Arama sonuçları: *

• Users: Canon
  • Order by date
  1. C

Güç kablom minecraft oynarken yandı.

FSP 650w 80+ bronz olması lazım. Şu an PSU ya bakamıyorum.
  2. C

Güç kablom minecraft oynarken yandı.

Dün bilgisayar modlu minecraft oynarken bir anda kapandı. Elektrikler gitti sandım baktım yanımdaki vantilatör çalışıyordu. Güç kablom yanmış. Hayır alt tarafı modlu minecraft oynuyorum nasıl yanabilirsin. Tabi stres bastı bir anda kapanması. Neyse ki sorun sadece kabloda imiş. Kardeşimin güç...
  3. C

Media Markt iade sorunu.

Media Markt'tan Marshal minor III TWD kulak içi kulaklık aldım. Ses ve ergonomi açısından benim için bi ölüm oldu. İade talebi oluşturduğum günün ertesi sabahı beni arayıp ürünün kutusu açıldı ise iade kabul görmeyeceğini söylediler. Hijyen ürün olarak geçtiğini bu sebepten ötürü bana uğraşmamın...
  4. C

Ryzen 5 5600x ve RTX 3050 setup kaç para eder?

Arkadaşım bi hevesle aldığı sistemi satmak istiyormuş. Pek kullanılmadı ve 7 ay öncesinde aldığını söylüyor, garantisi devam etmekte. Tüm kutuları tertemiz duruyor. Sistemin özellikleri şöyle: -AMD Ryzen 5 5600X -Asus Phoenix RTX 3050 8GB -Asus TUF Gaming B450M-Plus II -Corsair Vengeance DDR4...
  5. C

Sid Meier's Civilization® VI en güncel yama çıktı!

2 dosya kaldı ama şu anda çok rahat bir şekilde oyunu anlayarak oynayabilirsiniz. Videonun açıklamalarında link mevcuttur.
  6. C

CIV 6 Türkçe yama duyurusu!

Tek başıma yaptığım bir projedir. Bitmeye yakın, tahmini %70-80 bitti. Tamamen Türkçe harflerden oluşuyor ayrıyeten en güncel Türkçe yama olacaktır. Geçen hafta yapmış olduğum bir video. Bu günlerde paylaşmayı planlıyordum ama dosyalar düzensiz, tam bir tarih veremiyorum.
  7. C

Çözüldü✓ Apu sistemde en fazla 60 Hz mi kullanılıyo

HZ dediğin şey saniye başına gösterilen kare sayısı. Monitörünün sunabildiği HZ seviyesi 60 ise istersen 500 FPS al, monitör sana saniye başına 60 kare gösterecektir. Ekran kartıyla pek alakası olan bir durum değil yani. 144HZ monitöre saniye başına 144 kare gönderebilecek bir bilgisayar varsa...
  8. C

Yeni sistemim geldi ama ekrana görüntü gelmiyor?

Çözüm olarak başka bir görüntü kablosuyla deneyebilirsin. 2. olarak RAM'ler sıkıntı çıkarabiliyor, yerlerini değiştir, değiştirmeden önce silgiyle RAM'lerin uçlarını sil.
  9. C

Steam hesabım ne kadar eder ?

Az gibi...
  10. C

Yardım Ekran Kartı Slotunun Mandalı Kırıldı

Anakartın modeli nedir? Sadece 1 tane mi PCI-16 girişi var?
  11. C

Bazı insanlar çok zeki.

Bana baya garip geldi. Demek ki zeki değilim.
  12. C

Bazı insanlar çok zeki.

6 saat önce tam olarak instagram'da paylaşılan hikaye ile aynı dakika da. 1 kişinin bile böyle hediyeyi kazanması bana açıkçası koyar. 1670085129 Kim neden birden bire Technopat'a böyle bir soru yöneltsin ki?
  13. C

Bazı insanlar çok zeki.

Abdullah reisin instagram'da ekran kartı dağıttığını biliyorsanız şunu da biliyor olmanız lazım ki verilen soruya doğru cevabı vermeniz gerekiyor. Bir arkadaşta beyninin %100 kullanarak Technopat'a bu soruyu direkt olarak sormuş. Saate bakılırsa tam olarak 6 saat önce oluşturulmuş bir konu yani...
  14. C

KOD 43 hatası nedir?

Çözümü var mı? Sorunun kaynağı ne? Neden böyle bir hata var? Tamamen Chip'te var olan bir sorun mu? Kalıcı düzeltilmesi mümkün mü?
  15. C

Bilgisayar masası önerisi

Ufak bir sallantısı var o kadar. Bu fiyata değmez ama şu an elden başka bir şey gelmez. Taş gibi durduğu falan yok, A4 kağıdı gibide değil. Bir küçüğünü 450 liraya geçen söyledim, kargoda gelmesini bekliyorum.
  16. C

Yardım Bilgisayarıma bir şey Olmuşmudur

Bilgisayar açılıyorsa herhangi bir sıkıntı yok demektir. İşlemcin az güneşleneyim demişte olabilir.
  17. C

Öneri F/P ekran kartı

Eskisi gibi kart beğenemiyorsun bu devirde. Bütçen neyse zaten yelpaze dar...
  18. C

Rx 470 4GB driver kurmama sorunu.

800 lira mı... Gerçekten baya kötü bir alışveriş olmuş. Tahminim güç problemi var kartın, ekran kartları driver'sız tam yükte hiçbir zaman çalışmaz. Driver, ekran kartının kilidini açıyor bir nevi. Bu sorun genelde driver kurulunca ekran gider, seninki bambaşka.
  19. C

Rx 470 4GB driver kurmama sorunu.

Chipset sorunlu olabilir, VRAM sorunlu olabilir, güç beslemelerinde sıkıntı olabilir. Anladığım kadarı ile driver kuramıyorsun, değişik bir problemmiş. Fırınlama işlemi kartı hayata döndürebilir ama hem uzun ömürlü olmaz hem de var olan ömrünü bitirirsin. Fırınlama işlemi genelde görüntüde...
  20. C

2500 TL rx580 8gb alınır mı?

Test RX 480 kart ile yapılmış, dikkatli incelemelisin!
Top Bottom