Arama sonuçları: *

• Users: Ephy361
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ephy361

Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Merhaba, yaklaşık 3000TL bütçem var, bu bütçeyle 2. el kablosuz Gaming kulaklık almak istiyorum. Şu ana dek: G535: Kronik ses açma kapama şeyiyle uğraşmak istemedim. G733: Aynı şekilde RGB'si coil whine yapabiliyormuş, uğraşmak istemedim. BlackShark V2 Pro: Düz V2 kullanıyorum ve konforundan çok...
  2. Ephy361

Laptop Soğutucu Önerisi

Merhabalar, HP Victus 16.1 inc bir laptopa sahibim ve laptop soğutucum bozuldu, soğutucuya tam ihtiyacım yok da laptopu yükseltmek için bir şey lazım, 150tlye metal yükseltici mi almak mantıklı yoksa 300tl civarına fanlı laptop soğutucu mu? İkisi için de önerilerinizi alabilirim
  3. Ephy361

Logitech G535 vs G733

Merhabalar, iki kulaklıktan birisini 2. el olarak satın alacağım da kararsız kaldım, hangisini tercih etmeliyim? Çok kararsız kaldım, ikisinin de benim için iyi özellikleri var seçemedim. Benim için +ları: G535: +Mikrofonu çıkartılabilir değil, benim çok kullandığım bir özellik değil ve üste...
  4. Ephy361

Ekranım arada beyaz oluyor

Merhabalar, bilgisayarımı kullanırken arada sanki oyunda flash yer gibi 1 saniyelik beyaz olup normale dönüyor, problem nerde olabilir acaba? Özellikler: RX 6800 R7 5700X
  5. Ephy361

G535 vs Barracuda X 2022

Merhaba, 2. el 2K civarına kulaklık alacağım da kablosuz olması öncelikli, bu iki kulaklık arasında kaldım. Hangisi daha iyidir? Bir de zamanında Barracuda X 2022 almıştım bir satış sitesinden de bozuk gelmişti o yüzden biraz çekiniyorum açıkçası.
  6. Ephy361

Lian Li Lancool 205 Mesh Alınır mı?

Merhabalar, elimde msi gungnir 110r var ama görünüşünden dolayı değişmek istiyorum, bütçe olarak 3k falan bütçem Lian Li kasasını görünüş olarak beğendim ve görüşünüzü merak ediyorum. Anakart olarak Asus ROG Strix B450-E Ekran kartı olarak MSI Trio Z RX 6800 var, boyut olarak oluyorlar gibi...
  7. Ephy361

Yılbaşı İndirimleri Olucak mı?

Merhabalar, aldığım klavyeyi yanlışlıkla iade ettikten sonra (iadenin iptali yapılmıyormuş kolay gelsin kargo şirketinde, haberiniz olsun) yeni klavye bakıyorum, Hepsiburada'ya yeni yıl alışverişi diye bir şey gelmiş de düzgün bir şey yok, amazon veya diğer klavye satan firmalarda bir yılbaşı...
  8. Ephy361

Hangi Aviator Coiled Kablosunu Tercih Etmeliyim?

Merhabalar, beyaz klavye almışken yanında coiled cable almak istiyorum, bütçem aman aman bir şey değil o yüzden eğer bu 2 ürün de işimi görmezse almayacağım. Ürün 1 Yorumlara bakınca kaliteli duruyor fakat bunu takınca herhangi bir latency tarzı veya temassızlık tarzı problem yaşayabilir miyim...
  9. Ephy361

Amazondan aldığım klavye ertesi gün indirime girdi

Merhabalar, amazondan yurtdışından gelicek şekilde 2 gün önce 1400e akko 3084s aldım fakat bugün baktığımda ürün 1137tlye alınabiliniyor. Ürün kargolandığı için iade etsem bile aşırı gecikicek, bu aradaki fiyat farkını talep edebilir miyim amazondan? Teşekkürler
  10. Ephy361

Asus Rog Strix Scope RX vs Hyperx Alloy Origins Core

Öncelikle merhabalar, bu iki klavye arasında kaldım, başka öneriniz varsa tabii söyleyebilirsiniz de custom board dizmek veya cherry kullanan board almak istemiyorum (ping sesinden dolayı). Asus'u 1500'e gaming.gen.trden 0 bir şekilde alabiliyorum fakat bazı sorularım var: -4 ayaklı keycap...
  11. Ephy361

Asus Rog Strix Scope Deluxe'de ping sesi var mı?

