Arama sonuçları: *

1. X

İnstagram'da çıkan rastgele sponsorlukta olan indirimler

tamam müşteri hizmetleriyle danıştım kartımız değişecek iptal ettirdik sorun kalmadı, ama giriş yapmak istediğimiz cihazlara virüs taraması yapmamız gerek mi bir şey indiğini görmedim gözümde
  2. X

kanka bunu şubeye götürmek gerekiyor galiba pazartesi günü açılıyor değişemiyoruz ne yapacağız banka kartı var bizde kredi kartı değil 1718908795 ne yapacağım ?
  3. X

şu an herhangi bir alışveriş yapılmamış, sanırım şubeler kapalı banka kartını nasıl değiştireceğiz ?
  4. X

aga şu an karttaki paraların hepsini çektim diğer hesaba başka bir durum olarak ne olabilir ?
  5. X

Bugün anneme İnstagram'da rastgele bir sponsor üzerinden 1 ürünü indirimli halde görmüş linke tıklamış bende fark etmedim giriş yapmayı deniyorum sayfaya yapamıyorum orada anlamadım kredi kartı bilgilerini girdim adres bilgisini girdim sorun olur mu? bu soruna karşı nasıl bir önlem almalıyım ?
  6. X

Amazon'dan aldığım klavyeyi iade etmek istiyorum.

tamamdır tesekkur ederim
  7. X

İptal olmuş siparişim, iade ücretini ne zaman verirler ?
  8. X

iptal isteğinde bulundum, olmayadabilirmiş çünkü yakın bir zamanda kargoya verilme planlaması yapmışlar umarım iptal olur.
  9. X

1717495711 arkadaşlar yardımı olabilecek biri varsa sevinirim çünkü kargom yakında çıkacakmış iptal edemeyebilirim.
  10. X

Ben bugün Amazon'dan yurtdışından gelen bir mekanik klavye sipariş ettim, klavye normalde 1300 tl fakat yurt dışından geldiği için ekstra para aldı ve 1560 tl'ye falan mal oldu, bu kargoyu daha bugün sipariş verdiğim için gelmedi ve bunu iade etmek istediğimde bana fiyat olarak depozitosu dahil...
  11. X

Wordpad'de sayfalar birleşik gidiyor.

Merhabalar wordpad üzerinden proje yapıyorum fakat sayfalar bölünmüyor ne kadar ilerlersem o kadar devam ediyor sayfa bunu nasıl düzelticem ctrl enter yapıyorum işe yaramıyor.
  12. X

Spor ayakkabı önerisi

Kendime çok şık güzel bir tane spor ayakkabı arıyorum marka farketmez bütçe max 4k verebilirim.
  13. X

FC24 Splash Screen sonrası açılmıyor.

düzelmedi
  14. X

FC24 Splash Screen sonrası açılmıyor.

Epic gamesten FC24 aldıydım hiç sorun yoktu daha yeni bu sorun çıktı karşıma epicten giriyorum başlatılıyor bir sorun yok ondan sonra ea açılıyor öyle bekliyor 5 saniye ondan sonra kapanıyor oyunda açılmıyor her zaman oyunu onar demem gerekiyor ea'den öyle açabiliyorum nasıl düzelticem yardım...
  15. X

F/p Akıllı Saat önerisi

Yani pek pahalı olmasını istemem kendime akıllı saat arıyorum samsung a34 kullanıyorum akıllı bir saat önerirseniz sevinirim.
  16. X

YKS Senem Tavsiyeleriniz .

Teşekkürler tavsiye için
  17. X

sanane dostum olmadı mezuna kalıcam soru soruyoruz burada dalga geçmenin sırası mı 1709281677 Bu sene tıp değil tabi kral seneye kalırsa tıp isterim paragraf konusunda o kadar çalışmam gerekmediğini düşünüyorum sayısal açıdan gelişmeliyim daha çok 1709281939 Kral şimdi bana vereceğin öneri...
  18. X

Yani tıp veya yazılımcı olmak isterim mühendislikte iş yok diyorlar artık eğer seneye kalırsam hayatla ilişkiyi keser ders çalışırım ama şu andan neye başlamalıyım sizce onu söylerseniz sevinirim.
  19. X

Evet arkadaşlar yks senem meslek lisesi okuyorum staj görüyorum şu ana kadar ders çalışmadım büyük bir hata yaptığımın farkındayım şu günden sonra kafayı taktım çalışacağım şu andan başlasam iyi bir şey yapabilir miyim veya yapamazsam önerileriniz nelerdir ?
  20. X

2 yıllık okunur mu

2 yıllık okusam ondan sonra dgs ile 4 yıllık yapsam olur mu
Top Bottom