Arama sonuçları: *

• Users: U24Y
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. U

IMEI'li telefona hard reset

Selamünaleyküm, Şu an telefonum IMEI'li hard reset atmam gerekiyor, reset attıktan sonra IMEI giderse tekrar IMEI artırabilir miyim? 1702316139 XİAOMİ 11T
  2. U

Windows temiz kurulum yaptıktan sonra yapılması gerekenler

Merhaba arkadaşlar, Windows temiz kurulum yaptıktan sonra, ne yapılması gerektiği hakkında yardımcı olursanız sevinirim. İşlemcim: AMD Ryzen 5 3600 Ekran kartım: XFX RX 5600 XT Anakartım: Gigabyte B450M S2H
  3. U

Videolarda ve Oyunda Görüntü Bulanıklığı

Merhabalar, Videolarda ve oyunda görüntü bulanıklığı yaşamaktayım. Ekran kartı sürücülerini test ettim fakat bir değişiklik olmadı. Sebebi ne olabilir, yardımcı olursanız sevinirim. 1680084354 Ekran kartım: AMD Radeon RX 5600 XT Monitörüm: ViewSonic VX2458-C-mhd
  4. U

AMD Software: Adrenaline Sürümü eski sürüme nasıl alınır?

Selamünaleyküm arkadaşlar, AMD Software: Adrenaline Sürümünü eski sürüme almak istiyorum. 4 gün önce bilgisayara format atıp ekran kartı sürücüsünün en güncel sürümü olan 23.3.2 sürümünü yükledim fakat oyunlarda bulanıklılık var eski sürümü nasıl yükleyebilirim?
  5. U

Yardım Güç kablosunu hangi prize takmalıyım

Arkadaşlar, Kasanın güç kablosunu prize takmam lazım fakat hangi prize takmalıyım? Bir prizde 16A 250V diğer prizde 3600W bir diğer prizde ise 2P+ yanında da bir tane sembol var diğerlerinde ibare yok bunlardan hangi prize takmalıyım acil yardım eder misiniz 1680024694 1680025071 @Emmree...
  6. U

Öneri GIGABYTE "B450M S2H" BIOS (F63) Kararlı Mı?

Merhaba, GIGABYTE "B450M S2H" BIOS (F63) Kararlı Mı? Hem benim hem de diğer kullanıcıların aklındaki soru işaretlerinin giderilmesine yardımcı olur. Teşekkürler.
  7. U

Bilgisayar için Priz

Sevgili arkadaşlar, Bilgisayarım için uygun ve kaliteli bir priz arayışı içerisindeyim. Bir kaç araştırma yaptım fakat çok anladığım konu olmadığından dolayı sizlere danışmak istedim.
  8. U

PSU Tuşu Açık/Kapalı

PSU Tuşu ne gibi durumlarda kapatılmalıdır. Şu anda kasamdaki tüm kablolar sökük ve PSU Tuşu açık. Açık veyahut kapalı olması bu gibi durumda fark eder mi? Soru saçma gibi cahilliğime verin. Yanıtlarsanız sevinirim.
  9. U

Bilgisayarımın ekranına görüntü gelmiyor.

Merhaba, Az önce bilgisayarımın tüm kablolarını çıkarttım, düzenledim ve taktım. Daha sonrasında bilgisayarı başlattığımda kasa çalışıyor fakat monitör marka logosunu gösteriyor ve sinyal yok yazıyor. Acil yardım edebilecek olan varsa çok sevinirim.
  10. U

PUBG Bulanıklık Sorunu

Merhaba arkadaşlar, PUBG'de bulanıklık sorunu bulunmaktadır. (Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi.) Bilgisayar'a dün format attım ve bios güncellemesi yaptım. Sonrasında da ekran kartının son sürüm driverını yükledim. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim. Çok can sıkıcı bir durum...
  11. U

"VX2458-C-mhd" Sürücü Hatası

Merhabalar sevgili arkadaşlar, "VX2458-C-mhd" model ViewSonic monitörüme sürücü yüklemeye çalıştım fakat hata verdi. Monütörü bulamadı hatası. C klasörüne birkaç .inf dosyası var. Onun haricinde hata hata hata. Aygıt yöneticisi ile ilgili işlemi gerçekleştirdim. İşlemler şu şekilde: ViewSonic...
  12. U

İşlemci Macunu Sürme

Merhaba sevgili arkadaşlar, İşlemci macununu doğru surebilmismiyim, bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  13. U

İşlemci Macunu Değişimi

Merhaba arkadaşlar, İşlemcimin macununu değiştireceğim fakat eski macun kalıntısını temizlemek için izopropil alkollü mendilim yok. Başka türlü nasıl temizleyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
  14. U

Çözüldü✓ BIOS Güncellemesi (B450M S2H (rev. 1.x))

Merhaba sevgili arkadaşlar, B450M S2H (rev. 1.x) anakartıma bios güncellemesi yapmak istiyorum. Şu anki BIOS sürümüm, F50 hangi sürüme yükseltmeliyim? (Kararlı ve sağlıklı çalışabilmesi açısından.) Ve nasıl bir yol izlemeliyim güncelleştirme için yardımcı olabilirseniz sevinirim..
  15. U

XFX 5600 XT oyun içindeki ısınma hakkında sorum..

XFX 5600 XT (ekran kartı), "Call of Duty Modern Warfare (2019)" 30 dk lik oyun süresince 79-80 derece seyir ediyor 75-76 olduğu da oldu bu derecelerde herhangi bir sıkıntı olur mu ekran kartına ya da sıcaklığı nasıl düşürürüm? Teşekkürler..
  16. U

Öneri Sizce En İyi Fiyat/Performans Oyuncu Kulaküstü Kulaklığı Nedir?

Başlıkta da belirttiğim gibi sizce en iyi fiyat/performans oyuncu kulaküstü kulaklığı nedir? Not: Bütçem; 400 TRY ile sınırlıdır.
  17. U

Öneri Sizce, Bilgisayar için En İyi Fiyat/Performans Termal Macun Nedir?

Başlıkta da belirttiğim gibi; sizce, bilgisayar için en iyi fiyat/performans termal macun nedir?
  18. U

Şahsıma gönderilmesi gereken hediyemi göndermediler.

19 Nis 2020, 19:11:50'de Donanım Arşivi'nin aracılığıyla "El Capitan" adlı gaming hazır sistemini sipariş ettim. İncehesap.com'un internet sitesine siparişimin ne zaman şahsıma teslim edileceğini sorduğumda bana aynen şu şekilde bir cevap geldi: "Sipariş vermiş olduğunuz tarihten itibaren en geç...
  19. U

Yardım BIOS'da monitör ile ilgili ayar bulunuyor mu?

Başlıkta da belirttiğim gibi BIOS'da monitör ile ilgili ayar bulunuyor mu?
  20. U

Yardım GAMEPOWER Sendo hangi USB portuna takıl malıdır?

Baslikta da belirttiğim gibi GAMEPOWER Sendo hangi USB portuna takıl malıdır?
Top Bottom