Merhabalar, geçen indirime düşüp de yakalayamadığım scope deluxe'ü uygun fiyata buldum fakat ping sesi var mı merak ediyorum. Bu klavyenin eski sürümü olan cherry mx'li versiyonunu kullandığımda fazlasıyla yay sesi ve kasasından dolayı olsa gerek fazla metalik ses vardı. Cherrylerde olan bir...
  12. Ephy361

RGB Led Lamba Önerisi

Aynı konu başlıklarına baktım da kesin bir sonuç alamadım, genellikle mor ve beyaz ışık kullanıcağım rgb ampul arıyorum. 12 metre kare odayı aydınlatıcak Osram olanın beyaz ışığı yokmuş ve kumandası bozuluyormuş yorumlara göre. S-Link'in var telefon remote'u o fena değil gibi. Slink Ürün bu, 9w...
  13. Ephy361

Razer Blackshark V2 X veya Corsair Void Elite Surround

Merhaba, 2. el ürün alacağım fakat iki ürün arasında kararsız kaldım, kulaklıktan pek anlamam o yüzden yardımınıza ihtiyacım var. İki ürün de sorunsuz, sadece blackshark void eliteden 220tl daha ucuz. Bu aradaki farkı vermeye değer mi? Laptopum lenovonun 14 inclik ideapadlerinden biri, o yüzden...
  14. Ephy361

800£ civarında telefon önerisi

Merhabalar, Almanya'dan 800 euro civarında cihaz alıcaktım da yazdıklarım arasından veya kendi önerebileceklerinizden hangisini önerirsiniz? Şu ana kadar baktıklarım: -iphone 13 -Xiaomi 12T pro -Google pixel 7/ 6 pro -S22 -OnePlus 9 Pro Genel günlük kullanım için alacağım, tekrardan teşekkürler
  15. Ephy361

AOC 24G2U Yazıcı Kablo Önerisi

Merhabalar, yakın zamanda AOC 24G2U model bir monitör aldım ve monitörün üstündeki USB portların hepsini aktif olarak kullanıyorum fakat bu USB portları kullanmak için yazıcı kablosu takmam gerekiyor ve bende 2.0 destekleyen bir kablo var. Bu kabloyu 3.0 destekleyen kabloya geçirirsem genel...
  16. Ephy361

Sürücü Kurulumları ve Mavi Ekran

Herkese merhabalar, bu konuda 2 gündür çektiğim sıkıntıları anlatacağım. Bilgisayar güzel çalışırken anlamadığım bir şekilde çok fazla mavi ekran vermeye başlamıştı. İdledayken bile kapanıyordu ve format vakti geldiğini düşünüp format attım. Şu an kullandığım w10 sürümünde de yaşıyorum...
  17. Ephy361

Windows 11 mi Yoksa Windows 10 mu?

Selamlar, w11'i en son beta release'de denemiştim fakat sağlam stutter vardı ve w10'a geri dönmüştüm. Şu anki w11 durumu nasıl acaba? Kullandığım W10'a yanlış şeyler yükleme sonucu sağlam drop yiyorum valorant falan oynanmaz hale geldi, W11'e geçmenin faydası olur mu? 1661413416 Genel olarak...
  18. Ephy361

144 HZ Kullana Mıyorum?

Merhabalar, AOC 24G2U monitörümden 144 yerine 120hz alabiliyorum. Bilgisayarım Ryzen 7 5700u içeren apu laptop laptopun hdmi sürümü 1.4b Kullandığım hdmi sürümünü bilmiyorum fakat aldığım kişi bu kablo ile 144hz alabildi. 144hz alabilmek için ne yapmalıyım?
  19. Ephy361

Bilgisayarda Aşırı Isınma

Selamlar, yaklaşık 1 yıl önce 14 inc ryzen 7 5700u içeren apu bir laptop satın aldım. Aldığımda hiçbir sıkıntı yoktu fakat aldıktan 2-3 ay sonra yüksek derecede sıcaklık problemiyle karşılaşmaya başladım. Oyun oynarken bilgisayarım 100 dereceyi geçiyor ve cpu kendine downclock attığı için tam...
  20. Ephy361

Ziraat Bankası Sonradan Taksitlendirme Gözükmüyor

Merhaba arkadaşlar, 1-2 saat önce Sahibinden.com'dan Param güvende kullanarak 2500'e monitör aldım. Param güvende ile siparişi verirken Ziraat Bankasına taksit yapılamıyordu bende Ziraat Bankasının kendi uygulamasından sonradan taksitlendirme yaparım diyerekten devam ettim fakat uygulamaya...
Top Bottom