Arama sonuçları: *

1. E

Toplama sistem cok gec aciliyor

Bende'de aynı durum bende ddr5 var, 40 saniye gibi bir sürede açılıyor
  2. E

Öneri Gaming koltuk önerisi

HP Omen Citadel 36 bin TL gösteriyor hocam akakçe
  3. E

Steam hesabıma dolandırıcı mesaj attı! YARDIM!

Aynısı bana bundan 1 ay önce oldu dmaret'ten skin alıp,satıyordum oradan buldu diye düşünüyorum bende. Geçmiş olsun hocam yinede
  4. E

Türknet Gigafiber 199TL

Direk al hocam
  5. E

Motosiklet ekipman önerisi

Yardımcı olabilecek var mı acaba?
  6. E

Motosiklet ekipman önerisi

Motosiklet ekipman önerisi istiyorum arkadaşlar lütfen üst limit 15 bin TL. Yaz ayı geliyor yazlık bir mont ve eldiven istiyorum öneri yaparsanıza sevinirim. Gececiyim akşam cevap verebileceğim şimdiden teşekkürler iyi forumlar
  7. E

2000 TL'ye 4090Ti Ve intel işlemci

HAHHAHAHA
  8. E

Nk250 VS Pulsar RS200

https://www.drdmotorbikes.com/suomy-track-1-kask-ninety-seven-white-red
  9. E

Nk250 VS Pulsar RS200

Motor bilgisi bende sıfır hocam ben sadece görünüşü çok beğendiğim için satın aldım doğruyu söylemek gerekiyse. Benim arkadaşımda söyledi servis sıkıntısı, parça bulamama gibi şeyler söyledi ama ben motoru istanbul/tuzladan satın aldım şu an bizim elimizde yedek parça mevcut...
  10. E

Nk250 VS Pulsar RS200

Hocam ben sadace işe gitmek için kullanıyorum şu an 500km oldu. Servis sıkıntısı çekmedim çok şükür her şeyi tam çalışıyor çünkü.
  11. E

Nk250 VS Pulsar RS200

nk250 kullanıyorum 4 aydır çok memnunum tavsiye diyorum.
  12. E

Bu sistem nasıl sizce?

Hazır sistemdeki anakartı yükseltmem gerekiyor mu sizce? Giriş seviyesi dedi arkadaşım onun yerine bunu ekleme yap dedi sizce nasıl? ASUS PRIME B650M-A WIFI II
  13. E

Bu sistem nasıl sizce?

şu mantık var bende hocam bir daha sistem almıcam 2-3 seneye kadar almışken sonunu alayim bir daha uğraşmiyim diyorum. Konuya'da hakim değilim baktım o daha yüksek iyidir diye düşündüm :D
  14. E

Bu sistem nasıl sizce?

Anladım hocam eklemeler nasıl sence gereksiz mi yoksa iyiler mi?
  15. E

Bu sistem nasıl sizce?

AMD Ryzen 9 7950X ekleme olarak yapıcam daha iyi olmaz mı? bilmiyorum bu arada kusura bakma hocam.
  16. E

Bu sistem nasıl sizce?

Alienware 360 hz var hocam 1707808733 Arada oynadığım oyunların bazıları, canım sıkılırsa diye. RD2, Warzone,R6 bunlarıda arkadaş ortamım müsait olursa. Günde 10-12 saat çalışıyoruz vakit olmuyor biraz.
  17. E

Bu sistem nasıl sizce?

https://www.gaming.gen.tr/urun/386265/gaming-tuf7800xt-amd-ryzen-5-7500f-mpk-asus-radeon-tuf-rx-7800-xt-gaming-oc-16gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar-2/#btnFPS 1 TB Harddisk AMD Ryzen 9 7950X CORSAIR M.2 SSD 1 TB Böyle bir sistem yaptım nasıl sizce uyumsuzluk bir durumu yok değil...
  18. E

Türknet 400₺ oldu tamam mı devam mı

Hocam bence devam, bu altyapıyı buluşmuş devam edelim diye düşünüyorum. 12 aylık ödeme yaptığımızda 3600 TL'ye geliyor makul diye yorumladım.
  19. E

Hangisi iyi sizce? tavsiyenizi bekliyorum.

Elimde 2 sistem var almak istiğim. Oynadığım oyunlar CS, VALORANT, W3,FORZA fps yüksek vermesi benim için daha iyi? https://www.gaming.gen.tr/urun/386436/elite-tuf7800xt-amd-ryzen-9-7900-asus-radeon-tuf-rx-7800-xt-gaming-oc-16gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/...
  20. E

Pc kasasi satarken tc vermek sorun cikarir mi ?

En çok korktum şey benimde bu inşallah anlayışla karşılar ve siler.
Top Bottom