Arama sonuçları: *

1. S

Ryzen 5 7640hs Ryzen Master hata veriyor

Merhabalar. Laptop işlemcim için ryzen master indirdim de desteklenmediğini söylüyor. Tüm sürümleri mi böyle yoksa eski sürümlerde vs destekleyen bir tane var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  2. S

25k civarına laptop önerisi

Merhabalar. Başlıkta yazdığı gibi 25k yı çok aşmayacak şekilde 3060(bu fiyat bandında yok diye biliyorum) ya da 4050 li mümkünse 90watt civarı bir laptop önerisi yapabilir misiniz 8 lik Rami olan değil de 16gb arıyorum tekrardan ram arayıp bulup takmak sıkıntı biraz şu ürün gibi bir şey Casper...
  3. S

League of Legends FPS’im yüksek ama oyun takılıyor

Merhabalar. Yakın zamanda bir sistem dizdim taze orijinal windows 10 kurulu her şeyi sorunsuzca kurdum ama diğer oyunlarda hiç bir sorun yokken lolde fps ayarını sınırsıza çekince fpsim 600 civarlarına çıkıyor ama takılmalar olmaya başlıyor,yüksek ihtimal monitörün hz değeri 165 olduğu içindir...
  4. S

RX 6500 XT Wattman hatası

Merhabalar. Yakın zamanda rx 6500 xt satın aldım güzelce kullanıp sorunsuzca oyun oynamayı planlıyordum taa ki daha pcye ekran kartını takıp driverları kurduktan sonra oyunları açana dek. Valorant hiç açılmıyor,Crysis remastered serisini aldım 1. oyunu açıyor ara sahneyi bitirip oyunu...
Top Bottom