Arama sonuçları: *

1. Hasan Burak Damar

Ekran kartı ve işlemci degisirmi?

Arkadaşlar biostar h310 mhp 7.0 anakart gtx 1650 i3 9100f 16 gb ram bilgisayarımın ekran kartını ve işlemciyi değiştirmek istiyorum gtx 1650 super ve i5 9400f yapmak istiyorum anakarta uyumu olurmu ?
  2. Hasan Burak Damar

İşlemci fanı rpm değeri önemli mi

arkadaşlar i3 9100f gtx 1650 sistemimde intel stok fan takılıdı 2500 rpm ye kadar çıkabiliyordu şimdi hxozl q5 rainbow fan aldım 1600 rpm sizce bu değerler önemli mi oyunlarda takılma yaparmı
  3. Hasan Burak Damar

ets 2 mp oynarken aniden kapanıyor

arkadaşlar ets 2 mp oynarken 1-1.5 saat sonra aniden kapanıyor hata bile vermiyor
  4. Hasan Burak Damar

Minecraft internetsiz oynarken drop yiyor

Arkadaşlar merhaba. Gtx 1650 İ3 9100f 16 gb ram olan bilgisayarımda minecraft 1.16 dan sonraki sürümlerde drop sıkıntısı oluyor Fps 600-900 arası gezmesine rağmen. Aternostan sunucu açarsam hiçbir sıkıntı olmuyor ram bile verdim mc ye çözümü varmıdır
  5. Hasan Burak Damar

Euro Truck Simulator 2 far rengi değiştirme

arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi far rengi nasıl değişiyor?
  6. Hasan Burak Damar

Ets2 akseasuarlar az

Arkadaşlar truckersmp promods sunucusunda bazıları tırın desenleri farklı bayrak aksesuarları farklı cama takılan süs farklı benim akseasuarlar daha az mesela tıra türk bayrağı takmış ben takamıyorum nasıl yapabilirim?
  7. Hasan Burak Damar

Hidrolik disk fren kendi kendine basıyor.

Arkadaşlar salcano ng 650 bisikletimin ön diski balata kendi kendine sıkma yapıyor bisikleti sürmeden ön fren basılı şekilde ileri geri yapınca tak tuk diye ses gelir işte o ses giderken iki kere veya üç kere yapıyor bisikletde hafif yavaşlıyor
  8. Hasan Burak Damar

600-1000 TL mekanik klavye önerisi

arkadaşlar başlıktaki fiyat aralığında bilek destekli mekanik klavye arıyorum red switch olması daha iyi olur
  9. Hasan Burak Damar

Klasör Simge Özelleştirmesine kendimiz resim yapıp ekleme

arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi bu resimlerin dışında başka resim eklemek istiyorum google de güzel resimler var ama uyarı veriyor nasıl yapabilirim
  10. Hasan Burak Damar

Bilgisayar Açılırken Dııt Dııt Ötme Sorunu

arkadaşlar kasanın power tuşuna basıyorum ara sıra monitör sinyal yok diyor ve dııt dııt diye ötmeye başlıyor bir kaç saniye sonra düzeliyor görüntü de geliyor.
  11. Hasan Burak Damar

Minecraft Ani Drop Sorunu

Arkadaşlar gtx 1650 i3 9100f 16 gb ram Olan biligisayarım var minecraft 1.13 den sonra ki sürümlerde normal bir şekilde yürürken her chunk yüklendiğinde çok küçük bir drop oluyor geri gidiyor özellikle de 1.20 sürümünde oluyor ama aternos ta sunucu açtığım zaman sa böyle bir sorun olmuyor nedeni...
  12. Hasan Burak Damar

Windows 10 Kilit Ekranın da 2 kullanıcı gözükmesi

Arkadaşlar fotoğraftaki gibi 2 kullanıcı var resimli olan benim hesabım diğeri de şifresini bile bilmediğim bir hesap. Silmek istiyorum silemiyorum çözüm bilen varmı? 1711303072
  13. Hasan Burak Damar

PUBG Steam crash report sorunu

Arkadaşlar merhaba PUBG steam da crash report sorunu alıyorum oyunda iken çok donma oluyor ve sonra crash report veriyor oyundan atıyor sildim geri yükledim ama düzelmedi sistemim inno3d gtx 1650 i3 9100f ana kart biostar h310mhp v7.0 16 gb ram win 10 pro
  14. Hasan Burak Damar

İşlemci fanı önerisi 200-500 TL arası

Arkadaslar resimde gördüğünüze benzer bir işlemci fanı arıyorum 4 pinli anakart biostar h310mhp v7.0 islemci i3 9100f 1710668972
  15. Hasan Burak Damar

i3 9100f i5 9. nesil

arkadaşlar gtx 1650 i3 9100f olan bir sistemim var anakartda biostar h310mhp v7.0 i5 i7 i9 9. nesillere uyumlu i5 veya i7 ye geçsem hangisi daha iyi olur
  16. Hasan Burak Damar

Monitör Overlock tan sonra kapanıp açılma sorunu

Arkadaşlar merhaba asus vc239h marka monitörüm var birde 2. El kasa aldım gtx 1650 i3 9100f islemcili adamdan alırken soğutmasında veya bilgsayarda herhangi bir problem varmı diye özellikle sordum hic bir sorunu yoktu ancak eski laptopuma bu monitör bağlıydı overlock uygulamıştım hiçbir sorun...
  17. Hasan Burak Damar

Monitör 1-2 saniye kapanıp açılma sorunu

arkadaşlar merhaba asus vc239h marka monitörüm var bilgisayarı 2. el olarak bilgisayarcıdan aldım. bilgisayardanmı bilmiyorum ama monitör çok nadir de olsa 1-2 saniye siyah ekran olup geri geliyor yine siyah ekran olup geri geldiğinde acaba güncelleme mi yapıyor diyerek windows update yerine...
  18. Hasan Burak Damar

Monitör Tavsiyesi Excalibur, Hp

arkadaşlar merhaba mediamarkta satıılan hp marka 24 inch 144hz 1ms monitör var 3500 TL birde bilgisayarcıda 2. el monitör var oda excalibur 25 inch 165 hz 1ms 3500 TL 2. el olduğu için biraz korkuyorum almakta sizce hangisi daha mantıklı
  19. Hasan Burak Damar

Monitör Tavsiyesi Gtx 1650

arkadaşlar gtx 1650 i39100f 16 gb ram biostar h310mhp v7.0 anakart var bu bilgisayara 165 hz monitör taksam sıkıntı olur mu?
  20. Hasan Burak Damar

Ekran kartı driver güncellemesi

Arkadaşlar ekran kartı driverini güncellemezsek oyun oynarken yarım saat veya 1 saat sonra monitörde 2 saniyelik siyah ekran olup geri gelirmi ?
Top Bottom