Arama sonuçları: *

• Users: cagri0
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

KYK yurdunda elektrikli scooter nasıl şarj edebilirim

Arkadaşlar ben KYK yurdunda kalıyorum. Üniversiteye normalde otobüsle gidiyorum ama 2. öğretim olduğum için hem aktarma işi çok can sıkıcı hem de gece dersten geldiğimizde yurtta güzel yemekler bitebiliyor. Yemekhanedeki personeller de sabahçılara göre hareket ediyoruz diyor. Tabi ki onlar daha...
  2. C

Sosyoloji bölümü okurken psikoloji çift ana dal yapmak

Merhaba arkadaşlar sosyoloji bölümüne geçmeyi düşünüyorum ama devlette şu an hangi ünilerde psikoloji için çift ana dal uygulanıyor bilginiz var mı? Ayrietten sosyoloji bölümünü sadece psikolojide çift ana dal yapmak için kullanmayı düşünüyorum mantıklı bir seçenek mi buna değer mi sizce...
  3. C

2 yıllık deniz ve liman işletmeciliği bölümü nasıldır tercih edilir mi?

Bu bölüme geçmeyi düşünüyorum bölüm çok kas gücü gerektiren ağır bir bölüm mü? İş imkanı falan nasıldır? Hangi üniversitede okuduğum çok fark eder mi?
  4. C

YKS puanına göre hangi bölüm seçilmeli?

Merhaba arkadaşlar, 2 yıllık optisyenlik bölümünde okuyorum şu an. Ama bölümden memnun değilim bölümümü değiştirmek istiyorum öncesinde de isteyerek seçtiğim bir bölüm olmadı. TYT 273,70989 EA 248,44147 Puanlarım bu şekilde bana ezberin ya da sözelin ağırlıklı olduğu, en kötü fen...
  5. C

İş Bankası şubesine gitsem anında nakit çekebileceğim kredi kartı verirler mi?

İki banka ya kredi borcum var daha doğrusu nakit avans olarak ama ücretleri yüksek değil ben şimdi yarın İş Bankası şubesine gitsem 1.000 TL ya da 2.000 TL'lik para çekebileceğim kredi kartı verirler mi o gün içinde bana para çok lazım borç konusunda da şu ana kadar kimden aldıysam ödememezlik...
  6. C

Yardım Bully Scholarship Edition hayvan gibi kasıyor

Oyun orijinal öncelikle,çözünürlüğü düşürmediğim sürece 800x600 e almadığım sürece kasıyor . Bu kasmayı nasıl düzeltebilirim?
  7. C

Yardım Belgelerim klasöründe bully klasörü olması gerekmiyor mu?

Arkadaşlar normalde steam dan bully indirince belgelerim klasöründe aynı adlı bully klasörü bulunması gerekmiyor mu? . Kasma sorunu için internettten patch indireceğim. Ama ana klasörün içindekini belgelerimdeki klasöre atmam lazım. Boş olduğu için atmamın bi faydası olmuyor. 1682951761 Hiç...
  8. C

Yardım Bully PC Kasma Sorunu

Arkadaşlar bully de 1.200 patch yükledim,internetten. failed hatası verdi, kapandı. YouTube'dan bully FPS fix videolarına baktım. İlk videodaya girdim. Videodaki işlemi denedim Steam bully dosyasının içindeki bully exe yi belgelerime atıyor, sonra belgerimdeki dosya ile değiştiriyor. Bende...
  9. C

Optisyenlik bölümünde 1.sınıfta okumakta olan birisi yardımcı olabilir mi

Arkadaşlar halk sağlığı ve optisyenlik uygulamaları 1 dersinde vizeler için özet şeklinde notu olan bir arkadaş varsa rica etsem paylaşabilir mi?
  10. C

Yardım Asus X55A Laptop batarya ışığı yanıyor ama ekrana görüntü gelmiyor

Laptopu şarja taktım 2 saat beklettim önce turuncu yeşil yanıp sönüyordu sonra pili ve adaptörü çıkardım power tuşuna 15 saniye basılı tuttum bıraktım pili ve adaptörü taktım yeşil ışık sabit yanmaya başladı laptopu başlattım ekran da hiç hareketlilik olmuyor dier semboller yeşil yanıyor...
  11. C

2.El Gaming Laptoplar Alınır mı?

