Arama sonuçları: *

1. M

Apex Legends ve Call of Duty oyundan atıyor

Apex Legends ve Call of Duty Warzone oyunlarına giriyorum başlangıçtaki ekran geliyor, entera basınca oyundan atıyor. Sebebi nedir?
  2. M

fm 2023 editör açılmıyor

fm 2023 editör açılmıyor şu hatayı veriyor sebebi nedir ?
  3. M

1000 TL kablosuz kulaklık önerisi

1000 TL kablosuz gaming kulaklık önerisi
  4. M

Kablosuz mouse önerisi

Ajazz kablosuz değil mi ?
  5. M

Kablosuz mouse önerisi

Bütçe 1000 TL kablosuz GAMİNG mouse önerisi.
  6. M

Detroit Become Human yanıt vermiyor hatası

detroit oyununun sonlarındayım bir bolüm var sürekli aynı yerde yanıt vermiyor hatası alıyorum çözümü nedir ?
  7. M

Kingston ssdler nasıl ?

1500 TL
  8. M

Kingston ssdler nasıl ?

Ssd markası önerin vsr mi peki ?
  9. M

Kingston ssdler nasıl ?

Kingston 960 GB a 400 serisi 2.5" ssd almayı düşünüyorum oyunlar için nasıl olur ?
  10. M

FORMAT SONRASI OLUŞAN HATA

Windows kurulum ekranında mi ?
  11. M

Hocam ona baktım da ben sata information kısmında zaten M2 ssd gözükmezmiş ben bios güncellemeye bakayım bir
  12. M

Asus prime b450 m k 2 1682541448 Hocam şöyle bir sorun var biosu kurcalarken M2 N/A olarak gözüküyor ama sağ tarafta boot menüsünde ssd gözüküyor
  13. M

Ssd görünüyor biosta
  14. M

Yeni M2 ssd aldım format attıktan sonra düzenli çalışıyordu başka bişey için bilgisayarı yeniden başlatmak istedim ve bu hata ile karşılaştım sorun ne olabilir?
  15. M

BİLGİSAYARA GÜÇ GELİP GİDİYOR

Bilgisayarın power tuşuna basıyorum 1 saniyelik güç gelip gidiyor bir türlü açılmıyor nasıl çözebilirim ?
  16. M

Çözüldü✓ (ACİL) FORMAT ATARKEN ÇIKAN HATA

Bide Windows kurulu rufus ile guncelledikten sonra format atabilir miyim yeniden format dosyası oluşturmama gerek var mı ?
  17. M

Yeni USB alırsam sorun düzelir mi bide uyumlu USB falan nasıl bakicam
  18. M

USB ile Format atarken su hatayı alıyorum acil yardım
  19. M

3-3.5K Moni̇tör Öneri̇si̇ Yapabi̇li̇r Mi̇si̇ni̇z

3 3.5k bütçem var monitör önerisi alabilir miyim suanki monitör oyunlarda karanlık yerlerde çok karanlik oluyor
  20. M

Sonikgamers güvenilir mi ?

Genelde bu tarz sayfalar bir hesabı bir çok kişiye satıyor offline oynuyorsun sadece bir kaç kere alışveriş yaptım sorun çıkmadı ama şimdi 3 tane oyun söyledim 3k yapıyor 800 TL ye vermeleri düşündürücü sponsor adı altında verdiklerini söylediler kararsızım
Top Bottom