Arama sonuçları: *

1. B

Evdeki diger rj11 prizler nasil calistirilir

Uzun bi rj11 alip odama cekicwm gibi
  2. B

Evdeki diger rj11 prizler nasil calistirilir

Merhaba arkadaşlar, Gecen günlerde kablo TV'den TurkNet'e geçiş yaptım. Evin her odasında R11 prizi mevcut ama şöyle bir sorunum var modem oturma odasına bağlanmış ve benim odaya uzak, zaten bilgisayarımda da Wi-Fi adaptörü yok. Odamdaki rj11 prize takınca internet gelmiyor maalesef. Kendi...
  3. B

asus amd 6700xt ekran kartı için işlemci önerisi

tamamdır hocam ben de yeter diye dusunuyordum... yine de danısayım dedim teşekkürler
  4. B

asus amd 6700xt ekran kartı için işlemci önerisi

merhaba arkadaslar, 6700xt ekran kartı için amd nin ryzen 5 5600 yeterli olur mu acaba? yardımcı olursanız sevinirim
  5. B

Yeni ekran kartı görüntü vermiyir

Deneyeyim bi 1661368240 Ekran kartının ışıkları yanıyor. Klasik baslangictan bı sure dönüp duruyor 1661369053 Sabah bios pilini çıkarmıştım olmadı bir daha yaptım bu sefer geldi goruntu
  6. B

Yeni ekran kartı görüntü vermiyir

Merhabalar, Benim bilgisayarımın önceki ekran kartı yanmıştı. Bilgisayarcı başka bir kart takınca görüntü geldiğini söyledi.internrtten yeni ekran karti aldım ekran kartını kasaya taktım ekrana yine görüntü gelmiyor. Ramler tek tek denedim farklı slotlara taktım sonuç değişmedi.aldigim ekran...
  7. B

Yeni Ekran Karti Görüntü Vermiyor

İnno3d 1660
  8. B

Yeni Ekran Karti Görüntü Vermiyor

Merhabalar, Benim bilgisayarımın önceki ekran kartı yanmıştı. Bilgisayarcı başka bir kart takınca görüntü geldiğini söyledi.internrtten yeni ekran karti aldım ekran kartını kasaya taktım ekrana yine görüntü gelmiyor. Ramler tek tek denedim farklı slotlara taktım sonuç değişmedi.aldigim ekran...
  9. B

Ekran kartı ana karta sıkıntı yaratır mi

Elimde asusun b450m anakarti var 6700 xt ekran kartı sipariş ettim. Sonrasında işlemciyi yükselticem. Alacağım işlemcide r5 5600 düşünüyorum anakart sıkıntı yaratır mı arkadaslar
  10. B

6700 xt ye 600W PSU yeter mi

Zalman kasasiyla birlikte geldi. PSU bronz 80 olması lazim
  11. B

6700 xt ye 600W PSU yeter mi

Elimde 600 wattk bir tane PSU var. Şuan için işlemcim r5 2600 ama r5 5600 alacağım. Ekran kartı olarakta asusun 6700 xt modelini sipariş geçeceğim. 600 watt sisteme yeter mi arkadaslar
  12. B

6700xt için AMD işlemci onerisi

Anakart çok önemli olur mu asusun b450m anakarti var pusuda 600 w olması lazım PSU sorun yaratmaz Gibime geliyor ama anakart sıkıntı yaratır mı sizce
  13. B

Asusun para iadeli ekran kartı kampanyası devam ediyor mu?

Keşke alsaydım diyorum 7.500 civarı bence o kart için bedava
  14. B

6700xt için AMD işlemci onerisi

Merhaba arkadaşlar, Elimde AMD nin ryzen 5 2600 var ve 6700 xt ekran kartı almayı düşünüyorum. Asusun kampanyasını kaçırdım galiba. Ama hepsi burada da 9000 TL civarında var, o fiyata alınmaya değer mi? Ayrıca ona uygun, darboğaz yapmayacak bir işlemci öneriniz var mı?
  15. B

Asus un 6700 xt 9000 kusurdu bu fiyata alınmaya değer mi sizce
  16. B

Kampanya devam ediyor mu arkadaslar
  17. B

yeni ekran kartı için işlemci önerisi

anladım demek istediğinizi. benim demek istediğim bilgisayarımda herhangi bir parcaya hız asırtması yapınca bilgisayar stabil calısmmıyor
  18. B

benim bilgisayarda söyle bir sorun oluyordu. biostan performans modu, re-size bar , ya da rami 3200 mhz çekince bilgisayarı bir süre kullandıktan sonra siyah ekrana düşüp bilgisayar donuyordu ama fanlar hala calısıyordu. baska bir formda yazmıstım o sorunu nvidia kartından demişlerdi(eski kartım...
  19. B

2.000 tl ye satabilirsem gerek kalmaz. zaten fazla eklemiyecem üstüne. Herkese teşekkürleer ayrıca
  20. B

alacagım ekran kartına yeter mi OC yapınca. Yeterse sadece sogutucu almakla kurtulabilirim. 1659359413 2. el sitelerine bakmıstım. stok fanla birlikte 2.000 tl ye satılıyor
Top Bottom