Arama sonuçları: *

1. B

Windows 11 den windows 10 a geçerken sorun yaşıyorum

Windows 11 yüklendi pc ye 10 a geçmek istedim işte sonra yüklüyor problem oluyor ondan sonra tekrar yüklemeye çalışıyor sornra yine problem oldu diyor sonsuz döngüye girdi sanki kapatıyorum bişey olmuyo napcam yardım edin
  2. B

En iyi ücretsiz Video edit programı

En iyi ücretsiz Video edit programı olarak ne önerirsiniz?
  3. B

Google hesabım çalınmıştı sizce bir sorun olurmu

birde önceden 1-2 sene önce ana hesabıma giriş yapan cihazlardan biri girmiş ve ne zamandır hesabımda olduğunu bilmiyorum
  4. B

Google hesabım çalınmıştı sizce bir sorun olurmu

1-2 sene önce ana google hesabım çalınmıştı ve 2 tane farklı cihaz vardı sonra onları çıkarttım hesaptan cihazların adlarını tam hatırlamıyorum sonra geçen aylarda 10 tane bomboş duran hesabım var bunları sileyim dedim silerken bir hesabıma başka bir cihazdan girilmiş olduğunu gördüm telefon...
  5. B

ininal Kartımı kapattım tekrar açabiliyormuyum

ininal kartımı kapatmıştım küstüğüm arkadaşlarım biliyodu bilgilerini bende kapattım tekrar açabiliyormuyum
  6. B

Google Hesabımı çalmışlar açıklamayı okuyun

hmm saol teşekkürler
  7. B

peki illa hesaptan çıkman mı gerekiyordu emülatörlerde yoksa emulatörü silsende hesaptan çıkıyormu otomatikmen 1624522745 ve hani bana hiç hesabınıza girildi diye mesaj geldiğini hatırlamıyorum
  8. B

peki sence neden çalmışlardır sebebi nedir 1624522534 markası falanda vardı
  9. B

lucky patcher yükledim 1624522318 2fa ne bilmiyorum
  10. B

2AD ne anlamadım?
  11. B

aklıma kötü kötü şeyler geliyo insanları falan dolandırmıştır benim mailimle sence bu olabilirmi
  12. B

Şimdi Beyler 1-2 sene önce ana hesabımı incelerken cihazlar bölümünde tanımadığım iki farklı cihaz vardı sonra bişey olmaz dedim hesaptan çıkardım şifreyi değiştirdim falan sonra geçen baktım boş boş duran 10 tane falan hesabım var sileyim bu hesapları dedim boş boş durmasınlar diye silerken...
  13. B

bazı google hesaplarım çalındı ve aynı cihazdan sorun olurmu?

bazı google hesaplarım çalındı ve aynı cihazdan sorun olurmu? yardım edin lütfen
  14. B

1-2 sene önce google hesaplarımdan bazıları çalınmıştı bir sorun olurmu ?

cihazımı neden izlemek isterler yani niye 1624340464 ve nasıl anlarım cihazımın izlendiğini
  15. B

yardımın için teşekkür ederim :D
  16. B

eğer hesabıni çalanlar yasaklı bir siteye girerlerse suç falan demişlerdi forumdakiler sormuştum daha önce 1624020427 doğrumu sence yani yasaklı siteler zaten kapatılmıyomu
  17. B

yaklaşık her ay değiştiriyorum
  18. B

bi kere daha sormuştum yasaklı sitelere girmişse sorun olur demişerldi
Top Bottom