidiyor da falan 30 - 40 TL ye 2 aylık satılıyor ordan alıp kodu girebilirsin, Steam'da bf ye 200 TL falan vermek saçma bence max 10 saate bitiyor genellikle
  17. A

🔥İndirim God Of War %20 İndirim

Merhabalar, Hem İndirim Haberi Hemde Bir Soru Soracağım Size, Öncelikle God Of War 330 TL den 260 TL ye düştü İkincisi İse Daha Fazla İndirim Gelirmi Yoksa Şuan Alınır mı?
  18. A

🔥İndirim BannerLord İndirim ( Okumanız Tavsiye Edilir!!)

Aynen Oyun Hakediyor Gayet Güzel Oyun
  19. A

Ben Bı Ara %50 indirime girince almıştım Bilgisayar Kaldırmadı Diye İade Etmiştim. Şimdi Yeni Bilgisayar Topluyorum Hazır Dusmusken Alıyım dedim, Oyun Baya Sarıyor Enis Kiraz oğlu'ndan İzleyebilirsin 1663159070 Warbandı tek oturuşta 13 saat oynamış bir kişi olarak seni yanlış buluyorum .
  20. A

Selam Arkadaşlar BannerLord %10 İndirime Girdi ( 150 TL Den 135 E Düştü ) Fakat BannerLord'un Yapımcıları Fiyatın 20 Eylül'de Artacağını Yazdılar. İndirim Çok Değil Fakat Fiyatı Arttığı Zamana Göre İndirimli Olucak, Şimdiden İyi Oyunlar.
Top Bottom