Arama sonuçları: *

1. C

KYK yurdunda elektrikli scooter nasıl şarj edebilirim

yurt müdürü ile telefondan konuşabilirsem iyi de dier türlü bana 11 saat uzak şehir ayrietten bi kaç güne yaz okuluna gideceğim manisa ya orada 6 hafta duracağım bi kaç güne dediğim pazartesi başlıyor işte cumartesi pazar manisaya geçeceğim
  2. C

hocam yönetimden izinsiz iş yapsam anlaşılır mı yani izin vermezlerse scooter işinden vazgeçmeye niyetim de yok altımda taşıt şart bu bölümden sonra tekrar sınava hazırlanacağım adamakıllı araba alana kadar orada da lazım olacak bana
  3. C

evet öyle malesef
  4. C

katlanıyor ya olmadı çantama koyup götürürüm yakalanırsam uyarı alırım da yani bu ulaşım işi çok dert yemek kalmadığı ya da güzel yemeğin bitip ona göre daha az sevilen yemeğin kalması kötü oluyor genellikle de herkes güzel yemeği alıyor zaten
  5. C

oda da şarj edebilirim de işte sabahları temizlikçi geliyor 1-2 gibi
  6. C

Arkadaşlar ben KYK yurdunda kalıyorum. Üniversiteye normalde otobüsle gidiyorum ama 2. öğretim olduğum için hem aktarma işi çok can sıkıcı hem de gece dersten geldiğimizde yurtta güzel yemekler bitebiliyor. Yemekhanedeki personeller de sabahçılara göre hareket ediyoruz diyor. Tabi ki onlar daha...
  7. C

Sosyoloji bölümü okurken psikoloji çift ana dal yapmak

Merhaba arkadaşlar sosyoloji bölümüne geçmeyi düşünüyorum ama devlette şu an hangi ünilerde psikoloji için çift ana dal uygulanıyor bilginiz var mı? Ayrietten sosyoloji bölümünü sadece psikolojide çift ana dal yapmak için kullanmayı düşünüyorum mantıklı bir seçenek mi buna değer mi sizce...
  8. C

Yardım İsmini hatırlamadığım film

28 hafta sonra mı
  9. C

2 yıllık deniz ve liman işletmeciliği bölümü nasıldır tercih edilir mi?

Bölümü okuyan ya da okumuş hiç insan yok mu
  10. C

2 yıllık deniz ve liman işletmeciliği bölümü nasıldır tercih edilir mi?

Bu bölüme geçmeyi düşünüyorum bölüm çok kas gücü gerektiren ağır bir bölüm mü? İş imkanı falan nasıldır? Hangi üniversitede okuduğum çok fark eder mi?
  11. C

YKS puanına göre hangi bölüm seçilmeli?

Merhaba arkadaşlar, 2 yıllık optisyenlik bölümünde okuyorum şu an. Ama bölümden memnun değilim bölümümü değiştirmek istiyorum öncesinde de isteyerek seçtiğim bir bölüm olmadı. TYT 273,70989 EA 248,44147 Puanlarım bu şekilde bana ezberin ya da sözelin ağırlıklı olduğu, en kötü fen...
  12. C

İş Bankası şubesine gitsem anında nakit çekebileceğim kredi kartı verirler mi?

Naysa girdim onda da gelirimi sordu salladım kabul etmedi büyük ihtimal yapıkredideki asgarisi de gecikti onun yüzünden dir
  13. C

İş Bankası şubesine gitsem anında nakit çekebileceğim kredi kartı verirler mi?

bahsettiğim şey bu hocam 1687252663 Hocam tamam da ben şuan işte çalışsam yüksek kredi çekerdim ya da konuyu açmazdım benim gösterebileceğim gelir belgesi yok
  14. C

Nays 5000 TL'ye kadar verdiği borç

982 kredi notum garanti vb den gelir belgesiz kredi almak için ne kadar olmalı acaba
  15. C

Nays 5000 TL'ye kadar verdiği borç

beyler benim gelir belgem yok naysın borç vermemesi normal mi
  16. C

Trendyol QNB Ödemesiz Kredi Kartı Fırsatı

Hocam yardımcı olur musunuz ücretsiz mi başvuruyor bir de dier yazdıklarıma cevap verebilir misiniz benim işim çok acil 1687216239 Hocam kredi notuma baktım 982 imiş orta riskli olarak gözüküyor şimdi ne yapabilirim kredi için
  17. C

Trendyol kartı ne hocam ve nasıl başvurabilirim gelir belgesi gelirimi istiyorlar mı kargo ile kart mı yollayacaklar bana para kart yollanmadan lazım
  18. C

kartımda o kadar bile para yok şuan benim anlamadığım garanti bankasına ziraatten para atıyorum garanti bankası hesabım onaylansın diye garanti parayı kabul etmiyor saçma bir bir biçimde hesap uygun değildir deyip sembolik olan parayı geri atıyor bana bir türlü garanti hesabım onaylanmadı
  19. C

gelir belgesi sormayan anında para çekebileceğim hiçbir şey yok mu 1687213530 garantide avans hesap diye bir şey var o işe yarar mı hocam yani bu forumda birisi söyledi de gelir belgesi sorar mı yine de 1687213702 kredimi notumu ücretsiz öğrenebilir miyim
Top Bottom