Arama sonuçları: *

1. G

Youtube mp3 indirme sitelerinden rat bulaşırmı

Ne demek istediniz tam anlayamadım hocam
  2. G

Youtube mp3 indirme sitelerinden rat bulaşırmı

Kaspersky indirdim ve tarattığım zaman uzaktan erişebilecek ..... gibi şeyler yazan bir uyarı ile karşılaştım ve rat olacağından şüphelendim çünkü windowsda oyun veya herhangi bir uygulamanın kısayolları siliniyordu . Korkuyorum ve bu youtube mp3 dönüştürücü sitelerde indir kısmına bastığımda...
  3. G

Ps5 te rampage switch çalışır mı

Dostlar geçenlerde youtubeda video bakarken . bu videoya baktım ve almak istiyorum.Ürünün linkini falan her şeyini buldum ancak ps5te çalışacağından emin değilim.Alan veya bilen varsa bilgilendirebilir mi
  4. G

Pes extreme 13 yamasını nerden indirebilirim

Hocam bir taratırım antivirüslere güvenli ise indiririm teşekkür ederim
  5. G

Pes extreme 13 yamasını nerden indirebilirim

Pes 2013 indirdim ve sonradan yama kurmak istedim.Sesegelin yapmış olduğu extreme yamasını indirmek istedim fakat çoğu link kırılmış ve bozulmuş.Elinde link olan varsa atabilir mi veya ne yapabilirim
  6. G

Xbox Gamepass Battlefi̇eld 3 İndi̇ri̇lmeme Sorunu

Xbox Gamepassim var ve xbox gamepassin içinde eaplayde olduğu için Battlefield 3 oynamak istedim.Fakat xbox gamepass hesabını eaplay hesabıma bağlamama rağmen Battlefield 3 indirmeye çalıştığımda fotoğrafta gözüktüğü gibi bir sorun ile karşılaştım.Battlefied 4 indirmek istediğimde...
  7. G

GTA 3 STEAM KEY ADRES İSTİYOR

Peki sol üst kısmındaki kısaltmaların açılımı nedir
  8. G

Peki bir şey daha sorucağım Oyunu alacağım sırada vergi kısmında Türkiye gözükmüyor ne yapmalıyım
  9. G

Kinguinnetten gta 3 alırken vergi kısmında Türkiye nin bulunaması

Kinguinnetten gta 3 alıcaktım fakat vergi kısmında Türkiye yi bulamadım nereyi seçmeliyim
  10. G

GTA Vice City Steam Key Nereden Bulabilirim?

Stok olmadığı zaman satın al gözükmez
  11. G

Kinguin.netten gta 3 steam key alacağım fakat adres istiyor.Neden adresimizi istiyorlar eve fatura mı gelecek
  12. G

Pro Evolution Soccer 2010 İOS versiyonu 2022 de oynanabilir mi

Pes 2010 un İOS ta oynandığını gördüm.2022 de İOS tan oynayabilme imkanım var mı ? Oynayabilme imkanım varsa nasıl oynayabilirim ?
Top Bottom