Arama sonuçları: *

• Users: Griffon
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Griffon

Monitöre taktığım hoparlör çalışmıyor

Merhaba anakart slotlarım dolu olduğu için monitörün üzerinde ki ses çıkışı jack'ına hoparlörü takıyorum fakat ses gelmiyor sebebi ne olabilir, pc yeni formatladım acaba herhangi bir driver eksiği mi var
  2. Griffon

Asus Aura Creator Hata Veriyor

Merhaba arkadaşlar Asus Aura Creator uygulamasını indirdiğimde aşağıda ki hatayla karşılaşıyorum sebebi nedir
  3. Griffon

Çözüldü✓ Sistemim Nasıl (Foto/Video) Donanım arşivine teşekkürler <3

Merhabalar yıllardır hep başkaları için topladım, şimdi ise kendim için topladım. Uzun zamandır tek tek parçalarını getirttiğim, bitirmesi nerdeyse 1 senemi alan sistemimi sonunda bitirdim. Sizce nasıl yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca sistemimin son yapı taşı olan monitörü tam arayış...
  4. Griffon

USB bağlantılı Hoparlör sistemi

Merhaba arkadaşlar anakart üzerinde ki jack girişlerini kulaklığım kullanıyor ve hoparlerimi kasanın üzerine takmak istemiyorum. Bu yüzden herhangi Jack girişini işgal etmicek şekilde usb bağlantılı bir hoparlör varmıdır. Bütçe max 1000
  5. Griffon

Diski bölüp format atmak

Arkadaşlar format esnasında belli dosyalarımı kaybetmemek adına diski ikiye bölüp fotoğraflarımı diğer diske atıp ana diske format atmayı düşünüyorum. Format attıktan sonra dosyalarımı ana diske geri atıp diskleri geri birleştiricem. Daha önce bu şekilde hiç denemediğim için soruyorum herhangi...
  6. Griffon

Modding Artık Windows 11'e geçilir mi ?

Merhaba arkadaşlar konuyu kısa kesicem, bilgili ve deneyimli arkadaşlar yanıt verirse sevinirim. Uzun zamandır windows 10 kullanıyorum, windows 11 ilk çıktığı zamanlar bir çok sorunu beraberinde getirmişti ama artık güncellemelerle düzeltildi mi, geçilir mi, performans kaybı yaşar mıyım ...
  7. Griffon

Yardım Forza Horizon 5 drift aracı

Merhaba arkadaşlar Forza 5 de güzel bir drift aracı arıyorum aynı zamanda bastığımda da uzasa iyi olur. Daha önce GTR kullanıyordum fakat artık baydı
  8. Griffon

Fırsat (Dyson) !!!!!

Merhaba yarından itibaren anneler günü için Media Markt'larda geçerli tüm Dyson ürünlerinde peşin fiyatına 9 ay taksiti başlıyormuş ayrıca fiyatlarda da ufak indirim yapıcaklarmış. Annesine veya kız arkadaşına Dyson sürürge, saç düzleştiricisi vb almak istiyen varsa değerlendirebilir stoklarının...
  9. Griffon

40.000 TL Hazır Sistem Lazım

Merhaba herkeye günaydınlar, 40.000 TL ye hazır sistem arıyorum biraz aciliyeti var mümkünse 4070 felan olursa efsane olur. (Sadece kasa)
  10. Griffon

Armory Crate Güncelleme Hatası

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımda ki Asus ROG Ryujin 3 sıvı soğutucusunun ekranında ki gif i değiştirmek istiyorum fakat bunun kontrolüne tıkladığımda önce cihazı güncellemelisin diyor fakat güncelleme listesine felan baktığımda yeni güncelleme bulmuyor. Tahminimce zaten cihaz güncel fakat hata...
  11. Griffon

2K monitöre mi geçmeliyim ?

Merhabalar 5800x3d + 6900XT ekran kartını 1080p de kullanıyorum bazı arkadaşlar 1080p de darboğaz yapar 2k geç felan dedi. Sizce ne yapmalıyım 2K geçersem FPS kaybım ne kadar olur
  12. Griffon

Yardım Monitörden anlayan birisi lazım...

Merhaba arkadaşlar monitör arayışındayım. 32 inç 2K IPS olması öncelik ve minimum 165HZ civarlarında olursa çok iyi olur. Saydığım özelliklerde 15K bandında piyasada çok monitör bulamadım. 1 tane buldum onu da aşağıya linkini bırakıyorum. Teknik yazılı detaylardan anlayan varsa bi bakarsa çok...
  13. Griffon

Memory Context Restore nedir ?

Merhaba öncelikle iyi forumlar. birkaç gündür bilgisayarımda geç açılma sorunu yaşıyordum birkaç kişiye danıştım en son birisi Memory context restore'yi açmam gerektiğini söyledi peki nedir bu ayar ve ne işe yarar bilen aydınlatırsa sevinirim.
  14. Griffon

Telefon kulaklığı nereye takılır

Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar. Elimde telefon kulaklığı var (tek jack) bunu anakarta takmak istiyorum fakat nereye takıcam bilmiyorum bilgi lazım
  15. Griffon

Bütçe sınırsız kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar yurtdışından arkadaşıma kulaklık getirtmeyi düşünüyorum. Hem müzik hemde oyun için en iyi KABLOSUZ kulaklık nedir. Öncelik Asus ROG kulaklıklar. Eğer daha iyiyse başka markalara da bakabilirim önerilere açığım
  16. Griffon

Bilgisayar çok geç açılıyor yardım

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımın başlatma düğmesine basınca 5-10 dakika fanlar dönüyor, kasa içindeki her şey çalışıyor, sistem kendini açıcak gibi oluyor fakat ekran bir türlü gelmiyor. 5-10 dakika bekledikten sonra kendi kendini açıyor ve açıldıktan sonra hiç bir sorun kalmıyor. Anakarta...
  17. Griffon

Yardım Anakart Boot ışığı yanmıyor yardım

Merhaba öncelikle iyi akşamlar. Bilgisayarın açma düğmesine bastığımda anakart üzerinde ki sarı/kırmızı/beyaz ışık sırayla yanıyor fakat yeşil ışık yanmadığı için bilgisayar kendini başlatamıyor ve bu sorun sürekli kendini devam ettiriyor. Bazen 5-10 dk sonra dönüp baktığımda pc açılmış oluyor...
  18. Griffon

Yardım Anakartdaki bütün ışıklar yanıyor PC açılmıyor

Arkadaşlar anakartdaki bütün ışıklar (sarı/kırmızı/beyaz) sırayla yanıyor fakat br türlü yeşil yanmıyor ve bu şekil sürekli kendini tekrar ediyor bazen bekleyince 10dk sonra felan bilgisayar kendi kendine açılıyor aslında cihazda sorun yok ama açılışta böyle bir sorun yaşıyorum bazen çok...
  19. Griffon

Bilgisayar sökme/takma için Matkap önerisi

Merhaba arkadaşlar genel amacı bilgisayar sökme ve takma için kullanılacak küçük ama işlevsel malzeme kalitesi güzel olan bir matkap arayışındayım. Öneriniz varsa alabilirim.
  20. Griffon

Yardım USB Hub takılıyken bios hata veriyor

Merhabalar birkaç gün önce anakart için USB hub aldım (fotoğrafını bıraktım) fakat üzerine 2 tane RGB takınca bilgisayar sanırım gerekli enerjiyi sağlıyamıyor ve hata veriyor ve kendi kendini kapatıyor. Bu çoğaltıcıların bir de molexden güç alanları varmış. Bunlardan alsam sorun çözülür mü bilen...
Top Bottom