Merhabalar ikinci el gaming laptop alınır mı kaliteli nasıl bulabilirim?
  12. C

Bu 2.el laptop alınır mı?

Arkadaşlar merhaba, üni yurdundan arkadaşım laptopunu satıyormuş da laptop özelliklerini yazdım aşağıya hangi oyunları oynatır acaba önerir misiniz? intel core i5 2.6 ghz G610M 2 gb ekran kartı 10 gb ddr4 ram 1 tb hdd 250 gb ssd
  13. C

Hp Elitebook 2540p İşlemci ve Ekran Kartı değiştirilebilir mi?

Arkadaşlar merhaba elimd eski bir laptop var bu laptopun Hdd si ömrü bitmiş laptop hata veriyor. Eğer olursa hdd değiştirmenin yanında laptop da işlemci, ekran kartı ve ram de değiştirmek istiyorum. Ama oyun oynamak için, çok yüksek bir sistem zaten olmazda orta seviye’ye yakın bir hale...
  14. C

Laptop Hdd kısmı nerede?

Arkadaşlar laptopta non-system disk or disk error hatası alıyorum bir kaç kişiye sordum hdd kabloları ile ilgili dedi onları düzeltmen lazım dedi. Tornavida ile açtım. Arkasını da full atayım bu arada laptop markası ve modeli Hp elitebook 2540p eski bir laptop
  15. C

Laptopta açtığım yerin adı ne?

Arkadaşlar laptopta non-system disk or disk error hatası alıyorum bir kaç kişiye sordum hdd kabloları ile ilgili dedi onları düzeltmen lazım dedi böyle bir açtım tornavida ile kablolar da bu şekilde idi laptopun arkasını da full atayım
  16. C

Android telefondan Laptopa format için ISO dosyası nasıl atılır?

Arkadaşlar laptopum bozuldu HDD algılamıyor disk yok gösteriyor. Telefondan format için ISO dosyası indirdim Windows 8.1 4 GB boyutunda. Onu normal dosyalarım aracılığıyla flash belleğe attım. Ama bildiğim kadarıyla öyle atınca işe yaramıyormuş. başka bilgisayardan ISO dosyasını yazdırma...
  17. C

''Non-System Disk or Disk Error'' hatası

Laptopu gece hazırda beklette bıraktım büyük dosya yüklediğim için. Sabah açtığımda yukarıdaki yazı çıktı. Flash belleğime Windows 8.1 ISO dosyasını Android telefondan 4 GB bütün halinde attım. Şimdi bundan sonra ne yapmam gerekiyor? 1679448061 rica ediyorum bir yardımcı olsun kafayı yicem...
  18. C

Laptopu açtığımda Windows boot Manager hatası

Laptopumu oyun yüklediğim için gece hazırda beklette ayarladım. Sabah laptopu açtığımda ekranda Windows failed to start. A recent hardware or software change might be the cause. To fix the problem: Yazısıyla karşılaştım. Şimdi bende boş bir USB bellek var, bende sadece. Bu hatayı tuşlar...
  19. C

CS:GO'da mekan başlatılıyor kısmında donuyor

Merhaba öncelikle laptopum düşük sistemli bir laptop o yüzden düşük FPS alıyorum oyundan ama harita yüklenirken oyun donuyor bir anda, ilk başta oyunu açtığımda da oyun siyah ekranda bekliyor biraz öyle yükleniyor. Bu haritaya girmeme hatasının çözümü var mı? Ekran kartım Intel HD Graphics önce...
  20. C

2 yıllık ön lisans adalet bölümünde devam zorunluluğu olmayan üniversite var mı?

Arkadaşlar merhaba sorum yukarıdadır. Ekstra şunu da eklemek isterim, devam zorunluluğu olan bir üniversite olsa bile %70 daha az seviye de olan var mı? Mesela 4 değil de 4'ün yukarısında olanlar var mı? Şimdiden yardımcı olmayı düşünen arkadaşlara tüm içtenliğimle teşekkür ederim. Merkezi...
Top Bottom