Arama sonuçları: *

• Users: Wizja
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. W

Xbox 9.nesil sallayınca ses çıkıyor

Sıfır xbox 9.nesil kontrolcu aldim ama sallayinca icinden ses geliyor titresim motorundan mı geliyor normalmidir ?
  2. W

Hawk fab mı zio fabric mi

Suan 3600tlye hawk fab siparisi verdim ama icime sinmedi iade edip 4500 e zio fabrice geçmek degermi ?
  3. W

PC icin gamepad önerisi

Rocket league,apex legends,forza ve soulsborne oyunlar icin gamepad arıyorum, 2k butcem var dualsense veya xbox 9.nesil almayı düşünüyorum deneyim ve önerilere açığım.
  4. W

Mouse pad icin yardım edebilirmisiniz ?

Lamzu atlantis mouse aldim control mouse pad ariyorum aklimda klasse longteng var boy olarak 400 480 veya 400 900 olursa iyi olur bütceyi 1000 e kadar cikarabilirim.
  5. W

Lamzu atlantis icin mouse pad onerisi

Farem bugun geldi mousepad onerisi varmıdır ?
  6. W

1800 e ninjutso katana aldim mouse iyi midir? ?

sora alcaktim stok bitmis katana aldim aradaki fark cokmu beyler ?
  7. W

800tl butce mouse onerisi

Suan aklimda steelseries sensei ten veya rival 3 var bunlardan hangisini almalıyım veya baska onerileriniz varmıdır ?
  8. W

6.5k bandında telefon onerisi

Gunluk is icin fp telefon onerisi verebilirmisiniz butçe 6 7 k arası
  9. W

R5 5600 cinebench23 skoru

11069 puan aldi coklu cekirdekte normalmidir ? 78 derece gördüm max
  10. W

Alt tab sonrasi siyah ekran

Oyun icinde alt tab atinca nadiren de olsa siyah ekran alıyorum ve pc yi kapatmadan duzelmiyor. Kapatıp açtigimda ise ekran kartı çökmüş oluyor ve aygıt yoneticisindem açıyorum yeni olmaya başladi wattman mi bu ve nasil halledebilirim? Ekran kartım rx6700xt
  11. W

bilgisayar muh. İcin leptop onerisi

Universite icin leptop onerebilirmisiniz ?bütçe 15k
  12. W

Pc yi 2.el olarak kaçtan satabilirim

Pc yi toplayali 1 ay oldu ne kadar eder toptan satmak istiyorum fazla kullanmadım. Parçalar Asus Rx6700xt dual oc R5 5600 Crucial ballisitix rgb ram 16gb Msi b550ma pro anakart Fsp hyper 80+ pro 700w psu Darkmaxima v20 kasa Kingson renegade 1tb 7300 yazma 6000 okuma Monitor asus tuf vg27aq1a...
  13. W

Ekran kartımın sıcaklığı hakkında

Asus dual rx6700xt oc ekran kartim var boştayken 48 derece civari yükte iken 57 derece oluyor acaba tam güçte çalışmıyormu sicaklık az geldi ?
  14. W

Oyun için kulaklık önerisi

Suan cloud 2 siparisi verdim 1100tl ye daha iyisi var sunu al dediginiz varmi bu fiyata.
  15. W

Telafon kulakligini mic olarak kullanabilirmiyim ?

Usb kulakligimin mici bozuldu kasadaki mikrofon girisi jakina telafon kulakligi takarak mic olarak kullanabilirmiyim ?
  16. W

Ekran karti isigimi nasil degistirebilirim ?

Asus dual rx6700xt ekran kartida cizgi seklinde rgb serit var bunu ayarlayabilirmiyim ?
  17. W

2k monitor icin tavsiye

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-asus-tuf-gaming-vg27aq1a-27-1ms-wqhd-freesync-g-sync-oyuncu-u-fiyati,1306451468.html https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-samsung-odyssey-g5-lc27g55tqwrxuf-27-1ms-qhd-freesync-curved-oyuncu-u-fiyati,1230875568.html Bu fiyat bandında bu monitorlerden...
  18. W

R5 5600 oc hakkinda yardım

Pc yi yeni topladim ekran kartim rx6700xt Islemci hizini POB acarak 4.45 yaptim zararı varmı veya daha fazla arttirabilirmiyim ?
  19. W

R5 5600 bios ayarlari

Bios dan xmp profil 1 yapinca 4.65 ghz oldu bunu nasil dusurebilirim ramin hizini arttirinca buda artiyor birde boyle oc li kullansam problem olurmu ?
  20. W

Acil Yardim Lütfen İşlemci Sogutucusu için

Amd stok sogutucu fani takarken vidalari sonuna kadar sıkmalimiyim ?
Top Bottom