Arama sonuçları: *

1. E

Bilgisayar tek gamepadi 2 ayrı gamepad olarak görüyor nasıl düzelir?

Bugün DS4 Windows programını yükledim. Bu program yüklüyken taktığım kolu 2 ayrı kol olarak görüyor, kol çakma DualShock 4 DS4Windows'u silince sorun yok ama o yüklüyken hem PS4 kolu hem Xbox kolu diye 2 ayrı kol olarak gorûyor ve böyleyken hiçbir oyun oynanmıyor bastığım her tuşu 2 kez...
  2. E

Game pass 159 TL gözüküyor

Gardaşım ilk gün girdigimde de gözükmuyodu ki
  3. E

Ne zaman bitti suresi aga bitiş tarihi yazmiyodu ki hicbi yerde
  4. E

MIUI 14 e geçmeli miyim(redmi note 10 pro)

Neden sorun nedir
  5. E

Game pass 6 TL ye düştü ama bende halen 159 TL gözüküyor neden olabilir.
  6. E

MIUI 14 e geçmeli miyim(redmi note 10 pro)

Yaklaşık 1 sene önce aldığım Redmi Note 10 Pro telefonuma telefonun ilk güncellemesi dışında hiç MIUI güncellemesi yapmadım sizce artik MIUI 14'e geçmeli miyim şu anki optimizasyonu şarja olan etkisi nedir kullanıcı deneyimlerinizi telefonu da dikkate alarak öğrenmek istiyorum.
  7. E

Matepad 11.5 kaç saatte şarj olur

Matepad 11.5 siparişi verdim ancak 0 dan 100 e şarj olması 3 saatten fazla sürüyor normal midir?
  8. E

Tv Box Önerir misiniz

Tv box almak istiyorum smart tv icin inat tv falan yükleyip kullanıcam pek bilgim yok 1000 lirayi aşmıyacak tv box lar önerir misiniz bide bunlarda normal kanallarda oluyor mu
  9. E

OBP sadece ilk mezun senesinde mi kırılır

Sadece benim aklim karisti bana söylenilen şeyle kılavuzda falanda böyle bi bilgi yazmiyor zaten 1690444092 Eyvallah beyler sağolun
  10. E

Agalar şimdi 3. Senem ilk defa bu sene yerlessem seneye obp m kirik mi olacak yani
  11. E

İşte bu yarısı verilme olayı sadece yks ye ilk girdigin sene için geçerli sonra ki senelerde tercih yapıp yerleşsen obp kırılmıyor dediler onu öğrenmek istiyorum
  12. E

Bu sene yks ye 3. Girişim oldu ve bu zamana kadar hiçbir bölüme yerleşmedim bazıları tarafından senin ilk mezun senen değil o yüzden tercih yapıp yerleşirsen seneye obp kırılmaz bi yere yaz git beğenmessen bırakırsın diye öneriler alıyorum bu doğru mudur ilk mezun senesi haricinde yerleşsek bile...
  13. E

EA Fifa 22 açılmıyor

Kendime ait olmayan internette bulunan herkese acik rastgele steam hesaplarından birinden fifa 22 yükledim ancak oyunu başlattığımda EA play açılıyor ve EA Hesabımda fifa 22 bulunmadığı icin oyun açılmıyor bunun bi çözümü var mıdır.
  14. E

2021 tyt altın karma 10 lu denemesi için yorum

10 lu altın karma denemesinin icinde ki okyanus demesi
  15. E

2021 tyt altın karma 10 lu denemesi için yorum

2021 in altin karma 10 lu denemesi var elimde bugün okyanus denemesini cözdüm ve şu ana kadardi çözdüğüm en zor denemeydi 65 net geldi burdan onceden veya şuan çözüp netini hatirlayan varsa yazabilir mi karşılaştırmak istiyorum bende mi sorun var yoksa gercekten zor bi denememiydi.
  16. E

Yardım Pes 2021 de 91 Derece Oluyor?

Rampage in 4 fanli sogutucusu ad rc4 1662059260 Ki sogutuculu spgutucusuz hicbisey farketmiyo ayni max 1 derece 1662060108 Hocam benimki de 80 lerde dolaşsa kabulum full 90 91 derece de takiliyo 1662060186 Otomatikte calistiriyorum fulllemedim hiç surekli fullde calismasi lazim o da fanlarin...
  17. E

Hocam grafik fullde hic bi care bulamiyorum bu sicakligi dusurmehe güç plankndan maximum işlemci gücunu yuzde 90 a cektigim halde boyle full performansla calissa 100 dereceye cikacak galiba 1662006885 Hocam grafik fullde hic bi care bulamiyorum bu sicakligi dusurmehe güç plankndan maximum...
  18. E

Yok hocam full ayarlarda ama ortaya alsamfa sanmiyorum ki o derecelwre dussun tüm oyunlarda böyle cunku 1661975567 Ve ayrica benimkinin altinda fanda var ona ragmen 90 dereceyi gpruyorum 1661975689 Hocam valla şöyle gösteriyim forumlarada bakiyorum milletinki hic bu kadar isinmiyo 30dk lik pes...
  19. E

1 aylik Acer nitro 5 an515-45 model rtx3060 ekran karti amd ryzen 5 5600h iclemcili laptobumda pes 2021 aciyorum 15dk icinde 91 derece oluyo normal mi
Top Bottom