Arama sonuçları: *

• Users: U24Y
  • Order by date
  1. U

IMEI'li telefona hard reset

Selamünaleyküm, Şu an telefonum IMEI'li hard reset atmam gerekiyor, reset attıktan sonra IMEI giderse tekrar IMEI artırabilir miyim? 1702316139 XİAOMİ 11T
  2. U

Direnç bandı kaç kilo olmalı

Direnç bandı olarak, kırımız veya mavi almanı öneririm. (Turuncu en hafifi, bundan dolayı pek bir performans göstermez.) 1681898248 Set veya tekrara gerek yok. Tükenene kadar setlere ve tekrarlara çıkabilirsin.
  3. U

Windows temiz kurulum yaptıktan sonra yapılması gerekenler

Tamamdır hocam, uygulayacağım sağ olasın.
  4. U

Windows temiz kurulum yaptıktan sonra yapılması gerekenler

Merhaba arkadaşlar, Windows temiz kurulum yaptıktan sonra, ne yapılması gerektiği hakkında yardımcı olursanız sevinirim. İşlemcim: AMD Ryzen 5 3600 Ekran kartım: XFX RX 5600 XT Anakartım: Gigabyte B450M S2H
  5. U

Videolarda ve Oyunda Görüntü Bulanıklığı

Merhabalar, Videolarda ve oyunda görüntü bulanıklığı yaşamaktayım. Ekran kartı sürücülerini test ettim fakat bir değişiklik olmadı. Sebebi ne olabilir, yardımcı olursanız sevinirim. 1680084354 Ekran kartım: AMD Radeon RX 5600 XT Monitörüm: ViewSonic VX2458-C-mhd
  6. U

AMD Software: Adrenaline Sürümü eski sürüme nasıl alınır?

tamamdır tekrardan sağ ol hocam
  7. U

Sağ olasın hocam peki sizin önerdiğiniz RX 5600 XT için uygun ve kararlı bir sürüm var mı
  8. U

Çok sağ ol hocam 1680079027 Peki eski sürümü AMD Utility cleanup la kaldırabilir miyim
  9. U

Selamünaleyküm arkadaşlar, AMD Software: Adrenaline Sürümünü eski sürüme almak istiyorum. 4 gün önce bilgisayara format atıp ekran kartı sürücüsünün en güncel sürümü olan 23.3.2 sürümünü yükledim fakat oyunlarda bulanıklılık var eski sürümü nasıl yükleyebilirim?
  10. U

Bilgisayarımın ekranına görüntü gelmiyor.

Tamamdır hocam Eyvallah
  11. U

Bilgisayarımın ekranına görüntü gelmiyor.

Yok aktif etmemiştim. Şu anda sistem çalışıyor hocam, peki ileriki vadede sorun yaratır mı? Ne kaynaklı olabilir.
  12. U

Yardım Güç kablosunu hangi prize takmalıyım

Yani 7 kasayı bile çalıştırır. Anladım hocam sağ olasın 1680025441 Sağ olun hocam
  13. U

Yok hocam şaka değil bu konularda cahilim şeyden dolayı tedirgin oldum 250v dediği için kasa da 550v istiyor ona taksam çalışmaz mı acaba diye.
  14. U

Arkadaşlar, Kasanın güç kablosunu prize takmam lazım fakat hangi prize takmalıyım? Bir prizde 16A 250V diğer prizde 3600W bir diğer prizde ise 2P+ yanında da bir tane sembol var diğerlerinde ibare yok bunlardan hangi prize takmalıyım acil yardım eder misiniz 1680024694 1680025071 @Emmree...
  15. U

Öneri GIGABYTE "B450M S2H" BIOS (F63) Kararlı Mı?

Yanında beta yazmaz zaten harfli olanlar beta sürümüdür.
  16. U

Tavsiyem sürümün yanında (a,b vs.) yazan bios sürümlerini indirmek yerine harfsiz olanları indirmeniz. Çünkü yaninda harf olanlar daha kararlı olmayan beta sürecindeki sürümler. Hayırlı akşamlar.
  17. U

Merhaba, GIGABYTE "B450M S2H" BIOS (F63) Kararlı Mı? Hem benim hem de diğer kullanıcıların aklındaki soru işaretlerinin giderilmesine yardımcı olur. Teşekkürler.
  18. U

Bilgisayar için Priz

Eyvallah hocam.
  19. U

Bilgisayar için Priz

Sevgili arkadaşlar, Bilgisayarım için uygun ve kaliteli bir priz arayışı içerisindeyim. Bir kaç araştırma yaptım fakat çok anladığım konu olmadığından dolayı sizlere danışmak istedim.
  20. U

PSU Tuşu Açık/Kapalı

Tamamdır hocam sağ olun bilgilendirme için. 1679947945 Sağ olun hocam.
Top Bottom